1. Anasayfa
  2. Aşk Duaları

Karıma Aşk Duası


0

Karıma Aşk Duası

Severek evlenen çiftler bile bir süre sonra geçim sıkıntısı, çocuklar derken aralarındaki aşkı kaybedebiliyor. Yaşanılan bu durum erkeğin başına gelebileceği gibi kadının da başına gelebiliyor. Karıma Aşk Duası : Böyle bir erkek hayatının kadının aşkını yeniden kazanabilmek için aşk dualarının gücünden yararlanıyor.

Karıma aşk duası yapmak istiyorum diyen bir erkek, karısıyla arasının eskisinden çok daha güzel olmasını isteyerek kendisine yardımcı olması için deneyimli ve başarılı bir medyumun kapısını çalıyor. Medyum aşık kocaya hem karısı hem kendisi hem de var ise ailenin diğer üyeleriyle ilgili bilgi alıyor.

Burada amaç sorunun ne olduğunu öğrenerek, danışanının ihtiyacını olan aşk duasını bulmaktan geçiyor. Bazen sorun aşkın bitmesiyle başlayan kavgalar, iletişim sorunu, aldatma, eşler arasındaki muhabbetin olmaması gibi pek çok farklı neden olabiliyor. Tüm sorunların çözülebilmesi için ise medyumun ilk olarak yapması gereken danışanının sorunu bilmek ve ihtiyacını anlamaktan geçiyor. Evliliklerini düzeltmek isteyen erkekler aşk dualarına sığınırken, aradıkları dualar ise farklılaşabiliyor.

Karımı Nasıl Aşık Ederim?

Karımı nasıl aşık ederim sorusunun cevabı ilk olarak tatlı dilden geçiyor. Aşık eş karısına ilgi ve özen göstererek sorunlarını çözmeye çalışmalı. Karısını kazanmak için yaptığı hiçbir hareket çözüm sunmadığındaysa aşk duaları sayesinde istediği huzurlu ve mutlu hayatına dönüş yapabilir. Tam da bu nedenlerle öncelikli olarak koca nerede hata yaptığını anladıktan sonra karısını gerçekten isteyip istemediğine karar vermeli.

Karıma Aşk Duası
Karıma Aşk Duası

Karısıyla yaşanan tüm sıkıntılara rağmen karısını istiyorsa aşk duası sürecine de başlayabilir. Aşk duası sürecinin birçok farklı aşaması olmakla birlikte en zor aşamalarından birisi de uygulama ve bekleme aşamaları. Uygulama aşamasında medyumun dediklerinden birisinin atlanması demek duanın da başarısız olacağı anlamına geliyor. Hatta bazı durumlardaysa karısı kocasına bağlanmak yerine ondan soğuyor.

Bu nedenle aşık eş medyumun dediklerini uygulayarak, süreci kendisi ve ailesi için doğru şekilde yapmalı. Bir diğer noktaysa başarılı dua süreci sonrasında beklemek zorunda kalması oluyor. Karısıyla eski güzel günlerine dönmek isteyen koca için burada sabır ve inanç devreye giriyor. Kocanın bekleme süresi esnasında tüm kalbiyle karısıyla arasının eskisinden bile daha iyi olacağına inanması gerekiyor.

Karımın Aşık Olması için Dua

Kimi zaman çiftler severek evlense de, bazen görücü usulüyle bazen de mantık evliliği yaparak evleniyor. Evleniş şekli nasıl olursa olun aradan geçen zaman bazen çiftler arasındaki ilişkinin bozulmasına sebep oluyor. Böyle bir durumda yapılması gereken her şey yapıldıktan sonra koca, Karımın Aşık Olması için Dua arayışına giriyor.

Dua için yapılması gerekense bir medyumdan destek almaktan geçiyor. Medyum aşık koca için okunacak duaları, tılsımlı sözleri, esmaları ve uygulaması gereken ritüelleri hazırladıktan sonra sıra aşık kocanın duasını okumasına geliyor. Aşık koca duasını okumadan önce abdest almalı ve mümkünse namaz kılmalı.

Böylece hem duasına odaklanırken hem de kendisini Allah’a daha yakın hissedeceği için rahatlayabilir. Tabi burada önemli bir detay da aşık kocanın dua etkisini gösterdikten yıllar sonra bile yuvasını kurtarmak için aşk duasını okuduğunu sadece ama sadece kendisine saklaması.

Boy Hamaylı Muskası
Boy Hamaylı Muskası

Karım Benden Başkasına Bakmasın

Karım benden başkasına bakmasın diyen bir koca kıskançlık sorunu yaşayabileceği gibi aynı zamanda da eşi tarafından aldatılan birisi olabilir. Sorunun kaynağı ne olursa olsun aşk duası sayesinde karısına deliler gibi aşık olan adam ilişkisini düzeltebilir.

Okuyacağı aşk duası sayesinde karı koca arasındaki muhabbet artarken, çift de hiç olmadıkları kadar birbirine aşık olur. Yaşanılan bu duruma çift kadar çiftin sevenleri de mutlu olacaktır. Çiftin çocuğu var ise anne babasının aşkıyla sevinirken, çocuğu olmayan bir çift de Allah nasip ederse bir çocuk sahibi olmaya karar verebilir.

Karıma Aşk Duaları

Karıma Aşk Duaları sayesinde ulaşıp; hem mutlu etmek hem de mutlu olmak istiyorum diyen bir koca için doğru adres medyumdur. Medyum erkeğin karısına olan aşkına karşılık vermesi için uygun aşk duasını bularak, kocaya yardımcı olur.

Aşk duası okuyan erkek, aşkının gücü ve aşkının temizliğiyle aşk duasının ilişkisi üzerindeki pozitif etkileri de görmeye başlar. Karısının tüm olumsuz hareketlerinin yerini sevecen hareketler alırken; ilişkileri de hiç olmadığı kadar iyi olur. Her iki taraf da evliliklerinde yeni bir sayfa açarken, eski kötü günler de unutulur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir