web analytics
Kısmet Açma Duaları

Kısmet Açan Dua,En Etkili Kısmet Açma Duası

Kısmet Açan Dua

Kısmet Açan Dua

Kısmet Açan Dua ve En Etkili kısmet açma duası yapılmasında önemli olan dualar ın detaylı şekilde okunmasıdır. Bu duaların okunmasında diğer bir detayda doğru şekilde okunması gerektiğidir.

Kısmet Açan Dua nasıl yapılır?

En etkili kısmet açan dua uygulamasını yapmak için huzurlu ve kendini rahat hissedeceğiniz bir zaman dilimi seçmeniz gerekir. Bu zaman silimi sabahın en erken saatleri olmalıdır.

Bu vakitte kıbleye dönmek gerekir. Sessiz ve sakin olan bu zamanda kıbleye döndüğümüzde 1 defa besmele çekmek, diz üstü çökmek ve 1 defa da besleme çekerek elleri semaya açmak gerekir. en etkili kısmet açan dua kapsamında 1 defa daha besmele çekerek aşağıda bulunan duanın yapılması gerekir.

K%C4%B1smet A%C3%A7an Dua 300x300 - Kısmet Açan Dua,En Etkili Kısmet Açma Duası
Kısmet Açan Dua

Allah’ım, kapanmış olan kısmetlerimin açılması adına dergâhına gelmiş olan ve senden yardım dileyen şu ellerime merhamet eyle. Kalbimde yer alan yakıcı duygularımın en masum dileklerini sana sunuyorum. Senden benin en masum hislerimin hatırı adına ettiği duayı kabul etmeni niyaz ediyorum.”

Duanın edilmesinden sonra ellerimizi indirmeden 3 defa Fatiha Suresi, 1 defa İhlas Suresi ve 1 defa Nas Suresi okumak gerekir. Surelerin en içten dilekler eşliğinde ve kalpten okunması çok önemlidir. Samimi olmak ve içten dilemek duanın en önemli anahtarıdır. Surelerin bitmesinden sonra daen etkili kısmet açma duası için;

“Allah’ım, Fatiha Suresini benim duama vesile kılmanı ve benim kısmetimin açılmasını senden diliyorum.  Allah’ım, İhlas Suresini benim duama vesile kılmanı ve benim yüreğimde nazar etmeni diliyorum. Allah’ım Nas Suresini benim duama vesile kılmanı ve benim kalbimin masum dileğini kabul etmeni diliyorum.”

Esmaların Okunması

Duaların okunma işlemleri bitmesinden sonra Ya Azîz, Ya Cemîl, Ya Kuddûs, Ya Câmi ve Ya Vedûd esmalarının okunması ile en etkili ve kısmet açmak adına okunacak dua uygulamasını bitiriyoruz.

Esmalarrın okunması için aşağıdaki sıralamaya dikkat edilmesi gerekir. Sıralama atlanmadan yapıldığı sürece en etkili çözüme kavuşmak mümkündür. Esmaların anlamlarının bilinmesi en etkili ve en etkili kısmet açma duası ,kısmet açmak adına okunacak dua kapmasında çok önemlidir.

  • 7 defa Ya Azîz, + 1 defa besmele + 1 defa özel dua
  • 7 defa Ya Cemîl + 1 defa besmele + 1 defa özel dua
  • 7 defa Ya Kuddûs + 1 defa besmele + 1 defa özel dua
  • 7 defa Ya Câmi + 1 defa besmele + 1 defa özel dua
  • 7 defa Ya Vedûd + 1 defa besmele + 1 defa özel dua
Okumalısın
Rızık Açma Büyüler ve Dualar Nasıl Yapılır ?

Esmaların Kısmet Açma dua için;

en etkili kismet acma duasi 2 - Kısmet Açan Dua,En Etkili Kısmet Açma Duası
kısmet açan dua

Ya Azîz Duası

Öncelikli olarak 7 defa Ya Azîz denilir, sonra 1 defa besmele çekilir ve ardından kısmet açmak adına aşağıda bulunan özel duayı okumak gerekir.

“Allah’ım, senin celaline ve izzetine, kudretine inanarak, senin büyüklüğün ile yüceliğine sığınarak, şefkatini ve merhametini bilerek senden duamın kabul edilmesini niyaz ediyorum. Âmin.”

Ya Cemîl Duası

7 defa Ya Cemîl denilir, sonra 1 defa besmele çekilir ve ardından kısmet açmak adına aşağıda bulunan özel dua okumak gerekir.

“Allah’ım, tüm güzellikleri yaratan kudret sensin, dara düşmüş olan tüm kulların senin en sonsuz kereminden nasiplenebilir. Bu sayede insanların gönülleri güzellik bulur. Benim dileklerimi ve arayışımı duy yarabbim. Bana cevap vererek benim muradıma kavuşmamı sağla. Âmin.”

Ya Kuddûs Duası

7 defa Ya Kuddûs denilir, sonra 1 defa besmele çekilir aşağıda bulunan özel duayı okumak gerekir.

“Allah’ım,  temizliği ve nezaketi yüreklere serpensin. Tüm kainatin tertemiz olmasını sağlayan kutsiyetin hatırına, bizlere sunduğun sonsuz nimetlerin hakkı adına, içimde yer alan masum hislerime sen cevap ver yarabbim. Benim kısmetimi en doğru şekilde aç. Âmin.”

Ya Câmi Duası

7 defa Ya Câmi denilir, sonra 1 defa besmele çekilir aşağıda bulunan özel duayı okumak gerekir.

“Allah’ım, senin sonsuz olan hikmetinin ve kudretinin sınırsızlığı bulunur. Dünyanın dört bir tarafına en hikmetli nakışların serpilmesine vesile olan sensin.  Bu güzelliklerin her bir zerresi bile bize senin varlığının en sonsuz güzelliklerini bize göstermektedir. Varlığının sonsuz güzelliği adına bana ve iç dünyamdaki isteklerim ile en hayırlı bir nasip bağışla yarabbim. Âmin.”

Ya Vedûd Duası

7 defa Ya Vedûd denilir, sonra 1 defa besmele çekilir aşağıda bulunan özel duayı okumak gerekir.

“Allah’ım sen aşkın varlığın ve sevdanın yaratıcısısın.  Aşkın gönül içinde yaşamasına olanak sağlayansın.  Sen tüm insanların kalbine hüküm sağlayarak insanları istemiş oldukları istediğin sevdaya götürürsün.  İstediğin sevdadan da döndürebilirsiniz. Bana benim sevdamdan geriye dönmeyecek kocaman bir yüreği bağışla. Âmin.”

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasin
Yasin

Kısmetin kapalı evlenemiyorum

Başa dön tuşu
Kapalı
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır - Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası - Bağlama Büyüsü - Çabuk Tutan Bağlama Duası - Kocam Benden Ayrılsın İstiyorum