4

Kısmet Bağlama Büyüsü Bozma Nasıl Yapılır ?

Kısmet Bağlama Büyüsü Bozma
Kısmet Bağlama Büyüsü Bozma

Kısmet Bağlama Büyüsü Bozma da belli başlı süreçler uygulanır ve gerçekten bozulması güç bir büyüdür.

Kısmetleri ve bereketleri kapalı olanlar. Talipleri olduğu halde evlenmek istemelerine rağmen evlenemeyenler. İşsiz olan iş bulan fakat çalışamayan ve kendisine bir iş yeri kurmak isteyen fakat kuramayan, her el attığı işinin olumsuzlukla sonuçlanan kişiler. Kısmeti bağlı olan kişiler sürekli olarak bu tür sıkıntılarla karşılaşırlar.

Allah’ın lütfu keremi ile kısmet bağlama büyüsünü bozmanın çaresi bulunmaktadır. Peygamber efendimizin sahabelerine öğretmiş olduğu ve hatta

Allah dostu olanların kalp gözleri açık olan basiret erbaplarının okudukları yazdıkları ve de bizlere tavsiye ettikleri ayetler ve dualar bulunmaktadır. Bu ayet ve dualar sayesinde kısmetsizlikler ve uğursuzluklar tamamen kişinin üzerinden kalkmaktadır. Kısmet kapama büyüsü yapılan kişi okunacak olunan ayet ve dualarla kısmet bağlama büyüsünden kurtulmuş olur.

Erkekler ya da bayanlar hiç isteyenleri olmaz nasipleri kapalıdır. Tek bir sevenleri yokmuşçasına kendilerini yalnız ve mutsuz hissederler.

Kısmet bağlama büyüsü bozma
Kısmet bağlama büyüsü bozma

Kısmet bağlama büyüsü birçok farklı şekilde anlatılabilir. Halk arasında kişiler kendilerinde bulunan olumsuzluklar için kısmetim kapalı gibi deyim dahi kullanmaktadırlar. Hiçbir arkadaşı veya seveni olmayan erkek ya da bayanın üzerlerinde bulunan kısmet bağlama büyüsü bozulduktan sonra, kişinin üzerindeki etkisi tamamen yok olduktan sonra erkeğinde bayanın da çok fazla arkadaşı ve sevenleri olur.

Kısmeti bağlanmış olan kişilerin hiç bir işleri yolunda gitmez ve hiç bir işlerini bitiremezler.  Bazen insanlar çekemedikleri kişilere kısmet bağlama büyüsü yaptırırlar.  Kısmet bağlama büyüsü yaptıran kişiler çoğunlukla başarı elde ederler. Dinen haram olan büyüyü birçok insan kısmet bağlama büyüsü yaptırarak kişilerin kısmetlerini bağlatmaktadır.

Tüm işleri olduran yüce Allah’tır. Kader ve mukadderat sadece ve sadece Allah’ındır. Hiç bir kimse ona bir şey yapamaz. Bir kişi için Allah yardımcı olur ise o kişiye hiçbir şekilde sihir etki etmez, büyü etki etmez ve kısmet bağlama dahi etki etmez.

Sadece bu tür işlerle uğraşan ve yapanlara günah yüklenir ve üzerine yapılan kişiye kesinlikle zarar vermez. Allah’a sığınılarak okunması gereken dualar ve ayetler okunduğu ve inancın tam olduğu takdirde kısmet bağlama büyüsü etkisiz hale gelerek bozulacaktır.

Okunacak Olan Dua

BESMELE

VEL ARDA MEDEDNAHA VE ELKAYNA FİHA REVASİYE VE ENBETNA FİHA MİN KÜLLİ ŞEYİN MEVZUN VE CEALNA LEKÜM FİHA MEAYİŞE VE MEN LESTÜM LEHU BİRAZİKİN.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. kocama baķtirmak istiyorum

    • Genel bakımım yoktur malesef. Ayrılan eşleri yuvayı kurtarma gibi çalışmalar yapılabiliyor genelde. Bu işlemlere başlarken bakımları yapılır. Sadece bakım üzerine çalışmam yoktur

  2. Kismet baglama buyusu yapilmis bir yakinim tarafindan senelerdir kismetime ulasamiyorum ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz

    • Yakınınızda yüz yüze görüşeceğiniz bir bilginden destek almanızı öneririm. Gerçekten böyle bir etki varsa çözüm yoluna gidersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir