Büyüler

Kısmetsizlik Büyüsü

Kısmetsizlik Büyüsü nedir ve nasıl yapılır

Kısmetsizlik Büyüsü Nedir?

Kısmetsızlık Büyüsü 300x300 - Kısmetsizlik Büyüsü
Kısmetsızlık Büyüsü

Kısmet kapama büyüsnden sonra gelen ,Üzerinde kısmetsizlik olduğunu belirten kişiler günümüzde kısmetsizlik büyüsüne başvurmakta ve olumlu sonuçlarla karşılaşmaktadır.

Sürekli olarak kısmetsiz olduğunu düşünen kişilerin herhangi bir işte muvaffak olamaması nedeniyle kısmetsizlik büyüsü yapıldığı inancına kapılabilir.

Kısmetsizlik büyüsünde büyüden kurtulana kadar işleriniz ters gider ve sosyal hayat da dâhil olmak üzere tüm rızık kapılarınız kapalıdır, Bunu açmak ve bereketli bir yaşam sürmek için medyumlara ve deneyimli hocalara danışmanız gerekecektir.

Bu büyünün yanında nazarlardan korunmak için de 127 nas, 127 felak ve 127 ayetel kürsi okunmalıdır. Üzerinizde gerçekten bir negatif enerji var ise mutlaka okunmalıdır. Ayrıca yanınıza bir bardak su alarak okumanız uygun olacaktır.

Tek oturuşta bu sureleri okumalı ve her türlü gözden ve nazardan korunmak için tedbirlerinizi almalısınız. Daha çok bayanların tercih ettiği bu uygulamalardan sonra Allah’ın izniyle güzel sonuçlara doğru hareket etmiş olacaksınız.

Kısmetsizlik Büyüsü  Nasıl Bozulur?

Bu büyü nasıl bozulur konusunda sizlerle paylaşacağımı esmayı her gün 70 kez okumanız gerekir. Bunu okuyanların borçlu ise kısa zamanda borçlarından kurtulması ve kısmetinin de açılması beklenir. Herkesten sevgi ve muhabbet görülecek olan bu dua ile tüm ihtiyaçlardan kurtulunur. Ayrıca bu esmayı yazarak üzerinde taşıyanlar birçok hayra nail olur.

Okunacak dua;

Allahumme ya ğaniyyu ya hamiydu ya mübditü ya müydü ya fealün li ma yüriydü ya rahıy mü  ya vedüdü ekfini bi halalike an haramike ve bi taatike an masıyyetike ve bi fadlıke ammen sivak.

Okumalısın  Dardağan Büyüsü
Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı