web analytics
Fallar

Kelebek Falı

Kelebek Falı ile Gerçeklere Yaklaşmak

Kelebek Falı

Kelebek Fali 300x300 - Kelebek Falı
Kelebek Falı

Kelebek falı – gelecekten haber almak ve ya tanımadığınız bir kişi hakkında fikir sahibi olabilmek için yapılan yöntemlerin hepsine fal denmektedir.

Tıpkı tarot kartları gibi bakılan birçok fal çeşidi vardır. Bunlardan biri de kelebek falıdır. Bu fal bakılırken kelebek kanatları gibi bir görüntü oluşturduğu için kelebek falı adını almıştır.

Kelebek falı bakmak için 24 adet kart kullanılmaktadır. Bu kartların her biri başka bir durumu simgeler ve hangi kart çıkarsa arkasından çekilecek kartın anlamını değiştirir.

Bu sayede gelecekten bilgiler alınabilir, bilinmeyene kolayca erişilebilir.

Eskiler bu falı daha çok kişilik analizi yapmak ve kötülüklerden korunmak için kullanmışlardır. Bunun amacı da insanları tanımaya yardımcı olması.

Kelebek falında genellikle uyarıcı işaretler vardır. Bu işaretler nelerden uzak durmanız gerektiğini ve ya bir iş karşısında nasıl davranmanız gerektiği hakkında ipuçları verir.

Eğer kelebek falı bakılan kişiye makas kartı çıkmış ise bu yakında bir tartışma içine gireceği anlamına gelir. Bunun yanında çıkan kartlar kavgayı kiminle yapacağınız hakkında bilgi vermektedir.

Örneğin bir yılan çıkar ise akraba ile kavga edeceksinizdir ancak çıkan şekil yaprak ise arkadaşınızla kavga edeceğinizi size bildirir ve dikkatli olmanız gerektiğini simgeler.

Kelebek falına bakarken dilek dilenmez, soru sorulmaz. Bu da onu yorumlanabilen fallar sınıfına sokar.

Fallarda yorum yapmak gerçek bir yetenek işidir. Kartların anlamlarını dahi bilseniz yorum gücünüz yüksek değil ise başarılı bir fal sonucu elde edemezsiniz.

Kelebek Açılıma Nasıl Bakılır?

{rightreklam1}Kelebek falına bakılabilmesi için ilk olarak kartlara sahip olmanız gerekir. Bu kartları bulmak oldukça zordur.

Etrafta kartların olduğunu söyleyen kişilerin kullandıkları sahte kartlardır. Bazen yanlış figürler dahi bulundurabilmektedirler. Gerçek kartları uzman kişilerden bulabilirsiniz.

Eski zamanlarda bolluk ve bereket için tercih edilen bu fal son zamanlarda düşmanlardan korunmak amacı ile bakılmakta ve insanlara yol göstermektedir.

Kartları satın almak oldukça zordur. Genellikle eskilerden kalarak eline geçmesi daha yararlıdır. Çünkü kartlar ne kadar eski olursa o kadar doğru sonuçları çıkarır. Orijinal olma olasılıkları yüksektir.

Okumalısın
Tek Kart İskambil Falı

Kartlar ilk olarak kelebek kanatlarını alacak şekilde dizilir daha sonra kişiden 3 adet kart çekmesi istenir.

Kartlar çekildikten sonra onları yorumlamak gerekir. Bu konuda iş zorlaşıyor. Çünkü kartların anlamlarını biliyor olmanız gerekli.

Kelebek Fali 1 300x300 - Kelebek Falı
Kelebek Falı

3 kart seçildikten sonra ilk seçilen kart açılır ve yorumlanır, ardından çekilen kart açıldığında şekillere göre aralarında bir bağ kurulur ve kişiye kartların ne demek istediği hakkında bilgi verilir.

Kelebek falı istenildiği kadar bakılabilmektedir. Belli bir süresi yoktur. Her seferinde size başka bir sırrı yakalamanıza ve ya sırlardan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Kelebekler narin ve kibar canlılar oldukları için her biri sizin için farklı bir hikâye yazacaktır. Bu hikâyeler kelebeklerle beraber hayatınızın bir yerinde karşınıza çıkan fal alametleridir.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Damla Aysu
Damla Aysu

Allah ım sen büyüksün fal bakmak inanmak ne kadar yanlış şeyler heleki hayatını tamamen buna göre idame etmek nolur inanmayın lütfen çok büyük günah

Kayahan
Kayahan

Gercekten guzel bir uygulama tebrikler

Başa dön tuşu
Kapalı