1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Kaşık Büyüsü


5

Büyüler etkili bir şekilde hayatımızda yer almaya devam ediyor. Sevdiği kişiyi bağlamak için kullanılan büyülerden biri olan kaşık büyüsü hakkında sizlere detaylı bilgilerimizi aktarıyoruz. Oldukça etkili olan bu büyüyü tercih eden insan sayısı da oldukça fazladır. Günümüzde kaşık ile yapılan büyünün etkisinin tam olarak neden olduğu bilinmese de, iyi medyumlar bunun temelini sır gibi saklamaktadır. Anlaşılan dünyanın ilk zamanlarından beri bu metalin etkileri iyi bir konuma sahip. Bunu iyi bilen kişiler de bunu büyü olarak kullanmaktadır. Çok eski zamanlarda kaşık ile yapılan büyünün tesirinin çok çok fazla olduğu kitaplarda veya kalıntılarda belli olmaktadır. Şimdi gelelim kaşık büyüsünün nasıl yapıldığına…

Amaç olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması için yaptırılır ve günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Genel olarak 2 kaşığı birbirine belirli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde yapılmaktadır.

Kaşık büyüsü
Kaşık büyüsü

Kaşık büyüleri oldukça hızlı sonuç verir. Daha çok 2 adet tahta kaşık kullanarak hazırlanmaktadır. Ayrıca bu kaşıkların saplarına da kişilerin isimleri ve anne adları yazılır. Daha çok bir mezara gömülmesi istenir.

Toprağın altında kaldığı sürece büyünün etkisiyle bu 2 insan birbirinden hiç kopmaz ve ayrılmak için de yaptırılmışsa yine bu 2 kişi birlikte ve mutlu olamaz.

Kaşıkların yönleri de önemlidir. Kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır çünkü tam tersi bir sonuç alınmaması için bu durum çok önemlidir. Kaşıklar sağlarından birbirine bakacak yönde bağlanır ve birleştirilir.

Bu yöntem insanı yaklaştırmak için kullanılmaktadır. Kaşıklar birbirine ters bakacak şekilde bağlanırsa iki insanın birbirinden uzaklaşması sonucu olacaktır.

Etkisini 48 saat gibi çok kısa bir süre içerisinde gösteren kaşık büyüsü ile sevdiğinizi kendinize bağlayabilir ya da onunla sonsuza dek ayrı kalabilirsiniz. Büyülerin tarifleri nedir, büyüler nasıl yapılır?

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü için gerekli malzemeler, hazırlamanız gerekecek. Bu malzemeler 1 adet çay kaşığı ya da yemek kaşığı, 1 adet çay bardağı ve 1 adet küp şeker.

İlk olarak büyünün gerçekleşmesi için kaşığı eline alıp, kaşığa doğru 41 defa ‘Ya izale-i Buhran’ tabiri okunmalıdır. Kaşık büyüsü yapılırken çok dikkatli olunmalıdır.

Kaşık ile yapılan büyünün yan etkilerinden de bahsetmek gerekir. Eğer bu büyüyü doğru şekilde yapamazsanız tehlike altına girebilirsiniz. Bununla karşılaşmamak için bile bir hocaya mutlaka danışmalısınız. Konusunda uzman olan bir medyum veya hoca sizi kaşık ile yapılan büyünün yan etkilerinden koruyacaktır. Tehlikeli olan bu büyüyü kendiniz yapmaya çalışmayınız.

Daha sonra küp çekeri kaşığa koyup tılsımlı sözlerden olan;

Kalanlar beni bulsun, ruhum huzurla dolsun, bana ihanet eden, siyah saçların yolsun; Kader böyle buyurur, insanlara duyurur, beni hiçbir şey kesmez, aşk büyüsü doyurur gibi sözler söylenir.

Büyünün 2.aşamasında ise ‘Ey bardak, için boş olduğu halde sana şekeri attım. Belki de sen de yarım kaldın benim gibi. Senin suya nasıl ki ihtiyacın varsa, benim de sevdiğime kavuşmaya ihtiyacım var. Beni anlamanı ve yarı yolda bırakmamanı isterim’ söylenir.

Kaşık büyüsünün son aşamasında ise; çay bardağının içinde bulunan şekerin ve kaşığın içine bardağı dolduracak şekilde su bırakıp ve daha sonra suyu döktükten sonra şunlar söylenir;

‘Ben sizi suladım, muradınıza kavuştunuz; sizde bana nazar edin ve gönlüm hüzünden kurtulsun’.

Büyüyü kendinizi sakin ve huzurlu hissettiğiniz zamanlarda yapmanız ilk tavsiyemizdir. Farklı enerji potansiyelleri bulunan bu büyünün bazen etkili olmadığını da söylemek gerekir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur

Kaşık büyüsü bir başınıza bozabileceğiniz bir büyü değildir. Çok etkili bir aşk büyüsü olduğu için bozmak için mutlaka bir medyumdan destek almanız gerekmektedir.

Bu büyüyü yaptırmadan önce bir kez daha düşünmeniz önerilecektir. Çünkü son derece muazzam bir etkiyle kişileri birbirine bağlayacağı için daha sonra pişmanlık duyulmamalıdır. Kaşık büyüsü yaparken dikkatli olmalısınız.

Bazı tılsım ve büyülerin bazı durumlarda hükümsüz kaldığı ve tutmadığı görülmektedir. Bu durumun birçok sebebi vardır fakat en büyük neden; büyünün yapım aşamalarından birinin atlanmasıdır. Bu yüzden kaşık büyüsü yaptırırken her aşaması dikkatli bir şekilde takip edilerek uygulanma ve sonuçları beklenmelidir.

Kaşık büyüsü ile ilgili benzer konu olan At Nalı Büyüsü ve İskambil Falı konusuna göz atabilirsiniz.

medyum yasin 728x90 1

Yorum Yap

Yorumlar (5)

  1. Bu yüzde yüz tutarmı yani bilgiler eksik değil demi hepsi bu kadar mı

  2. Yasin hocama bana büyü yapıldığından şüphelendiğim için gittim. Sağolsun beni kırmadı ve bu şüpheden kurtulmam için bir dua yazdı. Etkisini hemen ilk gün gösterdi

  3. 1 sene önce

    Yazı cok gzel hocam elinize emeğinize sğlık benim favorimsiniz sizi sıkı takip ediyorum cok işlmeler yaptırdım sizde hep memnunım tüm yazılarınızı okuyorum

  4. Bunu ilk duyduğumda baya şaşırmıştım kaşık büyüsü felan ne dedim arastirdim içime bir kürt düştü kendime yapidigini anladim hala şoktayım hoca kurtardi beni resmen

  5. Böyle buyulerde mi var …. şaşkınım hala okuyorum okuyorum idrak edemiyorum ya . Nasıl diyorum hocam valla çok güzel bi anlatim olmus hemen arastirmaya girdim . Siz çıktınız karşıma. Etkili ise bende 4 senelik evliyim eşim benden çok uzak başka bi kadınla yasiyor bosansam mi boşanmasam mi bilemiyorum . Eşimi seviyorum fakat2 kadın beni düşündürüyor . Hamile kalamıyorum yani onun içinde yapılır mi . Arayışlara girdim evimde mutluyum eşimle daha mutluyum resmi nikah bende zoruma gidiyor diğer kadına gitmesi nasil yapcam bilemiyorum sizden yardım istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir