11

Kocayı Ailesinden Soğutma Duaları ve Büyüleri

 

Kocayı Ailesinden Soğutma Duası
Kocayı Ailesinden Soğutma Duası
Kocayı Ailesinden Soğutma Duası  için birbirinden farklı yöntemler olmasına rağmen en çok büyü ve dualarla işlem yapıldığını söyleyebiliriz.

Bu süreçte büyülerin başarıyla sonuçlandığını da söylemekte fayda var.Kocayı ailesinden uzaklaştırma duası ile ilgili birçok uygulama bulunmaktadır.

Daha çok aile dışından herhangi birinin başvurduğu bu yöntem ile koca ailesinden uzaklaşır ve ciddi anlamda soğumaya başlar.

Kocayı Ailesinden Soğutma Duası olarak da bilinen bu tür büyü ve dualarla beraber farklı aşk dualarla de başvurulabilir.

Eşlerin birbirine ve ailelerine bağlı olması iyi bir durumdur ancak kayınvalidelerin bu duruma karşı çıkmak amacıyla uygulamaya aldığı bir takım dualar vardır. Bu dualar bir muska içerisine konularak yapılır ve kısa zamanda sonuç verir.Kocanızın üzerinde herhangi bir etki olduğunu düşündüğünüz durumda hemen gerekli tedbirleri almanızda fayda var çünkü gerekli önlemler alınmazsa kocanız evinizden uzaklaşabilir ve sizden de aynı zamanda soğur.Bu süreçte bir medyumdan veya tanınmış hocalardan destek alabilirsiniz. Kocayi annesinden sogutma duasi ile ilgili yapılacakları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Kocayı Soğutma Uygulamaları

Kocayı soğutma büyüsü olarak da kullanılan bu yöntemde, bir muska içerisine yazılan tılsımlarla işlem tamamlanır. Kocayı ailesinden soğutma duaları gerçekten etkilidir ve geri dönüşü olmayan durumlara bile dönüşebilir. Bu yüzden ilgili yöntemi tercih etmeden önce tekrar tekrar düşünmekte fayda var.

Eşiniz ailesinden her konuda etkileniyor ve sadece onların sözüyle hareket ediyorsa, bu yöntemlerin kullanılmasında fayda var tüm büyü uygulamalarının yasak ve haram olduğunu da unutmayınız.

Soğutma duaları gerçek anlamda çok tesirlidir. Okunan dualar, kurandan bir takım ayetlerle desteklenerek devreye alınır ve uygulamaya başlanır. Soğutma büyülerinin ayrıca ters tepme durumu da söz konusudur. Bu yüzden işin ehli kimselerden destek alınmalıdır.

Kocayı ailesinden soğutma büyüsü başarılı bir şekilde yapıldığında büyünün etkileri görülecek ve kocanız ailesinden kısa sürede soğuyarak uzaklaşacaktır. Bu durumda da ailesinden etkilenerek yaptığı şeyleri artık yapamaz hale gelecektir.

Kocayı ayrıca kadından soğutma büyüsü yaparak, diğer kadınlardan uzaklaştırabilirsiniz. Aileden soğutma duaları ile desteklendiğinde başarılı sonuçları beraberinde getirerek sadece size itaat edecektir.

Devam eden ilişkilerde, karı ve kocanın birbirine olan güveni önemlidir. Bir kocanın ailesine olan bağlılığını kıskanan veya bu durumun sona ermesini isteyenler, kocayı ailesinden soğutma büyülerine başvurur.

Medyumlar tarafından yapılabilecek bu büyülerin yapımı kadar bozumu da önemli bir süreci kapsar. Bu yüzden son derece dikkatli olunmalı ve bu konuda daha önce işlem yapmış olan medyumlardan destek alınmalıdır.

Kocayı soğutma uygulamaları arasında ayrıca kendinden soğutma büyüleri de vardır. Yani siz talep etmediğiniz halde sürekli rahatsız olmanız durumunda o kişiyi soğutma büyüsü yaparak uzaklaştırabilirsiniz. Bu işlemin yanı sıra belirttiğimiz üzere kadından soğutma ve soğuma büyüleri de başarılı bir şekilde uygulanabilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü bozma konusunda başvuracağınız ilk kişi hocalar ve medyumlardır. Şüphelendiğiniz herhangi bir durumda medyumlara başvurarak bu konuyla ilgili destek talep etmelisiniz.

Çünkü daha sonraki zamanlarda geri dönülemez durumlar yaşayabilir ve kocanızla ilgili sorunları artık çözemez hale gelebilirsiniz. İşte bu yüzden soğutma büyüsü yapan hocalarla iletişime geçmeli ve büyünün olduğu kesinleştirildikten sonra bozma uygulamalarına geçilmelidir.

Büyüler, birbirinden farklı amaçla kullanılan ve kişinin iradesini kontrol altına almak için başvurulan yasaklanmış uygulamalar olmasına rağmen günümüzde pek çok kişinin âşık etme ve soğutma büyülerine başvurduğu gözlemlenmiştir.

Büyüler sonuç olarak başarıya ulaşabiliyor olsa da bir kişinin iradesini kontrol altına almak son derece günahtır ve Allah tarafından affedilemez günahlar arasınadır.

O halde büyüye başvurmadan önce ciddi anlamda düşünmeli, sonuçlarının neler olacağını bilmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Aksi takdirde ölümle sonuçlanabilen durumlar otaya çıkabilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (11)

 1. Eşim ailesinin hiç sözünden çıkmıyor ne yapmaliyim

 2. 5 sene önce

  eşim oğlan kardeşine çok düşkün onun sözünden dışarı cikmiyor.surekli benimle kavga ediyor benim sözümü dinlemiyor

 3. Eşim annesinin sözünü çok dinliyor ve sözünden çıkmıyor sonuç ben baba evinde 8 aylık kızımlayım be yaotıysak gelmedi duası var mı

 4. benim esimde ailesinin sozünden cıkmaz onların bana yaptığı haksızlıkları görmezden geliyo suan 2 evladimla ailemin yanindayim yaklaşık 2 aydır ama adamın umurunda degil onlarsız hiç birşey yapamaz bende bu durumdan çok rahatsızm napabilirim

 5. Sonuç muazzam ötesi ;)

 6. selam .
  benim eşim bekarken ailesi ile ilgilenmez di evlendikten sonra adam ailesine düşmeye başladı sürekli anneme gidelim bi boşluk olur anneme gidelim tatil olur anneme gidelim ikimiz birlikte bir plan yaparız annemde gelsin herşeyde annesini dahil ettiği için ben yoruldum bi yere gidelim dahi demiyorum anneme gidelim diyor sen git diyorum bişeyler yapalım sen annenle takıl ben gelmek istemiyorum oda gidiyordu zaten bu durumda boşanmayı düşünüyordum arkadaşıma anlattım falcıbabayla bi konuş olmazsa boşanırsın dedi aynı evde iki yabncı gibiydik böyle geçmezdi hayat benimde aklıma yatıı en azında eşyalarımı toplama şansım var diye düşünü hocaya durumu anlattım duadır yada başka bişey hca beklemede kal dedi tamam dedim ne umudum var ne başka birşey monoton halde yaşıyorum günler böyle gecerken ben dışarıdaydım eve geç gelicem sen annene git yemegini ye eve gecersin diye mesaj attım cevap gelmedi bende geziyordum kendimce kafa dagıtma iş çıkışı nerdesin diye aradı şurdayım geldi oturduk biraz ben sanki karşımda yabancı hiç tanımadıgım bir adam var olarak görüyorum konusuyor dinlemiyorum dahi kahvemizi içip kalktık eve geçttik giderken bana çicek aldı ben annesine aldı sandım eve gitsemde uyusam diye bakıyorum eve gittik evi süslemiş ben dogum günüm oldugunuda unutmuşum bana süpriz yapmış hediye felan gül yaprakları yerlerde hiç heycanlanmadım her an bir yerden annesi çıkacak diye bekliyorum neyseki olmadı gecte olsa yüzüm gülmüştü galiba dedim :DDD annesine gitmeyide azalttı daha çok evde bende alışmaya çalışıyorum hiç umudum olmamasına ragmen dua tutmuştu sgolun hocam :))

 7. 11 ay önce

  MERHABA KOCAM BAŞKA BİR KADININ EVİNE BAKMAYA BAŞLADI BU DURUMDA BİZİM KENDİ EVİMİZE BAKMAYI BIRAKTI COCUKLAR BABASIZ KALDI 1 HAFTA O EVDE 1 EVDE BİZİM EVDE YAPMA ETMELER ÇOCUKLARIN NE GÜNAHI VAR DİYORUM EVİNE DÖN ANLATAMIYORUM . BÖYLE OLUNCA TARTIŞMALAR KAVGALAR HAVADA UÇUŞUYOR KOMŞUMDAN FALCI BABANIN NUMARASINI VERDİ OLAYALRI ANLATTIM O KADINDAN KURTULMASINI İSTİYORUM KOCAM BÖYLE BİRİSİ DEGİLDİ EVİNE BAGLI BİR ADAMDI NEDEN BÖYLE BİR BOŞLUGA DÜŞTÜ BİLEMEDİM FALCI BABANIN YARDIMI İLE EŞİM TEKRAR EVİNE GELDİ ŞÜKÜRLER OLSUN İYİKİ KOMSUMDAN ALDIM NUMARASINI ÇOK MUTLUYUM EŞİM YENİDEN EVİNDE

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir