1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kaşık Büyüsü Nedir? 2023


0

Kaşık büyüsü yaptırmak isteyen bazı insanlar bazı zamanlar çevresinde bulunan kişiler için ya da direkt bir şekilde kendisi için çeşitli niyetler ile büyü yaptırmak isteyebiliyor. Bunu düşünen insanlar hemen araştırmaya koyulurlar. İşte kaşık büyüsü en çok araştırılan büyüler arasında yerini alıyor. Çünkü kaşık büyüsü ile hem sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebiliyor hem de iki kişiyi birbirinden ayırabilirsiniz. En kuvvetli büyüler sınıfı arasında yer alan kaşık büyüsünü bozmak neredeyse imkansız olmaktadır. Her büyüde olduğu gibi büyü yapım aşamasında çeşitli tılsımlar kullanılır.

Kaşık büyüsünü diğer büyülerden farklı kılan en büyük özellik de bu tılsımların hazırlanmasından kaynaklanır. Bu tılsımlar doğru bir şekilde hazırlandığında bu büyünün etkileri karşısında kimse duramayacaktır. Medyum Yasin hoca bu konuda yılların tecrübesine sahip olan kaliteli bir usta olduğu için ilminden istifade edebilirsiniz. Büyüsüde oldukça zaman gerekir, sabırlı olmak gerekir. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan kaşık büyüsü etkisini göstermeyecektir. Bunun yanı sıra hem yapan hem de yaptıran kişi için kötü sonuçlara yol açabilir. Hazırlanacak olan tılsımlardan, kullanılacak olan malzemeye kadar hatasız bir şekilde uygulayan medyum Yasin hoca bu konuda tercih edilmek için en uygun kişi olarak görülüyor.

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Kaşık büyüsü nasıl yapılır sorusu pek çok büyü meraklısı tarafından merak ediliyor. Bu büyünün halk arasında kullanımını sık sık görmek mümkün oluyor. Çünkü yapımı gerçekten oldukça ekonomik ve maliyetsizdir. Bu büyüyü yapmak her ne kadar basit ve ucuz olsa da kesinlikle uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde istenilen sonuçları almanız mümkün olmaz, hayalleriniz suya düşer. Kaşık büyüsü için ilk olarak iki adet kaşık gerekir. Bu iki kaşığın farklı boyutta olması önemlidir. Çünkü her bir bir cinsiyeti simgeliyor. Bu kaşıkların daha önce kullanılmamış olması gerekiyor. Hangi yöne bakacağı oldukça önemli büyüyü belirleyecek olan en temel faktördür. Bu büyünün birini kendinize aşık ettirmek niyeti ile yaptırmak istiyorsanız bu kaşıkların birbirine bakacak şekilde olması gerekir.

Fakat birini birinden ayırmak niyeti ile yapılan büyüsünde sırt sırta veriliyor, yani ters yöne bakıyor ve bu arasında mesafe kalması gerekiyor. Daha önce de dediğimiz gibi bu büyüde kullanılan her bir bir insanı temsil ediyor. Kaşıkların üzerine işleme dahil olacak olan kişilerin isimleri yazılıyor. Eğer aşık etmek niyeti ile yapılacaksa bir kaşığın üzerine sizin adınız ve soyadınız, diğer kaşığın üzerine de sevdiğiniz kişinin adı ve soyadı yazılıyor.

Bunların ardından bazı dualar okunuyor ve ardından toprağa gömülüyor. Şehirde yaşayan insanlar bu kaşıkları saksıya gömebiliyor. Aşık etmek amacıyla yapıldığında kaşıklar aynı saksıya gömülüyor. Ayırmak amacıyla yapıldığında ise iki farklı saksı gerekiyor.

Kaşık Büyüsü İnsanlar Tarafından Neden Yapılır?

Bir insan neden kaşık büyüsü yaptırır sorusu da merak edilen bazı sorular arasında yerini alıyor. Kaşık büyüsünü kim neden yaptırır sorusunun çok geniş bir cevabı asla yoktur. Birincisi ve en önemlisi çiftleri ayırmak için yapılabilir. Bu pek hoş bir durum olmasa da her insanın iyi niyetli olmadığını unutmamak gerekiyor. Fakat kaşık büyüsü genellikle daha sık şu amaçlar için yapılıyor;

  • Kötü giden evliliklerin kurtarılması amacıyla
  • İş hayatında yaşanan zorluklardan başarıyla üstesinden gelmek amacıyla
  • Karşılıksız olan bir aşkın filizlenmesi için
  • Soğukluk başlayan ilişkinin tekrar alevlenmesi için
  • İstenmeyen kişilerin manevi zarar alması amacıyla yapılıyor.

Büyüsünün bir kişi neden yaptırır sorusundan çok bunu kimin yaptığı daha önemlidir. Mutlaka bu alanda uzun yıllardan beri çalışan bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Kaşık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bu büyü gerçekten sabır gerektiren büyülerden bir tanesidir. Fakat iyi bir medyum tarafından uygulandığında etkileri kısa süre içinde belirmeye başlayacaktır. Diğer büyülerde olduğu gibi kişi büyü etkisinde kaldığını anlayamıyor ancak çevresi bunu gözlemleyebiliyor.

  • Aşık etmek amacı ile bu büyü yapıldıysa büyü etkisi altında kalan kişi gerçek hayattan uzaklaşmaya başlayarak dış dünyaya karşı kapatır.
  • Zarar vermek amacıyla yapıldıysa büyü etkisi altında olan kişinin hayatında ard arda büyük terslikler meydana gelir.
  • Ayırmak amacıyla yapılan kişiler iç dünyasına kapanır ve eski neşelerini kaybeder, sürekli huzursuz ve mutsuz olur, karşı taraftan tiksinmeye başlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir