1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Kemik Büyüsü


0
Kemik Büyüsü
Kemik Büyüsü

Kemik Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri içinde en etkili olan büyü kemik büyüsüdür. Bu büyünün dikkatli şekilde yapılması ve yine en dikkatli şekilde bozulma işlemleri yapılmalıdır.

 

Kemik büyüsü eski dönemler bu yana kadar tercih edilen ve yapılan aşk büyüleri içinde yer alır. 7 ila 23 gün içinde karşıda bulunan kişilerin düşünce ve duygularını etkilemeye başlar. Bu etki ile beraber büyü yapılan kişi sadık bir aşık haline gelir. Kemik büyü ile yola gelmeyen aşıklar bile yola gelir hale dönüşür. Sadece aşık olacak olan kişi değil bu kişinin ailesi, çevresi ve akrabaları da büyünün etkisine alınabilir. Büyü uygulamasının yapılabilmesi için;

 • Bir keçinin arka sol bacağında bir parça alınır ve haşlanır. Haşlanan kemik etlerden ve ilikten tamamen sıyrılır.
 • Kemiğin neminin kaybolması için ateş üzerinde kurutulması gerekmektedir.
 • Kurutulan kemik bıçak yardımı ile her türlü şeyden temizlenir. Yani pürüzsüz bir hale getirilmelidir.
 • Kemik üstüne vefk yazılması işlemlerine geçilir. Bu işlem oldukça detaylıdır ve bilgi gerektirir.
 • Birbirlerine aşık olacak kişilerin kemiğin ortasına yazılmalıdır. Bu isimler arkaik alfabesi ile yazılır.
 • İsimler çember içine alınır ve bu çembere mahremiyet çemberi ismi verilmektedir.
 • Çember dışına bu ikiliye rakip olan kişilerin ve karşı çıkan kişilerin isimleri yazılır ve bunlarda bir çember içine alınır. Bu çembere büyüde muhit çemberi ismi verilmektedir.
 • Büyü uygulamasının son aşaması olan defin aşaması oldukça dikkat isteyen bir aşamadır.
 • Hazırlanan kemik temiz olan beyaz bir bez parçası ile dikkatli şekilde sarılır.
 • Gömülme işlemi yerleşim alanlarından uzak bir alanda yapılır. Gömülme yerinin yamaç olması ve güneş alması bu aşamadaki detaydır.
 • Gömme işleminde kemik parçasının çıkarılmaması adına derinme gömülmesi gerekir. Açılan çukura bırakılan uygulama materyali üstüme büyük bir taş parçası koyulur ve toprak ile üstü tamamen kapatılır. Bu sürece de büyüdeki defin aşaması adı verilmektedir.
 • Yapılan işlemlerin sonucu 7 gün içinde kendini göstermeye başlar. Aşık etme büyüsünün yapılıcağı  kişi 7 günün bitmesinden sonra ummadığınız bir hale dönüşmeye başlarken hareketleri de değişmeye başlar.

Kemik Büyüsü İşlemleri Nasıl Bozulur?

Yapılacak olan uygulama oldukça etkili, umduğunuzda daha kolay ve hızlı şekilde işleyen bir uygulamadır. Büyünün etkisi ile karşıdaki insan tüm varlığı ile sizlere bağlanmaya başlayacaktır. Büyünün bozulması için iki farklı yol kullanımı yapılır. Bunlardan ilki yine keçinin sol arka bacağı ile kemik büyüsü yapmaktır. Kemiğin üstüne vefk yazılır. Vefk yazılarak yapılacak olan bozum işlemlerinin mutlaka deneyimli olan kişiler tarafından yapılması gerekir. İkinci olan bozma yöntemi uygulaması daha kolay olan Kuran-ı Kerim Surelerini okumaktır. Nas ve Felak suresi okunarak büyünün bozulması sağlanabilir. Bu sureler en tesirli ve en etkili olan işlemlerinde hükümsüz bırakılması için kullanılır. Özellikle okumayı büyü etkisi altında kalan kişinin okumasına gerek yoktur. Çevresinde bulunan ya da yakını olan kişilerde maruz kalan kişilere bu anlamda yardımcı olabilir. Surelerin okunması en içten ve güzel dilekler eşliğinde yapılmalıdır. Böyle yapıldığında büyünün kolay şekilde bozulması sağlanır.

Yorum Yap