18

Kısmet Kapama Büyüsü Nedir?

Çeşitli büyüler vasıtasıyla insanların gündelik hayatlarını olumsuz etkileyecek işler yapmak mümkündür. Kısmet kapatma da bunlardan biridir. Kısmet kapama büyüsü olarak bilinen ritüel sayesinde herhangi bir kişinin sevdiğiyle olan iletişimini engellemek, sonlandırmak, aradaki sevgiyi bitirmek mümkün olabilmektedir. Kolay yapılan ve güçlü bir büyü olduğunu da söylemek gerekir.

 

Kısmet Kapama Büyüsü
Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet kapama büyüsü “kara büyü” olarak bilinen kategoridedir. Yapılması kolay olmakla birlikte, yapıldığı takdirde büyük zarar yaratacaktır. Yalnızca büyü yapılan kişiyi değil, eşini ya da sevgilisini de etki altına alabilen bir büyüdür.

Bu büyü sayesinde bir kişinin kısmet ni tamamen kapatmak, evlenmesini ya da bir ilişki edinmesini engellemek mümkün olabilmektedir. Ancak bu çeşitli yöntemler ile bozulabilen bir büyüdür.

Belirtileri Nelerdir?

 • Kısmetteki ani değişimler böyle bir büyünün belirtisi olabilir. Örneğin daha önce sevdiğiniz ve herhangi bir sorun yaşamadığınız bir partneriniz varsa aranız birdenbire bozulabilir. Bu durum kısmetinizin kapanmasına sebep olacaktır. Başka büyüler de bu etkiyi yapabildiği için bozdurmadan önce emin olmak gerekir.
 • Kişinin kendine olan güveninin azalması da kısmet kapama büyüsünün değişmez etkileri arasında yer almaktadır. Konuşma, iletişim gibi konularda yaşanan zorluk da büyünün etkilerinden biri olabilir.
 • Karşı cinsi etkileyebilecek hitabete sahipken bunu birdenbire kaybettiyseniz, karşı cinsten biriyle konuşurken çekiniyorsanız bu kara büyünün etkisi altında olmanız yüksek bir ihtimaldir
 • İş hayatındaki başarısızlık da bu büyünün etkileri arasındadır. Örneğin birdenbire para kaybetmeye başladıysanız ya da daha önce başarıyla yerine getirdiğiniz işleri artık yapamıyorsanız bu büyünün etkisi altında olabilirsiniz. Daha önce işlek olan dükkanınızın birdenbire boşalması da aynı büyünün etkisi olabilir. İş ve para kazanma ile ilgili konular da kısmet kapama büyüsünün kapsamında olabilir.

Kısacası, kısmet kapama büyüsü belirtileri insan hayatının her alanında kendini gösterebilmektedir. Sevgillnizle, eşinizle olan ilişkileriniz birdenbire sketeye uğrayabilir. İşleriniz kötü gidebilir ve büyük ekonomik başarısızlıklar baş gösterebilir. Tüm bunları def etmek için kısmet kapama büyüsü bozma öğrenmeniz gerekir. Ancak bundan önce kısmet kapama büyüsü nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

Nasıl Yapılır ve Bozulur,Kısmet kapatma

Kısmet bağlama büyüsünün basit bir ritüele sahip olduğunu belirtmek gerekir. Büyü, çeşitli tılsımlar ile yapılır. Kısmeti bağlanacak kişinin vesikalık fotoğrafı, saç teli ya da ona ait bir eşya gerekebilir. Bu eşyalar üzerinden yapılan büyü 24 saat gibi kısa bir sürede etkili olacaktır.

Kısmet kapama büyülerden en güçlü hangisi?
Kısmet kapama büyülerden en güçlü hangisi?

Kısmet kapatma büyüsünün riskli olduğunu da söylemek gerekir. Bir kara büyü olduğu için bu büyüyü yapan ya da yaptıran kişileri etkileme olasılığı da yüksektir. Dolayısıyla arada ne kadar hasımlık olursa olsun bu tür büyüleri yapmaktan kaçınmak gerekir.  Büyü yapan ya da yaptıran kişilerin büyük bir günaha girdiği de göz önüne alınmalıdır.

Büyüye sebep olan muska bulunur ise büyüyü bozmak kolay olur. Muska yok edildiği, yırtıldığı ya da yakıldığı takdirde kısmet kapatma büyüsü etkisini tamamen kaybedecektir.

Ancak muska çoğu zaman bulunamayabilir. Bu yüzden büyüyü birden bozmak yerine etkisini azaltmak ve yavaş yavaş yok etmek için çabalamak gerekir. Bunun için ise mutlaka bir uzmana başvurulmalıdır.

İyi bir medyumun elinden çıkan muska, kısmet kapatma büyüsünün etkisinin azalmasını sağlayacaktır. Büyü yapılan kişinin bu muskayı devamlı yanında taşıması da son derece önemlidir. Bununla birlikte büyüye maruz kalan kişinin her gün namaz kılması ve dua okuması gerekebilir. Bu şekilde kısmet kapatma büyüsünü tamamen def etmek mümkün olabilecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (18)

 1. Ben evlenemiyorum yaşımda büyük üzerimde büyü varmi yokmu? Onu şuan bilmeniz mümkün mü ve her gece dua okursam üstümden gider mi ve hangi duaları okumalıyım?

  • 7 sene önce

   Özlem hanım merhaba

   En kısa zamanda içinde hayırlı ve güzel bir evlilik yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan duayı gerçekten gönülden isteyerek okumalısınız. Sizde büyü olup olmadığını şu an bilmek mümkün değildir.

   “Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

   Bu salavatının abdestli bir şekilde, her gün, aksatılmadan 51 kez okuyun.Allah size en kısa sürede hayırlı evlilik nasip edecektir.

 2. Selamlar, 3 yıldır işsizim, elimi attığım her şey kuruyor.. çevrem birden azaldı.. Evlenemiyorum.. Hem yalnız hem işsizim.. iki kişiden şüpheleniyorum. Büyü işleriyle çok uğraşıyorlar çünkü.. Allah onların iki yakasını bir araya getirmesin insallah…! Her gün beddua ediyorum..! Felak nas okuyorum kapılarından geçerken…

  • Merhabalar Aliye, Bedduaların Ters Etkileri Vardır, dikkat etmenizi tavsiye ediyorum…

 3. merhaba benim de goruculerim geliyor beni cok seviyorlar begeniyorlar istiiyorlar sonra bir daha vazgeciyorlar bu bi büyü olabilirmi ve ayrica kendime olan ozguvenim kalmadi
  icimde sikintilar basiyor ne oldugunu anlayamiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

  • Merhabalar. Üzerinizde olan sıkıntılar için yakınınızda olan birinden destek almanız daha uygun olacaktır. Büyü bakımı telefondan ya da uzaktan yapılmasını tavsiye etmiyorum. Çünkü hane veya aile bireylerine yapılmış bir şey olduğunda tam detaylı görünmemektedir.

 4. merhabalar ben ne kadar istesemde evlilik olmuyor çok isteyenim var ama ben bir türlü evet diyemiyorum büyü varmıdır yokmmudur bilemiyorum bugün yanıma bir bayan geldi direkt bana sende büyü var dedi ne yapmam gerekir

  • Merhaba yakınınızda birine kendinize bakım yaptırmalısınız. Doğru hizmeti almak için yüz yüze görüşeceğiniz birilerine bakım yaptırın.

  • 1 sene önce

   Aynı sorun bende de war sanırım. Hic kimseyle evlilik düşünemiyorum nedense

 5. Merhaba aslında ben bunlara inanmazdım. Yazılanların hepsi şu 4 senede gerçekleşti. Ve bir hoca önerdiler beni tanımaz etmez
  Ama geçmişte ne söylediyse doğru çıktı. Ve gerçek ten de öyleydi. 7 düğüm atıldığından dolayı ne iş ne hayatım nede evliliğim olmayacakmis ve bu düğünleri 700 lira ile bozulacağını söyledi. Dogrumudur sizce bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim

  • Merhaba yakınınızda yüz yüze gidip görüşeceğiniz türde insanlarla iletişime geçiniz. Böylece hoca veya medyum oldukları konusunda yeterince güven oluşabilir. En azından hoca veya medyum olduklarını bu şekilde anlamış olabilirsiniz. İşini düzgün yapan insanları kesinlikle tenzih ediyorum ancak Malesef bu konuda yalan yanlış bilgilerle bazı kişiler mağdur olabilmekte.

 6. Merhabalar ben evlilik aşamasındaydım ama sözlendigimizden beri başımızdan aksilikler eksilmiyo sürekli kavga etmeye başladık evlenmeyi çok istiyoken evlilikten soğudum korkmaya başladım 2 kere nişan attık birbirimizi seviyoruz ama sürekli birşeyler yolunda gitmiyo ve bir haftadır ayrıyız

  • Merhaba aranızda olan mevcut sorunların ortadan kalkması amaçlı vefk tılsımıu yapılabilir. Daha kapsamlı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

 7. 5 sene önce

  30 yaşındayım evlenmek istiyorum ama bir türlü olmuyor acaba kısmetimi kapalı

 8. Merhabalar ben 2010 da bir evlilik yapmıştım ve bu evlilik içerisinde eşimin davranışları büyüklere karşı tavırları gün geçtikçe uyarmama rağmen ilerledi ve çekilmez hale geldi bu sebepten dolayı ayrılmaya kararverdim ve boşandık yeniden rabbimin izniyle bir yuva kurmak istiyorum ama üzerimde sanki bişey var buna izin vermiyor acaba diyorum eski eşim tarafından kismetimizmi bağlandı çünkü onlar bu işlere meyilli bir insanlardı yapmış olabilirler diye düşünüyorum lütfen bana yardımcı olun nasıl anlayabilirim bu durumu

 9. 5 sene önce

  Kısmet açma için sonunda gerçek hocayı buldum. İnancım var Önce Allah sonra hocam ile düzeleceğine inanıyorum. Harmura ve kuantum celbini mutlaka öneririm 05464843166

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir