web analytics
Aşık Etme Büyüleri

En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Oldukça etkili olan Kendine Aşık Etme Büyüsü iyi niyetle yapıldığında mutlu bir evlilikle sonuçlanan bir ilişkiye sahip olmanızı sağlar. En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları: Büyü yapmak çoğu zaman olumsuz olarak algılansa da iyi niyetle yapıldığında faydası görülür. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek ve onu kendinize bağlamak için yapacağınız büyüler 3, 7, 21, 40 ve 71 gün içerisinde etkisini gösterir.

Daha önce denenmiş sevgiliyi Kendine Aşık Etme Büyüsü sayesinde birçok kişi istediği gibi mutlu bir ilişkiye sahip olmuştur.
kendiine a%C5%9F%C4%B1k etme 300x300 - En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları
En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Sabun büyüsünün etkisi ömür boyu süreceğinden büyü yapılırken olumlu niyetlerde bulunmak ve hayırlısının olmasını istemek oldukça önemlidir. Ayrıldığınız eşinizi, nişanlınızı ya da sevgilinizi geri getirmenizi sağlayan bu büyüler aynı zamanda beğendiğiniz ama sizi fark etmemiş birinin de sizi sevmesini sağlar. Büyü yapıldıktan sonra o kişi sizi fark eder ve sizinle muhabbet kurmaya çalışır

Sizin karakteriniz ve huylarınız onun hoşuna gider. Sürekli sizi düşünmeye başlar. Kadına ve erkeğe yapılan büyüler farklıdır. Sevdiğiniz kadını ya da erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü i, dua eşliğinde yapmak çok daha faydalıdır. Büyü ilişkinizin iyi gitmesini sağlar, aranızdaki sevgi bağını güçlendirir.

Büyüler doğru yapıldığında sevdiğiniz kişi sizi ömür boyu aldatmaz ve size sadık kalır. Mutlu bir evlilik yapabilir ve mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Büyü yaparken evliliğin bozulmasını istemek ya da intikam almak gibi kötü niyetlerle yapılmaması önemlidir. Aksi taktirde büyü ters işler ve büyünün olumsuz etkisini kendiniz hissedebilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Köpek Gibi Bağlama Büyüsü

Aslında sevdiğinizi kendinize kul köle etmenin en net ifadesi olarak belirtilmek için verilmiş bir addır. Bu büyüyü uygulamak için aşağıda yazılı olan duanın sevdiğiniz kişinin evinin her köşesinde durup silinmeyen kalemle kâğıtlar üzerine yazmanızla yapılır.

Okumalısın
Aşık Etme Büyüsü Yapılışı

Allahümme salli ala muhammedin mehtelefel melevani ve tekabel asarani kerrerel cedirani ‘’size bağlanmasını istediğiniz kişinin adı’’ ferkani ve ‘’sisin adınız’’ belli’g ruhahu ve ervahe ehlibeytihi minnet tahıyyete vesselame ve barik ve sellim aleyhi ve aleyhim tesliman kesiran kesira.

Duasını kâğıtlara yazarak sevdiğiniz kişinin yatağına veya eşyalarının arasına bulunamayacak şekilde gizlemeniz gerekiyor. Bahsettiğimiz bu büyülerin neticeleri genellikle kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlıyor

Fakat büyü yapılmasının hemen ardından yoğun bir sevgi seli ile karşılaşmayı beklemekte son derece yanlış olur. Bu anlamda büyülerin ortaya çıkardığı enerji göz önüne alındığında yapılan büyü başlangıçta ters etkilere neden olabilir. Fakat hiçbir suretle sizin farkınızda olmayan bir kişinin sizi olumsuz da olsa artık fark etmeye başlaması sizinle ilgilendiği anlamı taşır.

Bu yönden bakıldığında büyü etkisini göstermeye başlamış demektir ve büyünün etkisi ilerleyen zamanlarda arttıkça olumlu neticeler de almaya başlayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu hususta size düşen yapmış olduğunuz büyüye ve etkilerine kalpten inanarak ve severek istemeniz gerekmektedir. Böylece siz ne kadar çok istekli bağlı bir şekilde büyü yaparsanız büyü yapılan kişinin de size karşı olan sevgi ve bağlılığı da o derece çabuk, kolay oldukça hızlı olacaktır.

Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlamak için Fatiha, İhlas, Nas, Felak ve Ayetel Kürsi dualarını 7 gece okuyun. Büyüye başlamadan önce abdest alın ve niyetinizi edin. Bu duaları okuyun. Ayrıca ‘Ya cami, Ya Vedud, Ya Rahman’ isimlerini 40 gün 70 kez zikredin.


Kısa sürede sevdiğiniz kişinin size olan tavırları değişecek ve size karşı daha sevgi dolu olacaktır. Dualar dileklerin gerçekleşmesinde oldukça etkili güçlerdir.

En güçlü dualardan biri Ayetel Kürsi’dir. 11 kuşluk vaktinden önce ‘’Ve El kaytü aleyke mehabbeten minni’’ duasını okuduktan sonra 71 defa Ayetel Kürsi duasını okuyun. 11. Günden itibaren faydasını göreceğiniz bu dualara Asr duası, Yunus duası, Kunut duaları ve esmaları da ilave ederek okuyabilirsiniz. Allah’ın isimlerini sürekli zikretmek enerjinizi güçlendirir. Hangi niyet için okunursa o dileğin olması kolaylaşır.

Sevdiğiniz kişi aşık etmek için ‘’Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim ‘’ esmalarını her gün 99 defa okuyun. Kısa sürede etkisini fark edeceksiniz.

 

Okumalısın
Erkeği Kendine Aşık Etme

Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Saç Büyüsü

 

Bayanların sevdiği erkeği kendine aşık etmek için yapabilecekleri oldukça etkili büyülerden biri saç büyüsüdür. Kadın kendi saçlarından bir tel alır. Erkeğin adındaki sessiz harf sayısı kadar saç teline düğüm atar.

Bir bardak suyun içine 1 tane kesme şeker atılır ve erimesi beklenir. Bu esnada ‘’Ya Mülaki’’ esması 41 defa zikredilir ve suya üflenir. Şeker eriyince saç teli suya atılır. Suya Fatiha ve İhlas duaları okunur. Şekerli su kazdığınız toprağa döküp üzeri örtülür. Büyü işlemi bittikten en geç 7 gün içerisinde sevdiğiniz erkek sizi düşünmeye ve sevmeye başlar. İstemediğiniz sürece bu büyü bozulmaz.

Kadını Kendine Aşık Etmek İçin Sabun Büyüsü

 

kendine asik etme duasi 2 - En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları
Kendine Aşık Etme Büyüsü

 

 

Erkeğin sevdiği kadını kazanmak için yapacağı sabun büyüsü 7-21 gün arasında etkisini gösterecektir.

Bir kalıp beyaz sabun ve 1 tane dikiş iğnesi alın. Beyaz sabunun üzerine ‘Ya Mülaki ‘ esmasını iğneyle yazın. sabun büyüsünü  bunları Yazdıktan sonra sabunu sıcak su dolu bir kabın içersine atın.

Sabun tamamen eridikten sonraki 7 gün içersinde büyü tutmaya başlar. Sabun erirken aynı sırada Fatiha, Asr, Nas, Felak ve Kunut Dualarını okuyun. 77 kez ‘ Ya Mülaki ‘ esmasını söyleyin. Büyü istenilen enerjinin oluşmasını sağlamaya yarar. Siz de niyetinizi bu süre içinde tekrarlayın. Böylece sevdiğiniz kız size aşık olur.

En Etkili Aşk Büyüsünün Yapılışı, En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biraz teferruatlı olmasına rağmen doğru uygulandığında kesin sonuç verdiği uygulan kişilerin yorumlarında açık bir şekilde belirtilmiştir.

Büyünün en büyük özelliği de 24 saat içerisinde etki edebilmesidir.

Öncelikle aşağıdaki malzemeleri elde etmeniz gerekmektedir.

  1. İçme suyundan alınmış bir çay bardağı su,
  2. 3 tel kendi saçınız,
  3. Üç Adet Kesme Şeker

Tüm bu malzemeleri önünüze koyduktan sonra hepsini bir araya getirerek 41 defa ”Ya Mülaki” okumanız gerekmektedir. Bu esmanın anlamı birleştirmek, kavuşmaktır.

41 defa okuduktan sonra her okumada malzemelere üflemeniz gerekmektedir. Yani toplamda 41 defa okumanız gerekmektedir.

Okumalısın
Yarasa Büyüsü İle Aşık Etme

Şimdi ise en içten ve saf haliniz ile yapmanız gereken işleme sıra geldi,

Kesme şekerleri suya attıktan sonra herhangi bir müdahalede bulunmadan kendi kendine erimesini beklemeniz gerekmektedir. Bu sırada ise tüm kalbiniz ile aşağıdaki satırları okumalısınız.

resim 20160623130717 - En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Şimdi ise üçüncü aşamaya gelmiş bulunuyoruz. Şekelerden sonra 3 saç telini tek tek suya atacağız.

Saç tellerinin süzülerek şekere ulaştığınız gördüğümüz anda aşağıdakileri içten bir şekilde okuyoruz.

resim 20160623131154 - En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Ve geldik son aşamaya.

Şeker ve saç tellerinin olduğu suyu ıssız bir yer bularak toprağa dökmemiz gerekiyor. Bu sırada da son olarak aşağıdaki dörtlükleri okuyoruz.

resim 20160623130948 - En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Belirtileri ve Sonuçları, En Etkili Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Aşk büyüsü belirtileri genelde çok çabuk ortaya çıkmaktadır. Yanılmamanız gereken en önemli noktası ise aniden size karşı bir sevgi seli beklememektir.

Bazı büyüler enerjisinden dolayı önce ters tepebilmektedir. Bir anda karşınızdaki kişinin sizi yoksayarken artık üzerinize geldiğini farkedebilirsiniz. Bu, eskiye göre daha olumludur çünkü artık sizi farkediyorurdur ve büyünün de etkisi ile yavaş yavaş size bağlanmaya başlayacaktır.

Aşk büyüsünün etki edebilmesi için gerçekten kalpten bir istek ve sevgi şarttır. Karşınızdaki kişiyi ne kadar isteyerek büyü yapmaya kalkarsanız o kişinin de sizi bağlılığı o denli çabuk ve ateşli olacaktır.

YouTube kanalımızda yer alan aşk duası ne işe yarar isimli videomuzu izlemek isterseniz tıklayınız.

3 2 votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
34 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sercan
Sercan

Merhabalar eşimle 7 yıllık evliyiz, 2 yaşında kızımız var fakat son zamanlarda ne olduysa bana karşı nefret duymaya başladı ve ayrılmak için tartışmalar kavgalarımız yükseldi baya. İnternette gezerken doğru medyum hocaları arıyordum gerçekten buradaki hocamın yaptığı el yazması vefk sayesinde eşimi sevgiyle yeniden kazandım ve yuvamı dağılmaktan kurtardım. Çok şükür şimdi herşey daha güzel oldu.

Büşra
Büşra

Hayırlı günler ben Sema. Kocamla aram kötüydü hatta kocam bana artık deger göstermiyordu. Hocamla birkaç işlemler sayesinde suan kocam ile çok mutluyuz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sema
Sema

Hayırlı günler ben Sema. Kocamla aram kötüydü hatta kocam bana artık deger göstermiyordu. Hocamla birkaç işlemler sayesinde suan kocam ile çok mutluyuz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Enes
Enes

Gerçekten güzel dua, ve işe yarayacağını düşünüyorum umarım işe yarar ve hocanın yanınada gitmek çok istiyorum herkes övüyor ama bakalım müsait olduğum zaman gidicem herkes çok tavsiye etti ama bakıcaz bakalım.

Aylin
Aylin

Gerçekten çok etkili ve başarılı büyüler bunlar bende tam böyle birşey arıyordum bizimle paylaştığınız için teşekkürler mutlaka deneyeceğim.

Serdar Öztürk
Serdar Öztürk

Hocam sizden Allah ragzi olsun benim bu derdime duanız ile büyük bir katkıda bulundunuz sizin üzerinize sizi bulmadan önce çok hoca gezdim ama çareyi ve ölümlü herşeyi sizinle başardım iyiki varsınız

sema
sema

Hayırlı günler ben Sema. Kocamla aram kötüydü hatta kocam bana artık deger göstermiyordu. Hocamla vefk duası işlemr sayesinde suan kocam ile çok mutluyuz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Burak yılmaz
Burak yılmaz

Cok güzel bir konu olmuş.Okumaktan zevk aldım.Hic sıkmadi beni.Harika

Ahmet Bektaş
Ahmet Bektaş

çok güzel bir yazı olmuş okumaktan çok zevk aldım herkese de okmasını ve bilgilenmesini tavsiye edeirm

Thewilbe
Thewilbe

Gerçekten mükemmel ötesi bir site. Zaten yorumlardan da anlaşılacağı gibi herkes memnun. İşini hakkıyla yapıyor adamlar.
Emek veriyorlar. Çok işime yaradı birkaç arkadaşım daha aynı şeyleri söylüyor

Akif
Akif

Gerçekten işe yarıyor. İçeriği güzelce okuyun. Yazı gayet bilgilendirici olmuş. Teşekkürler. Okudukça içine çekiyor insanı. Roman okur gibi sürükleyici.

Efe Salih Güney
Efe Salih Güney

Dualar işe yarıyor sevgilimle barıştık. İlk başta inanmamıştım ama doğruymuş. Teşekkürler

Ahmet
Ahmet

Cidden işe yarıyor. Okuması kolay oldu metin gerçekten faydalı. Herkese tavsiye ederim.

Furkan
Furkan

Cidden işe yarıyor. Okuması kolay oldu metin gerçekten faydalı. Herkese tavsiye ederim.

İbrhmk
İbrhmk

Ağzınıza sağlık hocam. Çokçok çok teşekkür ederim

Samet
Samet

Sevgilimden ayrılma aşamasına geldik internette gezinirken bu duayı gördüm hemen uyguladım şimdi barıştık artık bir başka aşığız

Serap
Serap

Buyu işleri gerçekten büyü yapanları bilebilmek mümkün mü bu arada güzel bir uygulama tebrik ederim size

Serap
Serap

Buyu işleri gerçekten büyü yapanları bilebilmek mümkün mü bu arada güzel bir uygulama tebrik ederim size insanları aydınlatıyorsunuz bu konuda

Serap
Serap

Bu aşk büyüleri ise yarıyor bence okumasına zor degil

Serap
Serap

Dualar ise yarıyor bence herkes okumalı ve denemeli faydasını mutlaka gorur

Serap
Serap

Okudukça insanın okuyası geliyor duaları ben faydasını Gordum sizde okuyun ve gorun

edali
edali
Reply to  Serap

43 yaşındayım ve iki çocukluyum ben kocam evimizi terk etti kavga çok ediyor idik Yasin hocaya başvurduk ve bana eve geri getirme duasını önerdi herşey yerie oturuyor tekrardan geri döndü ve daha işlemlerimiz bitmedi

okan
okan

Cidden işe yarıyor. Okuması kolay oldu metin gerçekten faydalı. Herkese tavsiye ederim.

Abdullah
Abdullah

Büyü konusunda büyü yapmak günah midir bilmiyorum sevdiğin kişiyi sana aşık etmesini zorla sağlamış oluyoruz bu doğru olur mu bilmem ben sevdiğimden ayrıldım neden böyle oldu bilmiyorum belki bize büyü yaptılar Allah büyüktür

Namık
Namık

Ya çok teşekkür ederim sizin sayenizde düzenimiz tekrar kuruldu gerçekten çok çok teşekkür ederim.

furkan43
furkan43

sevigliyi ger döndürme bilgilerini okuyup karar verdim ve ek olarak bu işi gerçekten yasim hoca yapıyor bana ayrıntılı bilgileri verdi ve yapmaya karar verdim 27 günn sonra etkisini gördüm ve sevgilim geri döndü gerçekten işini bilen birisi tavsiye ediyorum

Sedattizm
Sedattizm

Cidden bunlar için size teşekkür ediyorum yorumlardan gördüm tavsiyenizle yasin hocayla iletişim kurdum doğru medyum

caner
caner

arkadaşlar konyadan yazıyrum o kadar memnun kaldım ki yasin hocamla .İlk defa çalıştım böyle bişey için bir hoca ile böyle şeylere bende inanmazdım ama başıma gelince çaresiz kaldım işte .aynı benım gibi insanlar var diyerekten buraya tavsiyelerimi bilin istedim ki derdinize derman arıyorsanız yasin hocam tek gerçerim …onun sayesinde cok mutluyum huzurluyum şuan ..

Melike0
Melike0

Ben nişanlımla ayrıldım bıraktı gitti nazara geldik duvarda kinaligim gelinliğim asılı kaldı ben oldukları odalara giremiyorum burdaki dualardan hangisi daha etkili olur acil yardıma ihtiyacım var

Tevfik
Tevfik

Mahallemde sevdiğim bir kız var. Gönül verdim ama o benimle hiç ilgilenmiyor. Zorla güzellik olmaz ama dayanamıyorum. Allah rızası için hocam yardım et bana

Hami Ö.
Hami Ö.

Hayırlı akşamlar adım Özkan. Sevgilimle bazı nedenlerden dolayı ayrıldık. Ancak ne yaptıysam barışmadı benimle. Kendine aşık etme duası ile tekrardan barışabilir miyiz?

bilge
bilge

aslında ben böyle bir riskin içerisine girmekten de korkuyordum hocaya tüm tereddütlerimi anlattım bana duaların gücünü sorun olmayacagını güzel bi şekilde tüm seyler ile alakalı beni aydınlattı. bende deneme kararı aldım hocam sizi arayacagımm inşllah

Narin
Narin

Daha önce farklı hocayla bu işlemi denemiştim hiç etkisini görmedim bana iki hafta gibi bi zaman dilimi vermişti ama bi ay oldu sııfıır Yasin beyy acaba üstünden cok geçmeediği için suan tekrardan yaptırsam bi zararı olur mu yardımcı olur musunuz ?

Başa dön tuşu
Kapalı