1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır


1

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Sizlerle bu yazıda yapılan bağlama büyülerinin nasıl yapıldığını açıklayacağım. Bağlama Büyüsü yaparken dikkat etmeniz gereken bazı çok önemli noktalar bulunmaktadır. Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bu yazıda sizlerle bu önemli noktalarında neler olduğunun üstünden geçeceğiz. Bu yazının sonunda bağlama büyüsü yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Bu yazı çerçevesinde en çok hazırlanan bağlama büyüsü hangisidir, bağlama büyüsü nedir, en iyi bağlama büyüleri hangileridir, kimler bağlama büyüsü yapabilir, en yeni bağlama büyüsü hangisidir, en çok yapılan bağlama büyüsü hangisidir, bağlama büyüsü yaparken hangi noktalara dikkat edilmesi gerekir bu tarz sorulara cevap verilecek. Evet şimdi yazıya geçip hemen sorulara cevap arayalım.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü iki insanın birbirine bağlanması için yapılan büyüdür. Bu büyünün ilk olarak hep aşk temalı konular için yapılabileceği düşünülür. Bu konular hoşlandığımız kişi, aşık olduğumuz kişi, sevdiğimiz ya da bizi sevmesini istediğimiz kişiler olarak sıralayabiliriz. Durum burada görüldüğü gibi değildir. Bağlama büyüsü sadece aşk temalı konular için yapılmamaktadır.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

İş için ya da aile içerisinde kız kardeş ya da erkek kardeşleriniz içinde yapabilirsiniz. Eğer iş için yaparsanız burada 2 seçenek bulunmaktadır. Ya patronunuza ya da direkt olarak kuruma yapabilirsiniz. Eğer patronunuza yaparsanız sizden vazgeçemez hale gelir. Eğer direkt olarak kuruma yaparsanız kurum tarafından en sevilen çalışan durumuna gelirsiniz.

Kardeşlere Bağlama Büyüsü

İnsanlar daha çok tüm kardeşler evlendikten sonra bu büyüye ihtiyaç duymaktadır. Bunun nedeni insanlar evlendikten sonra aile içine başka insanlarında girmesi ile kardeşler arasında huzursuzlukların oluştuğunu düşünmeleridir. Bundan meydana gelen huzursuzlukları kopan bağları da bağlama büyüsü ile sona erdirebileceklerini düşünürler. Yani bağlama büyüsü bu alanda da kullanılabilmektedir.

Bağlama Büyülerini Kimler Yapabilir

Bağlama büyüsünü ve diğer birçok büyüyü bu konuda uzman olan kişilerin yapması önerilmektedir. Bunu dinlemek istemeyen bazı insanlar büyüleri kendi başlarına yapmak isterler ve yaparlar. Bu durumlar için size birkaç öneri de bulunacağız.

Öneriler

İlk olarak büyü yapmak oldukça zahmetli bir iştir. Bu yüzden büyü yapmaya kalkışmadan önce çok derin konular ile ilgileneceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Bunu kaldırabiliyor olmanız gerekmektedir. Eğer içinizde böyle derin hislere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız deneyebilirsiniz.

kirikkale hoca

Bundan sonra yapacağınız iş çok tehlikeli bir iştir. Eğer yanlış bir şey yaparsanız sonuçları oldukça kötü olaylar ile sonuçlanabilir. Bu nedenle büyü yapmadan önce dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. O yüzden bir uzman eşliğinde büyü yapmak her zaman daha güvenli olacaktır.

En İyi Bağlama Büyüleri, Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüleri birçok duruma göre çeşitlilik göstermektedir. Bu yüzden durumdan duruma yapılan büyüler de değişir. Uzmanlara içinde bulunduğunuz durumu en ince ayrıntısına kadar anlattığınızda size en uygun büyünün hangisi olduğunu söyleyecektir. Bu nedenle aslında en iyi bağlama büyüsü diye bir şeyden bahsedemeyiz. Her durumun büyüsü kendi için en iyisi olacaktır.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Hangi Büyüler Hangi Durumlar İçin Yapılır

Büyüler insanların içerisinde bulundukları durumlar için özel olarak seçilir. İlaç gibi her ilaç kendi içinde bulunduğu hastalık içindir. Komşunuza verilen ilaç sizi iyileştiremeyeceği gibi size verilen büyüde başkasında işe yaramaz. Bu nedenle başkasına verilen büyüyü kendi durumunuz için kullanmayın. Kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Başkasından duyduklarınız ile yola çıkmayın yanılırsınız.

Genel Olarak Bağlama Büyüsü

Genel olarak bağlama büyüsü yapmak herkesin işi değildir. Bu nedenle sadece bu konuda yetkili olan kişilerin yapması gerekir. Aksi durumda karşılaşabileceğiniz durumları sizinle diğer başlıkta açıklayacağız.

Yanlış Yapılan Büyüler, Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Eğer bir büyü yanlış yapıldıysa bunun sonucu bir felaket olabilir. Ortalık savaş alanına dönebilir. Sevdiğiniz kişiye bağlama büyüsü yaptıysanız bu büyü başka biri tarafında tutabilir. Yani size başka biri aşık olabilir ya da istediğiniz kişi sizden nefret edebilir.

Patronunuza yaptığınız da ise eğer yanlış yapılırsa büyü işten atılmanıza bir daha iş bulamamanıza neden olabilir. Kız kardeş ya da erkek kardeşinize yaptığınız da işe aralara birkaç fazladan daha kişinin girmesine neden olabilir ya da eğer zaten aranız biraz açıksa daha da açılabilir. Durumlar hepten karışıp olayların içerisinden çıkamadığınız bir hale gelebilirsiniz. Bunların olmasını kimse istemez. Bunların olmaması için uzman ile büyü yapın.

vefk cesitleri

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    yasin hoca bu işi bilen biri cidden ayrıldığım eşim yuvasına önce Allah sonra onun vesilesiyle döndü hemde 21 günde sonuca ulaştım çok şükür yaptığı vefk elime 8 günde ulaştı güzel bir cevşen kabına koydum hocamın dediği gibi dualarımı da aksatmadan okudum her akşam yatsı ezandan sonra çok mutluyum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir