1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Kilit Büyüsü


2

Kilit büyüsü denilen ve genellikle kısmet bağlama ve kısmet açma işlemleri için kullanılan büyü, kilit kullanılarak yapılan büyü çeşitlerindendir.

Kilit Büyüsü
Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü kolay anlaşılamayan ve anlaşıldığında ise zor bozulan bir büyü çeşididir. Büyüyü yaptırmak için mutlaka bu konuda uzman ve tecrübeli medyum, hoca ya da işinin ehli insanlara başvurmanız gerekmektedir. Bu büyüyü bozmak için kiliti bulduysanız yapabileceğiniz birkaç işlemin ardından yine alanında uzman kişilere başvurmanız gerekir.

Kilit Büyüsü Nedir?

Milattan önceki yıllarda şuan ki Irak sınırları içerisinde yaşayan Kaldaniler ile başlayan büyü tarihi günümüze kadar gelmiştir. Büyü, insanları etkisi altına alan ve ruhu etkileyen bir tılsımlama işlemidir.

Yapılma amacına göre çeşit çeşit büyüler vardır. Kimi büyüler iyi amaçlarla kimi büyülerse kötü amaçlarla yapılmaktadır. Hased edilen kişiye kötülük vermek amaçlı yapılan büyüler olduğu gibi iki kişinin arasını bulmak için de yapılan büyüler vardır. Büyüler gerçekten bu işin ehli olan insanlar tarafından yapıldıklarında tutmaktadır. Fakat büyü yaptığını iddia eden pek çok dolandırıcı da bulunmaktadır.

En çok yaptırılan büyü çeşitlerinden biri “kilit büyüsü” denilen ve hem iyi hem kötü amaçlarla yaptırılabilen büyüdür. Büyü yapılırken asma kilit veya ona benzer kilitler kullanıldığı için bu büyü kilit büyüsü  ismini almıştır.

Bu büyü birçok sebeple yaptırılabilir. Birini kendinize aşık etmek, evden ve sizden uzaklaşan eşinizi eve bağlamak, sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak, işleriniz bir türlü rast gitmiyorsa işlerinizdeki kısmeti açmak, şansınız gerçekten kötüyse ve başınız beladan kurtulmuyorsa şansınızı arttırmak, eğer evde kalmışsanız ya da bir türlü evlenemiyorsanız kısmetinizi açmak gibi sebeplerden kilit büyüsü yaptırılabilir. Bunlar kilit büyüsünün iyi amaçlarla kullanıldığı durumlardır. Kıskandığınız bir çifti ayırmak ya da mutlu bir evliliği olan çiftin arasını bozmak, birinin işlerinin kötü gitmesini sağlamak, manevi olarak birini huzursuz etmek, şansı yaver giden birinin şansını kapamak, evlenmek üzere olan birinin ilişkisini bozmak veya evliliğe hazır birinin kısmetini kapamak gibi sebeplerle de kilit büyüsü yapılabilmektedir. Bunlar da kilit ile yapılan büyünün kötülük amaçlı yapılanlarıdır.

Kilitleme büyüsü en çok sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak için yapılır.

medyum yasin 728x90 1

Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsünün en çok sevdiğiniz insanı bağlamak için yapıldığından bahsettik. Bunun için asma bir kilide ihtiyaç vardır. Bu kilide gerekli olan tılsımlı sözler okunur ve kilit kapatılır. Büyünün daha etkili olabilmesi için balmumu ile kilidin etrafı tutturulmalıdır. Böylelikle büyü çok daha kısa sürede etki edecek ve etkisi de çok daha fazla olacaktır.

Birinin kısmetini kapatmak için kullanıldığında kilit kapatılırken tam tersine kısmet açmak için yapılan kilit büyülerinde kilitlenmiş olan kilide tılsımlı sözler okunarak kilit açılır. Kilidin açıldığı gibi büyü yapılan kişinin kısmeti de açılır.

Bu alanda gerçekten uzman kişilerin yapması halinde etkisi olmaktadır. Kilit büyüsü eski Süryani büyülerinden biridir ve bu sebepten Süryanice sözler de büyü yapılırken kullanılmaktadır. Kendi başınıza bu gibi güçlü büyüler yapmak doğru değildir ve yanlış sonuçlar doğurabilir.

Kilit büyüsü Nasıl Bozulur?

Evinizde böyle şüpheli bir kilit bulduysanız ayetel kürsi okuyarak bu kilidi açmalısınız. Ardından kilidi üç gün boyunca sirkeli suda bekletebilirsiniz. Tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de Felak ve Nas surelerini okumak üzerinizdeki büyüyü kaldırmak için etkili olacaktır.

Eğer hala büyünün bozulmadığına dair şüpheleriniz varsa ve sorunlarınız devam ediyorsa işinin ehli birine gitmenizde yarar vardır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. saygılar yaklaşık 30 yıldır sıkıntı ustune sıkıntı yasıyorum hangı işe elimi atsam ya borçlu çıkıyorum yada huzursuz oluyorum meslek olarak gecerlı bır meslegım lakın evıme ne alsam ödeyemeden hacızlık oluyorum aldığım paranın bereketını gormuyorum bu yasıma geldım cüzdanımda 24 saatı gecen bır bırıkımım olmadı iş konusunda sureklı arkamdan konuşulma yada cekemezlık yada kahbelık vb durumlar yüzünden gergın ortamlar yasamaktayım şu ana kadar kımsenı kazancında gozum olmadı durumu olan insanlara ALLAH dahada versın dıyorum lakın kım ne yyaparsa kendıne yapar dıyorum benım bazıverdıgım ornekler bunlar fazlası var eksıgı yok

    • Merhabalar. Üzerinizdeki bu rehavetin kalkması işlerin yoluna girmesi bereket kazanç şans ve rızk için yapılan vefk veya celb işlemleri yapılabilmektedir. Kapsamlı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir