1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kırmızı Mum Büyüsü


0

Kırmızı Mum Büyüsü

Mum büyüleri arasında bulunan kırmızı mum büyüsü daha çok sevgi ve aşkı tanımlar. Yapılacak bu büyü ile sevdiğiniz kişi koşulsuz olarak size bağlanır ve bozulana kadar da etkisini gösterir. Bu yüzden bu büyüyü yapmadan önce bir kez daha düşünmeniz uygun olacaktır.

kırmızı mum büyüsü
kırmızı mum büyüsü

Kırmızı Mum Büyüsü Nedir?

Kırmızı mum büyüleri belki de mum büyüleri arasında en etkili olandır. Kırmızı mumlar yaşam ve tutkuyu, mum alevinin ışığı ise bir insanın içindeki olumlu gücü sembolize etmektedir.

Aşk büyüleri arasında neredeyse en önemli büyü olan kırmızı mum büyüsü ile birlikte adım adım uygulamaları gerçekleştirmeniz gerekir. Bu büyülerin yapılışı da kullanılırken hazırlanan malzemelere göre farklılık göstermektedir.

Kırmızı mum büyüsü aslında uygulanma biçimi olarak diğer büyülere göre çok daha kolaydır. Bir insanın kendisine ilgi göstermeyen erkek ya da bayanı iradesi dışında aşk bağlaması yaptırması işlemleri karşısında tüm irade alınır ve kişiye âşık olunur.

Sevgi büyüsü olarak da adlandırılan bu büyünün kırmızı biberle yapılanları da vardır. Kırmızı rengi aşk ve tutkuyu sembolize ettiği için bu şekilde uygulanmaktadır.

Terk edilen bir bayan ya da erkek için de bu büyü yapılabilir. Aslında son ya da tek şans olarak kırmızı mum büyüleri tercih edilmektedir.

Bazı kişilere göre aşk sorununun çözülebilmesi için aşk büyüleri yapmak gerekir ve tek çare bunda aranır. Seven kişi, sevilen tarafından sevilmiyorsa kırmızı mum büyüsü yaptırılabilir.

Kırmızı mum büyüsü yaparken tutup tutmayacağı konusundaki endişeler de büyünün tesirini azaltabilir. Bu yüzden büyü yapılırken böyle bir tereddüt yaşanmadan yapılması daha uygun görülmüştür. Tecrübeli medyum ve hocalardan gerekli destek alınırken sizlere gerekli hatırlatma ve uyarılar da yapılacaktır.20 1

Nasıl Yapılır?

Mumun üst kısmının çevresine iğne ile sevdiğiniz kişinin adı yazılır. Başka bir iğne ile de yazının olduğu yere sokulur.

Mumum öteki tarafından ucu görününceye kadar itilmesi gerekir ve iğneyi fitilin içinden geçirirken şu sözler söylenmelidir;

‘Adını delip geçtiğim bu yanan mum ile birlikte, kalbini de delip geçeceğim’.

Mumu bir şamdana bırakın ve iğneyi de sevdiğinizin adının ve iğnenin olduğu yere kadar geldiğinde mumu söndürebilirsiniz. Talebinize göre mumu sonra tekrar kullanabilirsiniz fakat tamamen bittiğinde iğne ile beraber gömmeniz gerekecektir.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap