1. Anasayfa
 2. Büyüler

Kilit Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 2023


1

Kilit büyüsü 2023 iki kişinin birbirine bağlanması ya da taraflardan birinin diğerine aşık olması için çokça tercih edilen ve etkisi yüksek olan bir çeşit bağlama büyüsüdür. Bu büyüde kullanılan malzemelerden kilit dişiyi anahtar ise erkeği temsil ettiği söylenmektedir. Büyü eşler veya sevgililer arasında yapılabilir. Aynı zamanda karşı tarafın sizi sevmediği fakat sizin onu sevdiğiniz zamanlarda da kullanılabilir. Temeli çok eski dönemlere kadar uzanmaktadır.

Köklü bir bağlanma büyüsü olduğu söylenebilir. Çok etkili bir büyü olduğu için ve yapımında profesyonellik gerektiği için kişilerin kendi kendilerine bu büyüyü yapmaları doğru değildir. Bu nedenle Medyum Yasin Hoca gibi alanında uzman hocaların bu büyüyü yapması hem büyünün etkili olması hem de doğru sonuçların alınması bakımından önem taşımaktadır. Çok tesirli bir büyüdür ve bu büyünün etkileri hemen hemen on- on beş gün gibi kısa bir süre sonra görülür. Tam bir etkinin gerçekleşmesi bir ayı bulabilmektedir.

Büyülenmiş olan kilit büyülenen kişinin yakınlarındaysa büyünün etkisi daha çok olur. Büyü yapılan kişi size çok bağlanır ve sizden başkasını düşünemez hale gelir. Bu nedenle bu büyüyü aynı zamanda eşinizin size sadık olması ve size her zamankinde daha çok ilgi göstermesi için tercih edebilirsiniz. Kilit büyüsü iki farklı amaçla yapılabilir:

 1. Birinin bağlanması, aşık olması ya da sadık kalması için kilit kapama
 2. Bu büyünün fark edilip kilitli olanın açılması için kilit açma

Kilit Büyüsü İçin Gereken Malzemeler

Kilit büyüsü yapımında iki adet poşet, bir tek anahtar girişli kilit ve onu açabilen bir anahtar gerekmektedir. Tek anahtar girişli kilidin yedek anahtarının olmamasına dikkat edilmelidir. Eski bir kilit tercih edilebilir. Bu büyünün daha etkili olmasını sağlar fakat kilidin eski olması şart değildir. Aynı zamanda bu büyüde aşık edilmek ya da bağlatılmak istenilen kişilerin bilgilerinin alınması önemlidir. Gereken bilgiler şunlardır:

 1. Büyü yapılacak kişinin anne adı
 2. Büyü yapılacak kişinin yaşadığı şehir
 3. Büyü yapılacak kişinin birtakım fiziksel özellikleri
 4. Büyü yapılacak kişinin yaşı
 5. Büyü yapılacak kişinin çalıştığı iş, eğer hala okuyorsa okuduğu okul ve bölüm

Bütün bunların yanı sıra bu büyünün etkili olması için çeşitli duaların okunması gerekmektedir.

Bu Büyü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kilit büyüsü yapımında kullanılan her malzemenin kişiye özel olması gerekmektedir. Kilitleme işlemi yapıldıktan sonra anahtar ve kilit olabildiğince birbirinden uzaklaştırılmalıdır. Anahtarın kolay kolay bulunamayacağından emin olunması gerekir. Bu nedenle anahtarın akarsu gibi yerlere atılması bile söz konusu olabilir.

Büyü için seçilen kilidin de çok iyi seçilmesi gerekir. Tek anahtar girişli olmalıdır. Yedek bir anahtarı olmamalıdır. Bu nedenle kilidi seçerken anahtarının yedeğinin bir başkasında olmamasına ya da hiç var olmamasına dikkat edilmelidir. Eski bir kilit tercih edilebilir.

Bu büyü bağlama işlerinde kullanılabileceği gibi ayırma işlerinde de kullanılabilir. Kilit açılır ve anahtar kilitten ayrılırsa büyünün etkisinde olan kişiler birbirine kavuşamaz. Bu nedenle kilidin yedek bir anahtarının olmaması gerekir. Aynı zamanda kilit ve anahtarın başka kişilerin ellerine geçmesi bu büyünün bozulması için büyük bir tehlike arz edeceğinden bu konuya da çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bu büyü çift taraflı bir büyüdür. Hem büyü yapılana hem de büyü yaptırana etki eder. Büyüyü yaptıran kişi de bu süreç içerisinde büyü yapılan kişiye daha çok bağlandığını hisseder.

kilit büyüsü
kilit büyüsü

Kilit Büyüsü Yaparken Sıralama Nasıl Olmalıdır?

Bu büyünün sıralaması da çok önem arz etmektedir. Kilit büyüsü yapılırken elde edilmek istenen sonuca göre sıralama değişiklik gösterebilir. Bu nedenle sıralamanın bir profesyonel tarafından belirlenmesi ve bu büyüyü bir profesyonelin yapması gerekir. Bu büyü en yaygın şekliyle ve en kısa anlatımıyla şu şekilde yapılmaktadır:

 1. Büyüyü yapmak için ilk başta aldığımız kilit bir poşete koyulur.
 2.  İkinci poşete ise anahtarlar koyulur ve bu sırada büyüyü yapan hoca besmele çeker.
 3.  Ardından da kilitlemek istenilen kişinin adı söylenir.
 4.  Poşetler birkaç gün ağzı açık bir şekilde bekletildikten sonra poşetlerin ağzı sıkıca bağlanır.
 5. Poşetlerin ağızlarının bağlandığı sırada belirli dualar okunur.

Başta belirttiğimiz gibi bu büyüden istenilen etkinin alınması için sıralamanın Medyum Yasin Hoca gibi bir uzman tarafından belirlenmesi ve yapılması gerekir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Eşimle birbirimizi çok seviyoruz ne o başkasına bakar nede ben bir tek dünyada da sadece ben varmışım gibi davranıyor bende yeryüznde tek erkek o gibi davranıyorum bu aşkın bitmemesi için elimden gelen herşeyi yapmak istiyorum hocama danıştım evliliğmin bu hali hiç bitemesin diye kendisi de çok kibar naif birisi oldugu için olgunlukla karşıladı vede dualar yapıldı ben çok mutluyum eşim aynı şekilde aramızdaki bagları dahada kuvvetlendirdik o benim bu dünyadaki cennetim onu kaybetmeyi göze alamıyorum hocam sizede tekkür ediyorum . benim gibi arayış içine girdiyseniz yasin hocama gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz . iyi günler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir