1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kıyafete Yapılan Büyü


0

Kıyafete Yapılan Büyüler

Her büyüde olduğu gibi kıyafete yapılan büyülerde de farklı yöntemlerden yararlanılarak büyü bozulabilir. Ancak büyülerin yapılış amacına dikkat ederek çok kötü sonuçlar doğuracağı unutulmamalıdır.

Kıyafete yapılan büyüler, diğer büyüler gibi bazı yöntemlerle anlaşılabilmektedir. Öncelikle büyü nasıl anlaşılır konusunda bir takım bilgilere sahip

Kıyafete yapılan Büyü
Kıyafete yapılan Büyü

olmanız gerekiyor. Büyüler, yapılış amaçlarına göre farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Kimisi aşk büyüsüne başvururken kimisi de kara büyülerden yararlanarak karşısındaki kişiyi elde etmeye çalışır. Yazılacak bazı tılsımlar ve okunacak dualarla büyü metoduna son zamanlarda ilgi artmaya başlamıştır. Bunlardan biri de kıyafete yapılan büyülerdir. Öncelikle büyü belirtilerinin ne şekilde ortaya çıkarıldığı ve daha sonra bu tür büyülerin nasıl bozulacağına dair sizlere önemli bilgiler sunarken, büyülerin sosyal yaşamı son derece olumsuz etkilediğini asla unutmayın. Ruh halindeki çalkantılar ve yorgunluk belirtileriyle ortaya çıkan büyüler, daha sonra geri dönülemez sonuçlara neden olabilir.

 

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün türü ne olursa olsun kişinin ruh halinde önemli değişimler yaşanıyorsa, ciddi bir yorgunluğa sahip ise, geceleri uyuyamıyorsa ve sık sık idrara çıkıyorsa, bu belirtiler büyünün olduğuna işarettir. Ayrıca yorgunlukla beraber kendini gösteren halsizlik ve bıkkınlık hali de büyünün belirtileri arasındadır. Kıyafete yapılan büyülerde de aynı belirtiler kendini gösterebilmektedir.

Bazen, bedenin farklı bölgelerinde leke ya da morluk meydana gelebilir. Bu durum da kişiye bir büyü yapıldığının göstergesidir.

Morlukların yanı sıra yüz çevresinde ve yanak kısmında oluşan solgunluk da büyüye işarettir. Ayrıca ruhsal problemlerden de bahsedecek olursak, kişide yaşanan ruh halinde daha çok bu dünyaya ait olmadığına dair sözler duyulabilir. Ayrıca bu dünyadaki tüm deneyimlerini yitirdiğini söyleyen büyüye maruz kişilerde, farklı beden hissi de ortaya çıkabilir.

Büyüye maruz kalan kişiler aşırı sinirlidir. Arkadaşlarıyla güzel bir şekilde sohbet ederken bile anlık olarak sinirlenebilir ve aşırı asabiyet haline bürünür. Büyü yapılan kişiler, dışarıdan aldıkları enerjiyi vücuttan asabiyet haliyle atmaktadır. Bu yüzden eğer bir kişi sürekli olarak sinirliyse, o kişide büyü olma ihtimali yüksektir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Yukarıda sizlerle paylaştığımız büyü belirtilerini gördüğünüz herhangi bir kişideki büyüyü bozma

Kıyafete yapılan Büyü
Kıyafete yapılan Büyü

k için ilk olarak büyünün türünü öğrenmeniz gerekiyor. Sürekli ruhsal problemler yaşayan bir kişinin kendi başına büyüye maruz kaldığını söylemesi neredeyse imkânsızdır.

Bu durum daha çok çevresinde yaşayan kişiler tarafından açığa kavuşturulabilir. Manevi anlamda son derece zor gibi görünen büyü bozma işlemlerinde doğru bakım teknikleri uygulandığında, büyünün bozulması kaçınılmazdır.

Kıyafete yapılan büyü nasıl bozulur sorusuna yanıt olarak da bu bilgiler ışığında hareket edilebilir.

Uzman bir medyum ya da hocaya götürülen kişide büyü tespit edilmeden önce hangi büyünün etkisi altında olduğuna bakılır. Günümüzde falcıların gerçekleştirdiği bakım işlemleri bu kategoriye girmez.

Büyüyü sadece hocalar ve medyumlar bozabilir. Doğru bir şekilde uygulanan işlemlerle beraber büyünün bozulma sürecine geçilir ve bu işlem biraz zaman alabilir.

Büyü bozmak için birçok ayetten de yararlanılabilir. Bu ayetlerden en tesirlileri Fatiha suresi, Bakara suresi , En’am, İbrahim, Fatır, Yasin, Feth ve Hadid sureleridir. Elbette her surenin farklı ayetlerinden yardım alınarak büyülerden korunabilirsiniz.

Büyü sadece tek bir şekilde insanı etkisi altına almaz. Bunlardan birincisi, kişinin dengesini tamamen bozan büyülerdir. Bir diğeri kişinin kendi hataları yüzünden maruz kaldığı büyülerdir. En sonuncusu ise şeytani cinlerden yardım alınarak yapılan ve kişiyi tamamen kontrol altına alan büyülerdir.

Tüm büyü çeşitlerinde de mutlaka ihlaslı bir kişinin desteğine ihtiyaç vardır. Bazı büyülerde sadece Fatiha suresi okunabilirken bazılarında ise uzun dualar okunarak Allah’tan yardım istenir.

Büyü uygulamaları farklı nedenlerle günümüzde uygulanmaya devam edilmektedir. Büyünün haram kılındığını ve yapılmadan önce tekrar tekrar düşünülmesi gerektiğini unutmayın. Bu konuda birçok hadis ve ayetin olduğunu ve büyünün kesinlikle yasaklanmış bir uygulama olduğunu söylememiz doğru olacaktır.

Yorum Yap