web analytics
Geri Getirme Duaları

Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası

Kaybolmuş Parayı,Eşyaları Getir Getirme Duası

Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası oldukça etkilidir. Bu etkiler sayesinde insanlar eşyalarına ve

Kaybolmu%C5%9F Paray%C4%B1 ve E%C5%9Fyalar%C4%B1 Getir Getirme Duas%C4%B1 300x300 - Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası
Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası

paralarına kavuşabilmektedir.

Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası ve diğer eşyaları geri getirme duası birden fazla birçok çeşidi bulunuyor. Bu dualar sayesinde kaybolan parayı bulma, kaybolan ya da nereye koyulduğu unutulan eşyaları geri getirme konusunda fayda bulabilirsiniz.
  • 3 tane mum alınır, bu mumlara 41 defa Veddua suresi okunur. Veddua duası okunmasının ardından mumlar yakılır.
  • Bu mum yanıp eriyene kadar kayıp olan para ya da eşya geri gelmezde Veddua duası hakkı için çalan kişilerde yanıp erisin denir. Sık şekilde kaybolan eşyayı bulma konusunda okunur.
  • 10 adet siyah nohut alınmalıdır. Bu nohutlara niyet edilir ve her bir nohuda Tebbet suresi okunur. 1000 sayısına gelindiğinde nohutlar sirke şişesinin içine atılır ve ağzı kapatılır. Bu karışım karanlık bir yerde saklanır. Sonrasında kayıp olan eşya ile alakalı bulma ve geri getirme duası yapılır.
  • 40 adet minik taşa 40 defa Veddua suresi okunur. Bu taşların hepsi çömlek içine bırakılmalı ve su ile doldurulmalıdır. Sonrasında geri bulma duası kabul olması adına taşlar su bitene kadar kaynatılır. Çömlek ile birlikte toprağa gömülmelidir.
  • 48 tane siyah olan nohudun üstüne geri getirmek ve kaybolan eşyaları bulma konusunda besmelesiz şekilde Tebbet okunur. Bunlar ağız kısmı dar olan şişenin içine bırakılır. Şişe sirke ile doldurulur ve mantar yardımı ile kapatılır. Nohutlar şiştikçe eşyaları çalan kişilerinde gözleri şişecektir. Eşyayı geri getirmeyen kişi zaman içinde kör olur.
Okumalısın
Çalınan Eşyayı Geri Getirme Duası

Eşyaları Bulma ve Parayı Getirmek Diğer Dualar

  • Eski rivayetlere göre kaybolmuş olan eşyaları bulma konusunda yüksek bir yere çıkıp;

يَا سَيِّدِي أَحْمَدَ بْنِ عَلْوَانْ! اِئْتِ بِفُلَانٍ وَإِلَّا سَأَمْحُوكَ مِنْ دِيوَانِ الْأَوْلِيَاءِ.

Manası;

Ey Efendim Ahmed ibni Alvân! Felancayı (bul) getir. Yoksa seni evliyâ dîvânından (defterinden) silerim” diye bağıracak, o zat Allâh-u Te‛âlâ’nın izniyle o kişiye aradığını getirir.

  • Çalınan eşyası için kişinin 2 rekât namaz kılması gerekir. Namazın ardından;

“Allâhümme rabbe’d-dâlleti ve hâdiye’d-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike.”

Manası;

: “Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri doğru yola kılavuzlayan Allah’ım! Kudretin ve saltanatın hakkı için kaybettiğim şeyi bana iade eyle. Çünkü bu senin fazl ve keremindendir.”

  • 25 kez , “Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne” duası okunur. Ayrıca dualar sonrasında kaybolan eşyanın ismi söylenmelidir.
  • Hırsız olan kişileri bulmak için Yasın suresi 7 defa okunur. Bu işleme 7 gün boyunca devam edilmelidir. 7. Günün sonunda hırsız meydana çıkar ve kaybolan eşyanız ile birlikte size gelebilir. Bu şekilde etkili bir şekilde korunabilir ve bu tarz olayların yaşanmasının önüne geçebilirsiniz.

Günümüzde kaybolan eşyayı bulmak adına büyüler etkili şekilde kullanılır ve medyumlardan bu anlamda yardım alınabilir. Büyüler etkili olan işlemler ile karşınıza çıkar ve eşyaların geri gelme konusunda yardımcı olur.

Kaybolan Eşya için Dua ve Büyü Yöntemleri

Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası İÇİN ilk olarak Veddua suresini okuyabilirsiniz. Bu dua okunurken 3 adet muma ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca 41 defa okunması gereken bu surede, okuma işleminde mumları da yakmanız gerekiyor.

Bu sureyle beraber okunması gereken bir takım sözler bulunmaktadır ve şu şekilde okunabilir; “Bu mumun aynı bu şekilde yanıp eriyip bittiği gibi falan/filan eşyayı çalan kişi de bana aldığı veya çaldığı eşyayı getirmezse, bu sure adına yanıp eriyip bitsin” ifadesi kullanılabilir.

Medyum ya da hocalardan detaylı bilgiler alarak farklı şekillerdeki söylemlerin olup olmadığını da anlayabilirsiniz.

Okumalısın
Zilzal Süresi ile Geri Getirme Aşık Etme

Veddua suresi ayrıca ufak taşlara da okunabilir. 40 tane küçük taşa veddua suresini okuduktan sonra bir çömlek alarak bu çömleğe okunan taşları bırakabilir ve üzerine de su doldurabilirsiniz.

Daha sonra su tamamen yok olana kadar suyu kaynatabilir ve taşları da aynı şekilde kaynatmalısınız. Ardından da çömleği gömerek beklemeye başlayabilirsiniz. Bu işlemde nohut da kullanılabilir.

kayip para bulma duasi 1 - Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası
Kaybolmuş Parayı ve Eşyaları Getir Getirme Duası

Kaybolan eşya için dua okumak isteyenler ayrıca eşyanın kaybolduğu yere giderek 40 kere ve sesli olmak kaydıyla ‘Tarık’ suresini okuyabilir. Dua edildikten sonra eşyanın yeri rüyaya girebildiği gibi kısa bir sürede geri de gelebilir.

Siyah nohutlar üzerine de çalınan veya kaybolan eşyaları geri getirmek için dua okunabilir.

10 tane siyah nohudun her birine niyetle beraber 10 defa ‘Tebbet’ suresini okumanız gerekiyor. 1000 defa okuma yapıldığında bu siyah nohutları sirke şişesine bırakabilir ve ağzını kapattıktan sonra karanlık bir yere koyabilirsiniz. Bu uygulama ile beraber kaybolan eşyanız kısa sürede geri gelebilir.

Kaybolan eşyalar için tercih edilen bir diğer yöntemde de yine Tebbet suresinden destek alınır. 48 tane siyah nohuda besmele çekmeden Tebbet suresini okuyabilir ve daha sonra bir şişeye bırakabilirsiniz.

Daha sonra bu şişeye sirke doldurmalı ve ağzını da mantar ile kapatmalısınız. Bu nohutlar zamanla şişecektir. Aynı zamanda eşyayı çalan hırsızın da gözü nohut gibi şişmeye başlayacaktır. Eğer hırsız malı getirmezse zamanla kör olabilir.

Yasin suresi günde 7 defa okunduğunda ve 1 hafta boyunca bu uygulamaya devam edildiğinde, kaybolan eşyanız geri gelecektir. Bu yöntem en çok tercih edilen uygulamalardan da biridir.

Bu yöntemler denenerek kaybettiğiniz ya da çalındığına inandığınız eşyalarınız kısa sürede geri gelebilir. Medyumların ayrıca farklı tılsımlı büyüleri de bulunur. Bu konuda da gerekli araştırmaları yapabilir veya büyüye başvurmadan sadece dualar aracılığıyla da eşyalarınıza kavuşabilirsiniz.

Büyü yapan da büyüye başvuran da islama göre lanetlendiği için en doğru yöntemin kesinlikle dualar aracılığıyla yapılması gerektiğini de söylememiz doğru olacaktır. Bu yüzden hocalara başvurarak kaybolan ya da çalınan eşyalar için okunacak duaları ve bu duaların farklı okuma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

votes
Article Rating

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hanife
Hanife

Patronum iki zarf içinde koyulan paralarını kayp etti lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

Yunus
Yunus

Selam abim nın altınları çalıntı kim çalıntı bilmek istiyorum

ayla
ayla

kaybolan parayı alAn kişi aldı paranın geri gelmesi

Başa dön tuşu
Kapalı
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır - Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası - Bağlama Büyüsü - Çabuk Tutan Bağlama Duası - Kocam Benden Ayrılsın İstiyorum