Aşk büyüsüBüyüler

Kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü nasıl yapılır ve bozulur

Kaşık büyüsü Nedir ?

Büyüler etkili bir şekilde hayatımızda yer almaya devam ediyor. Sevdiği kişiyi bağlamak için kullanılan büyülerden biri olan kaşık büyüsü hakkında sizlere detaylı bilgilerimizi aktarıyoruz. Oldukça etkili olan bu büyüyü tercih eden insan sayısı da oldukça fazladır.

Amaç olarak kişinin sevdiğini kendisine bağlaması için yaptırılır ve günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Genel olarak 2 kaşığı birbirine belirli bir biçimde bağlayarak herhangi bir yere gömmek şeklinde yapılmaktadır.

Kaşık büyüleri oldukça hızlı sonuç verir. Daha çok 2 adet tahta kaşık

Kaşık büyüsü  300x300 - Kaşık büyüsü
Kaşık büyüsü

kullanarak hazırlanmaktadır. Ayrıca bu kaşıkların saplarına da kişilerin isimleri ve anne adları yazılır. Daha çok bir mezara gömülmesi istenir.

Toprağın altında kaldığı sürece büyünün etkisiyle bu 2 insan birbirinden hiç kopmaz ve ayrılmak için de yaptırılmışsa yine bu 2 kişi birlikte ve mutlu olamaz.

Kaşıkların yönleri de önemlidir. Kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır çünkü tam tersi bir sonuç alınmaması için bu durum çok önemlidir. Kaşıklar sağlarından birbirine bakacak yönde bağlanır ve birleştirilir.

Bu yöntem insanı yaklaştırmak için kullanılmaktadır. Kaşıklar birbirine ters bakacak şekilde bağlanırsa iki insanın birbirinden uzaklaşması sonucu olacaktır.

Etkisini 48 saat gibi çok kısa bir süre içerisinde gösteren kaşık büyüsü ile sevdiğinizi kendinize bağlayabilir ya da onunla sonsuza dek ayrı kalabilirsiniz.

Kaşık büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü için gerekli malzemeler, hazırlamanız gerekecek. Bu malzemeler 1 adet çay kaşığı ya da yemek kaşığı, 1 adet çay bardağı ve 1 adet küp şeker.

İlk olarak büyünün gerçekleşmesi için kaşığı eline alıp, kaşığa doğru 41 defa ‘Ya izale-i Buhran’ tabiri okunmalıdır.

Daha sonra küp çekeri kaşığa koyup tılsımlı sözlerden olan;

Kalanlar beni bulsun, ruhum huzurla dolsun, bana ihanet eden, siyah saçların yolsun; Kader böyle buyurur, insanlara duyurur, beni hiçbir şey kesmez, aşk büyüsü doyurur gibi sözler söylenir.

Büyünün 2.aşamasında ise ‘Ey bardak, için boş olduğu halde sana şekeri attım. Belki de sen de yarım kaldın benim gibi. Senin suya nasıl ki ihtiyacın varsa, benim de sevdiğime kavuşmaya ihtiyacım var. Beni anlamanı ve yarı yolda bırakmamanı isterim’ söylenir.

Okumalısın  Evlileri Ayırma Büyüsü

Kaşık büyüsünün son aşamasında ise; çay bardağının içinde bulunan şekerin ve kaşığın içine bardağı dolduracak şekilde su bırakıp ve daha sonra suyu döktükten sonra şunlar söylenir;

‘Ben sizi suladım, muradınıza kavuştunuz; sizde bana nazar edin ve gönlüm hüzünden kurtulsun’.

Büyüyü kendinizi sakin ve huzurlu hissettiğiniz zamanlarda yapmanız ilk tavsiyemizdir. Farklı enerji potansiyelleri bulunan bu büyünün bazen etkili olmadığını da söylemek gerekir.

Kaşık büyüsü Nasıl bozulur?

Kaşık büyüsü bir başınıza bozabileceğiniz bir büyü değildir. Çok etkili bir aşk büyüsü olduğu için bozmak için mutlaka bir medyumdan destek almanız gerekmektedir.

Bu büyüyü yaptırmadan önce bir kez daha düşünmeniz önerilecektir. Çünkü son derece muazzam bir etkiyle kişileri birbirine bağlayacağı için daha sonra pişmanlık duyulmamalıdır.

Bazı tılsım ve büyülerin bazı durumlarda hükümsüz kaldığı ve tutmadığı görülmektedir. Bu durumun birçok sebebi vardır fakat en büyük neden; büyünün yapım aşamalarından birinin atlanmasıdır. Bu yüzden kaşık büyüsü yaptırırken her aşaması dikkatli bir şekilde takip edilerek uygulanma ve sonuçları beklenmelidir.

 

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı