1. Anasayfa
 2. Dualar

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur ve Ne işe Yarar 2023?


0

Kaşık büyüsü, insanların hayatlarındaki önemli değişiklikleri gerçekleştirmek için başvurdukları bir büyü türüdür. Bu yazıda kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenlerin tamamını sizlerle paylaşacağız. Ayrıca, kaşık büyüsü yapılışı, niçin yapıldığı, belirtileri ve nasıl bozulabileceği konularında da ayrıntılı bilgi vereceğiz.

KAŞIK BÜYÜSÜ NEDİR?

Kaşık büyüsü, iki farklı amaçla kullanılmaktadır. Bir kişinin birini kendine aşık etmek istemesi veya iki kişinin ayrılmasını istemesi durumlarında bu büyüye başvurulmaktadır. Bu büyünün etkilerinden korunmak mümkün değildir, çünkü kaşık büyüsünün tesiri oldukça fazladır. Büyüyü yapan hocalar çeşitli tılsımlardan faydalanarak bu işlemi gerçekleştirmektedirler. Kaşık büyüsünde kullanılan tılsımlar büyüyü yaptıran kişinin amacına bağlı olarak farklı şekillerde hazırlanmaktadır.

Kaşık büyüsü, insanlar üzerinde yapılan olumsuz etkiler yaratan bir büyü türüdür. Bu büyü, bir kişinin diğer bir kişiye zarar vermek veya aşık olması için yapılır. Kaşık büyüsü, genellikle aşık olunması istenen kişinin yemeğine veya içeceğine konulan bir kaşıkla yapılır. Bu kaşık, büyücünün isteği doğrultusunda hareket eder ve kişide olumsuz etkiler yaratır.

KAŞIK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kaşık büyüsü yapılışı oldukça kolay ve ekonomiktir. Bu sebepten dolayı da bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Büyünün yapılabilmesi için iki farklı boyutta tahta kaşığa ihtiyaç vardır. Ancak bu kaşıkların daha önceden kullanılmamış olması gerekir. Eğer bir kişi, birini kendine aşık etmek için büyü yapıyorsa, kaşıkların yönleri ne olursa olsun birbirlerine bakmalıdır. Eğer bir kişi, iki kişinin ayrılması için büyü yapıyorsa, kaşıkların yönleri birbirine ters ve ortalama 5 santimetre uzakta olmalıdır. Kaşık büyüsünde kaşıklar insanları temsil etmektedir. Bu nedenle, kaşıkların üzerlerine büyülenmek istenen kişilerin adı ve soyadı yazılmalıdır. Bu işlemin ardından dua okunmalıdır.

KAŞIK BÜYÜSÜ NİÇİN YAPILIR?

Kaşık büyüsünü bozmak isteyen kişiler 1 hafta boyunca evlerine girer girmez: öncelikle büyüyü bozacak olan hocanın vereceği duaları okumalıdır. Ardından büyü yapılan kişiye yardımcı olabilecek doğal malzemeler kullanılmalıdır. Bunlar; su, zeytinyağı, sirke, tuz, limon, nazar boncuğu, tespih tanesi şeklinde çeşitlilik gösterir. Bu malzemelerin nasıl kullanılacağı konusunda bilici hoca yardımcı olacaktır. Ancak her şeyden önce kişinin kendisine inanması ve sabırlı olması gerekmektedir. Kaşık büyüsü etkisini uzun bir süre gösteren bir büyüdür. Bu sebeple bozmak da kolay olmamaktadır.

Kaşık Büyüsü Zararlı mıdır?

Kaşık büyüsü yapılması, insanların genellikle merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Ancak kaşık büyüsünün yapılması kadar, bu büyünün insanlara zarar verip vermediği de merak edilmektedir. Kaşık büyüsü yapmanın haram olduğunu söylemek mümkündür. İnsanların sevgi ya da aşk gibi hislerini kontrol altına almaya çalışmak, bu büyüyü yaptıran kişiye ya da kişilere hiçbir fayda sağlamayacaktır. Aksine, bu büyüyü yaptıran kişilerin de başına kötü şeyler gelebilir. Kişilerin özgür iradeleri dışında bu büyüyü yapmak, karmik yasaların dışına çıkmak anlamına gelir. Bu sebeple kaşık büyüsü yapmak insanların ve çevrenin zararına olacaktır.

Kaşık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü, kişinin davranışlarında bazı belirtiler yaratabilir. Bu belirtiler arasında şunlar yer alabilir:

 • Kişinin sürekli olarak aynı şeyleri düşünmesi veya aynı şeyleri yapması
  Kişinin sürekli olarak endişeli veya korkulu hissetmesi
  Kişinin uyku düzeninin bozulması veya kabuslar görmesi
  Kişinin aniden depresyona girmesi veya sık sık sinirli olması
  Kişinin çevresindeki insanlarla ilişkilerinin bozulması
  Bu belirtiler, kaşık büyüsünün etkisi altında olan bir kişinin gösterebileceği bazı işaretlerdir. Eğer bu belirtileri kendinizde veya bir başkasında fark ederseniz, kaşık büyüsü olabileceğini düşünebilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü nasıl bozulur sorusu, bu büyüden etkilenen kişilerin en çok sorduğu sorulardan biridir. Kaşık büyüsü bozulması için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler şunlardır:

 1. Dualar ve Büyü Bozma Ayetleri

Kaşık büyüsünden etkilenen bir kişi, dua ve büyü bozma ayetleri okuyarak etkisinden kurtulabilir. Bu ayetleri okurken kişi, büyünün etkisinden kurtulmak için samimi bir niyetle okumalıdır. Ayrıca bu yöntemde, kişinin kendisine zarar veren veya kötü niyetli insanlardan uzak durması önemlidir.

 1. Medyumlar ve Hocalar

Kaşık büyüsü bozma işlemini yapmak için medyumlar ve hocalar da tercih edilebilir. Medyumlar ve hocalar, özel dualar ve büyü bozma ritüelleri yaparak kişiyi büyünün etkisinden kurtarabilirler. Ancak bu yöntemde de, doğru kişiyi bulmak ve güvenilir bir medyum veya hocayla çalışmak önemlidir.

 1. Kendi Kendine Yapılabilecek Yöntemler

Kişi, kaşık büyüsü etkisinden kurtulmak için bazı kendi kendine yapabileceği yöntemler de deneyebilir. Bu yöntemler arasında:

 • Kişinin kendine güvenli bir alan yaratması ve bu alanı koruması
 • Kişinin kendine ve sevdiklerine iyi bakması ve pozitif düşüncelerle dolması
 • Kişinin kendini temizlemesi ve enerjisini yenilemesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir