1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kiriş Büyüsü


0

Kiriş Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Kiriş Büyüsü Direkt insanların bilinçaltlarını kontrol altına alır. Yapılan işlemleri tamamı özellikle kısa zaman içinde etkisini gösterir ve maruz kalınmaktadır.

Kiriş büyüsü nasıl yapılır, nedir, Anadolu bölgesinde az bilinen bu büyüler içinde yer alır. Yapılması oldukça zor olan bir uygulamadır. Kiriş büyüsü işi bilmeyen kişiler tarafından yapılır ise sonucu oldukça vahim durumlara sebep olur. Kara büyüler içinde yer alan uygulama erkeklik bağlama büyüsü olarak da bilinir. Kiriş büyüsü zor şekilde uygulanan ama oldukça çabuk maruziyet bırakan ender büyüler içindedir. Yapılan işlemleri tamamı özellikle kısa zaman içinde etkisini gösterir.

İnsanların amaçlarına ulaşmasına olanak sağlayan bu uygulama fazlasıyla ilgi görür ve medyumlardan en çık istenen büyüler arasında yer alır. Kiriş büyüsü işlemleri yapıldığı andan itibaren insana zarar vermez. Direkt insanların bilinçaltlarını kontrol altına alır. Bu sayede kendisine kavuşmak maksadı ile işlemleri yaptıran kişilerden başka bir kimseyi gözlerinin görmemesini sağlar.  Büyünün yapılması adına bazı şartlar ve aşamalar bulunur. Bunlar;

Sevgiliyi kendine Bağlama ve aşk adına yapılan uygulamalarda geçmiş dönemlerden bu güne kadar fazlasıyla ilgi görerek günümüze kadar gelmiştir. Bundan kaynaklı olarak da insanlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir.  Kiriş büyüsünde kullanılacak olan ipin ne tarz bir ip olduğu önemi yoktur. Önemli olan düğümün düzgün atılması ve gizli bir bölgede saklanmasıdır.

Kiriş Büyüsü
Kiriş Büyüsü

Bu ip saklandığı sürece uygulama anlam kazanacaktır. Sevdiği kişiyi kaybetmek istemeyen kişilerin yaptırdıkları bu işlemlerin ipleri kesinlikle bulunmayacak olan bir bölgede saklanmalıdır. Kiriş uygulamasında ip yerine kedi bağırsağı da kullanılır. İnşaların nasiplerinin bağlanması, erkekliklerinin ve kadınlıklarının yok olması, dillerin bağlanması adına kullanılmaktadır.

Büyünün Amacı Nelerden Oluşur?

  • Genelde bağlama adına kullanılır. Bir kişiyi kendine bağlamak adına sık şekilde tercih edilmektedir.
  • İp ya da kedi bağırsağı kullanılarak yapılmaktadır. Oldukça zorlu işlemlerden oluştuğu için mutlaka uzmanının yapması gerekir. Yaptıracağınız medyumun önceden araştırma yapmak bu konu açısından önemlidir. Yoksa tüm zahmet boşa gidecektir.
  • Büyüdeki bağlama işlemleri son derece zorlu olsa da olumlu sonuçlar alınır. Uygulama ile kişiler bağlanır. Sizlerin her dediğinizi anında yapar ve sözünüzden kesinlikle çıkmaz. Bu kişi size oldukça büyük bir sevgi ile bağlanır. Bağlılığından kesinlik vazgeçmez. Kısacası sizin sözünüzden çıkmadan yaşamınızda devam edecektir.
  • Kısa süre içinde bu kişi sizinle evlilik kararı alır ve yaşamının geri kalan kısmını sizinle geçirmek ister.
  • Bu kişiyi siz kapıdan kovsanız bile o bacadan girecek ve sizi bırakmayacaktır.

Yorum Yap