1. Anasayfa
  2. Soğutma Duaları

Kocayı Başka Kadından Soğutma Duası


0

Kocayı Başka Kadından Soğutma Duası

Kocayı Başka Kadından veya Ailesinden büyülerin ve duaların en büyük özelliği kişi büyü öncesinde karşısındakini ne denli seviyorsa, büyü yapıldıktan sonra o denli nefret etmeye başlıyor.

Kocayı Başka Kadından Soğutma Duası
Kocayı Başka Kadından Soğutma Duası

İki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılan büyü, tamamen kötü ve art niyetlerle yapılan kara bir büyü yöntemidir. İki sevgiliyi, karı koca olan eşleri veya her koşulda yoldaşlık yapan dostları ve kardeşleri birbirinden soğutmak ve ayırmak iç güdüsü ile hazırlanan bir büyü çeşididir. Bu büyünün yapıldığı kişilerin bilinçleri bozulmaya başlayarak ruhsal dünyalarında çöküntü yaşayarak sevdiği kişiden nefret etmeye başlar.

Büyünün en büyük özelliği kişi uygulama öncesinde karşısındakini ne denli seviyorsa, uygulama yapıldıktan sonra o denli nefret etmeye başlıyor. Soğutma duası fark edilmeyip bozulmadığı taktirde kötü sonuçlara neden olabilir. Genellikle ayırma büyüsü olarak adlandırılan bu dua kocayı ailesinden soğutma , başka kadından soğutmak için farklı yöntemlerle yapılabilir. Bu yöntemler arasında en etkili olan 5 farklı soğutma duasını sizlerle paylaşacağız.

Vefk Yazma Yolu ile Ayırma Büyüsü

Vefk, Büyüyü yazmak için kullanılan bez parçasının adıdır. Bu bez parçasına sembol, harf ve şekillerin yazılması ile ailesinden ayırma işlemleri meydana gelmektedir. İslami düzende yapılan üçgen muskalarda Vefk in birer örneğidir. Fakat vefk yazıları içerisinde üçgen sembol ve şekiller kullanılmadığı gibi daha çok kare şekiller içerisine harf ve dairesel çizgiler yerleştirilerek yazılır. Hazırlanan vefk karı kocanın yastığının içine veya evin içinde farkedilemeyecek bir yere saklanır. Vefk büyüsüne maruz kalan kişiler arasında gereksiz ve darp ile sonuçlanan kavgalar meydana gelir ve sonuçta ayrılık kaçınılmaz olur.

medyum yasin 728x90 1

Çermun Büyüsü

Siyah karga derisi başta olmak üzere uçabilen tüm kuş derileri üzerine büyülü kelimelerin kısık bir ses tonu ile okunması ile gerçekleştirilir. Bu işlemlerin yönteminde Kuş derisi yüzülerek bir süre tuzlu su içerisinde bekletilir. Daha sonra büyülü sözler okunarak büyü gerçekleşir. Fakat Çermun büyüsü ile Canbar büyüsü birbirine benzerliğinden dolayı karıştırılabilmektedir. Canbar büyüsü ise daha çok birleştirmek, ailesinden ayırmamak ve aşık etmek amacı güden bir uygulama yöntemidir. Kocayı başka kadından soğutma duası ve canbar büyüsü birbirine benzer.

Ailesinden Soğutmak İçin Diğer Büyüler ve Çeşitleri

Saç Teli ile Yapılan Ayırma Büyüsü

Kocayı başka kadından soğutma duası ile bu büyüye maruz bırakılmak istenen eşler arasından kadın olanın saçından bir tel alınıp düğüm atılarak bir fincan içerisine bırakılır. Daha sonra bir mum yakarak salçın üzerine saç kayboluncaya kadar damlatılır ve fincan gizli bir noktaya saklanarak büyünün gerçekleşmesi sağlanır. Bu büyü fincan bulunup mum ile saç birbirinden ayrılmadığı sürece kişiler birbirinden nefret eder.

Kocayı Başka Kadından Soğutma Duası (1)
Kocayı Başka Kadından Soğutma Duası (1)

Baharat Kullanımı İle Yapılan Ayrılık Büyüsü

Çift dilli büyüler kategorisinde olan bu büyü eşler arasından kadın tarafına ait akrabalar tarafından tercih edilir. Ev içerisinde mutfakta bulunan baharatlara tuz ve kül katarak uygulanan bu büyü yönteminde uygulama aşaması uzun zaman alabilmektedir. Bu nedenle büyü çoğu zaman tutmamaktadır. Çift dilli bir büyü olması nedeni ile büyü yapılan kişide etkisini göstermezse yapan kişiye etki etmeye başlar ve büyüyü yapan kişide zarar görebilir.

Papaz Büyüsü İle Kocayı Başka Kadından Soğutma Duası ve Ayırma Yöntemi

Ayrılması istenen kişilerin eşyaları üzerine dini sözleri tersinden okumak ve Süryanice kelimelerin kullanılarak üç gece boyunca okunması ile yapılan bu büyü kara büyü yöntemi ve ailesinden ayırma işlemi olarak bilinir ve bozulması son derece zordur. Ayırma amacı gütse de Kadının adet kanı kullanılarak yapılabilen bu büyünün bağlama özelliği de bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir