1. Ana Sayfa
  2. Soğutma Büyüleri

Kendinden Soğutma Büyüsü


2
Kendinden Sogutma Büyüsü
Kendinden Sogutma Büyüsü

Kendinden Soğutma Büyüsü ve Çeşitleri

Kendinden Soğutma Büyüsü  işlemlerinin eksiksiz şekilde gerçekleştirilmesi sonucunda istenilen sonuca ulaşmak mümkün hale gelmektedir.

Birini kendinden ya da sevgiliyi kendinden soğutmak yolları için farklı uygulamalar yapılır bu uygulamalar içinde;

Vefk yolu ile soğutma; vefk büyü işlemin yapıldığı bir uygulamadır. Bez parçası üzerine belli başlı sembollerin ve harflerin yazılması ile uygulanır.

Kendinden sevgiliyi ya da kocayı soğutmak için hazırlanan bu uygulama sonrasından hazırlanan muska soğutmak istenen kişinin yastığının altına konulur.

Bunun mümkünatı yoksa hazırlanan vefk kişinin yaşadığı evin temeline görünmeyecek şekilde gömülmelidir. Bunun yapılmasından sonra kişilerin anlamsız şekilde kavga etmeye başlar ve soğuma yavaş yavaş gerçekleşir.

Saç teli uygulaması; özellikle kadınlar üzerinde uygulanır. Kadının saç teli alındıktan sonra düğüm atılır. Sonra saç teli temiz bir fincanın içine konulur ve üstüne yanan mum damlatılır.

Bir mumun yarısının fincana damlatılması çok önemlidir. Fincan bu şekilde saklanmalıdır. Uygulamalarının tamamında soğutma düşüncesi her daim akıldan geçirilir. Fincanın içindeki saç teli mumdan ayrılma büyüler bozulmaz.

Çermun ayırma büyüsü; ayırma ya da soğutma yolları içinde bulunan uygulamada büyü sözleri oldukça alçak şekilde söylenir. Karga derisi ile yapılacak olan uygulamada deri bulunamazsa diğer kuş derilerinin kullanımı da yapılabilir. Bu işlem oldukça etkilidir. Kesinlikle tecrübeli medyum ya da hocalar tarafından yapılmalıdır.

Baharat ile uygulama; genelde kadınların yakın akrabalarının tarafından yapılır. Büyünün yapılması için oldukça samimi olmak çok önemlidir. Evdeki baharatların içine okunmuş olan küller dökülür.

Birini kendinden soğutmak için okunmuş olan küller baharatların içine dökülmeli ve yemeklerde kullanılmalıdır. Soğutmak istenen kişinin b u yemeklerden yemesi çok önemlidir. Düzgün yapılmazsa zarar verebilir. Bundan dolayı da dikkatli olunması gerekmektedir.

Diğer Ayırma Büyüleri

 

Papaz büyüsü; dini kitaplarda bulunan bazı duaların tersten okunması ile yapılır. ayırma büyüleri ,Bozulma işlemi oldukça zor olan bir uygulamadır. Yapılması 3 gün sürecek olan uygulamada kesinlikle kadın ve erkeğin eşyalarının kullanımı yapılmalıdır.

Domuz yağı kullanımı; domuz yağının kişinin yaşadığı kapı eşiklerine sürülmesi ile uygulanır. Bu sayede karşınızda bulunana kişi sizi korkunç bir yaratık olarak görür ve kısa sürede sizden ayrılır. Hatta size karşı olan sevgisi nefrete dönüşür. Hatta bu uygulamadan sonra sevgiliyi ya da eşi görmek bile istemezsiniz.

Oldukça etkili olan uygulamada belli başlı tılsımlı sözcükler kullanılır.

Bu sözcüklerin tamamının doğru söylenmesi de çok önemlidir. Hatta uygulama yapılmadan önce mutlaka konusunda deneyimli olan bir medyuma danışmak ve ondan yapım aşamaları hakkında detaylı şekilde bilgi almak gerekir. Bu sayede istenilen işlem düzgün şekilde tamamlanır.

Yumurta büyüsü; bu işlem en sık kullanılan ayırma büyüleri içinde bulunur. Yumurtanın akı ile sarısı erkek ile kadını temsil etmektedir. Sarısı alınacak olan yumurtanın akı karanlık bir odanın içinde kimsenin görmeyeceği şekilde bekletilir. Bu uygulamaya yumurta büyüsünde mayalama aşaması adı verilmektedir.

Kendinden Soğutma Büyüsü
Kendinden Soğutma Büyüsü

Bu işlem genelde 1 gün boyunca sürer. Mayalanma aşamasının tamamlanmasının ardından yumurtanın akı ile yumurtanın sarı kısmı iki farklı tabak için, tabaklar ile birlikte toprağın altına gömülmelidir

. Tabaklar olduğu yerden çıkartılarak bazı tılsımlı kelimeler ile birleştirilmediği sürece kişilerin ayrılması devam edecektir.

Yumurta büyüsü işlemleri Anadolu da en yaygın şekilde kullanılmış olan ayırma ve  Kendinden Soğutma Büyüsüdür . İşlemler kalpten soğuma ve ayrılma istenir. Ayrıca bu uygulama dışarıdan iki kişinin arasının bozulması içinde yaptırılmaktadır.

Büyülerin tamamının kesiksiz şekilde uygulanması sonucunda istenilen sonuç ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Bu büyücülük günah değilmi hep merak etmişimdir acaba nasıl yapıyolar

    • 3 sene önce

      Yasin hoca dua yapıyor ben kendisiyle görüştüm büyü istiyordum bende ne yalan söyleyim Allah var. O da büyünün haram olduğunu kesinlikle önermediğini dualar ile destek almanız daha makbul olduğunu çok güzel bir şekilde açıkladı sağolsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir