2

Katina aşk falı

Katina aşk falı günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen bir fal uygulamasıdır. Bu yazımızla hem bu bilgilere ulaşabilir hem de sitemiz üzerinden ücretsiz olarak Katina Falınıza baktırabilirsiniz.

Katina aşk falı
Katina aşk falı

Katina Falı Nedir?

Aşk hayatınız hakkında doğru bilgileri vermesiyle ünlü olan Katina Falı, İzmirli ve çok meşhur olan ve Katina adıyla bütünleşmiştir. Bu fal 65 karttan oluşuyor ve özellikle de aşk konularında çok iyi sonuçlar vermektedir.

Arka planı mitolojik olan bu fal çeşidinde kartlardaki karakterlerin geçmişte yaşamış kişiler olduğuna ve bakılacak fal üzerinde de etkili olduklarına inanılır.

En etkili aşk falı türlerinden biri olarak karşımıza çıkan bu yöntem ile birlikte yaşanılan ilişkinin sorunları ve merak ettiğiniz sorularda yanıtlar aşabiliyorsunuz.

Sitemizde yer alan Katina falı hakkındaki bilgilerimizi bu şekilde aktarıyor ve bu falı ücretsiz bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Katina aşk falında öteki kart türlerine göre bir farklılık daha bulunuyor. Ezbere bir bilgi olmadığı ve tamamen karakterlerin özelliklerine göre bilgi paylaşıldığı biliniyor. Bu sayede daha gerçekçi ve daha farklı bir fal uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Katina aşk falı
Katina aşk falı

Katina’nın çok popüler olan fal türlerinden biri olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz. Bu fal ile deneyim sahibi olmak için ilk olarak sitemiz üzerinden falı deneyebilir ve sizlere uygun olması durumunda tekrar yaralanabilirsiniz.

Deste’ adı verilen bu kartlarla bakılan falın ayrı bir geçmişi de bulunur. Deste adı verilen bu kartların bir takım sırları olduğuna da inanılmaktadır. Çin, Mısır, Hint ve Farsça kültürleri bir arada bulunduran bu kartlar ile çok farklı bir mitolojik bakış açısı sunulmaktadır.

Element, figür ve sembol olarak ayrılmış 3 farklı kategorilerle oluşturulan bu destede her inancın bir hikâyesi ve her cadının da bir geçmişi bulunuyor.

Fala bakılırken farklı semboller karşınıza çıkacaktır. Örnek verecek olursak; Süpürge, anlaşılmazlık ve kavgayı ifade etmektedir veya dik duran Ağaç da bir sağlık habercisidir.

Katina aşk falı Nasıl Bakılır?

Bu falın bakma yöntemi tıpkı Tarot falına benzemektedir. Tarot kartlarıyla da uygulanabilen ‘Kelt Açılımı’ yani İmparatorluk Haçı yöntemiyle bakılmaktadır.

Katina’nın falında en önemli farklardan biri de, kartlar açılmadan önce element ruhları kartlarının ayrılıp farklı bir kenara konması ve fal seansının sonunda bu sorunun olumsuz ya da olumlu cevaplarının kartlara göre belirlenmesidir.

İmparator Açılımı: Bu yöntem her soruya uygundur ve gelişim süreçleri, gelecek zaman, herhangi bir şeyin nedenini öğrenme ve arka planda kalan farklı durumların aydınlatılması gibi soruların yanıtlarını sunmaktadır. Eğer belirli bir soru türü için hangi açılık sistemlerinin kullanılması konusunda yeteri kadar emin değilseniz, bunu kullanabilirsiniz. Bu uygulamada toplamda 10 kart açılmaktadır.

Karar Açılımı: Bu açılım birden fazla seçenek sunmakta ve karar verilememesi durumuna yönelik olarak tercih edilmektedir. Toplamda ise 7 kart açılır.

İlişki Açılımı: İki insan arasındaki ilişkinin türü hakkında bilgiler vermektedir. Daha çok bir aşk durumunun iç yüzünü öğrenmek için açılır fakat her iki insan arasında olabilecek farklı ilişkiler de bu sisteme konu olabilmektedir. Toplamda 7 kart açılmaktadır.

Son zamanların çok popüler fal çeşitleri arasında olan Katina falı ile ilişkiniz içerisinde var olan farklı durumları görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Fazlasıyla geniş bir kitlesi olan bu fal çeşidinin çeşitli kartlar aracılığı ile uygulanmış olması ve her karakterin daha önceden yaşayarak farklı karakteristik özelliklerinin olmasına inanılması da bu falın ilgi çekici özellikleri arasındadır.

Bu yazımızda Katina Aşk falı ile ilgili tüm detaylardan bahsettik. Şimdi sitemizde yer alan Online Katina Falınıza bakarak artık sizler de ilişkilerinizde izleyeceğiniz yolu belirleyebilir ve daha huzurlu ya da temkinli bir aşk yaşayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 5yillik iliskim bitti bana yardim edin lütfen onu geri istiyor ve evlensin istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir