1. Ana Sayfa
 2. Bağlama Büyüleri

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Nedir? 2022


1

Kocayı eve bağlama büyüsü, eşler arası sorunları düzeltmek için devreye girer. Erkek ve kadın arasındaki en temel farklardan biri de naifliktir. Genelde yuvayı dişi kuş yapar misali kadınlar evlilik olsun sevgililik olsun sürecin daha uzun sürmesi için ellerinden geleni yaparlar. Erkekler doğaları gereği daha rahatlardır. Tabi ki hepsi için aynı şey söylenemez ancak genellemeye vurulduğunda bu durumun gerçekliği bilinir. Kadın kocasını eve bağlamak, eski günlere döndürmek için her şeyi yapmasına rağmen başarısız olduğunda son şansının büyü olduğuna inanabilir. İşte tam bu noktada kocayı eve bağlama büyüsü devreye girer. Büyü sayesinde evli çiftin arasındaki muhabbet artar.  Eşler arasındaki bağ güçlenir. Bu sayede bitmek üzere olan evlilik ömür boyu kurtarılabilir.

Kocayı Eve Bağlama Büyüsü
Kocayı Eve Bağlama Büyüsü

Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evliliği kurtarmak için yapılan büyüler kategorisinde yer alan en etkili kocayı eve bağlama büyüsü yapılışı ilmi bilgisi yüksek bir hocayla çalışıldığında aslında çok da zor değildir. İstenen malzemeler, çalışma sürecinde yapılacaklar eksiksiz uygulandığında büyünün tutmama ihtimali yoktur. Peki neredeyse tüm kadınların ortak sorusu olan kocayı eve bağlama büyüsü nasıl yapılır?

 • Büyü yaptırılırken saç, tırnak, büyü yaptırılacak erkeğin kişisel bir ihtiyacı istenir. Özellikle kişisel eşya istenmesi büyünün tutma sürecinden etki gücüne kadar değiştirir.
 • Hoca büyü için çiftin bir fotoğrafını ister. Elbette fotoğraflar ayrı ayrı da olabilir ancak büyünün gücü için birlikte çekilmiş bir fotoğraf daha iyi olacaktır.
 • Hoca işlem sırasında dualardan ve tılsımlı sözcüklerden yararlanır. Bunu genellikle kendi yapar ancak bazı durumlarda büyüyü yaptıran kişiye de dua ya da tılsımlı sözcük verebilir. Verilen dualar harf atlanmadan, doğru sırayla okunmalıdır. Aksi taktirde büyü tutmayabilir.
 • Yapılan çalışma esnasında ruhani varlıklardan destek alınır. Bu yüzden çalışma sürecinde karanlık bir ortam kullanılmak zorundadır. Öteki türlü diğer alemden varlıklarla iletişime geçilemez.
 • Çalışma esnasında ruhani varlığı çağırma ritüelini gerçekleştirmek için ayna ve mumlardan yararlanılır. Bazen kâğıda veya yere semboller de çizilebilir.

Eve Bağlama Büyüsü Belirtileri

Evli çifti yaşadıkları sorunlardan kurtarmak; muhabbetlerinin eskisi gibi olmasına yardımcı olmak için yapılan çok etkili kocayı eve bağlama büyüsü belirtilerinin aslında diğer evlilik büyülerindeki belirtilerden çok farkı yoktur. Yine de sıralayacak olursak:

 • Gözü dışarıda olan eşin evine düşkünlüğü artar. Eskiden eve girmek istemeyen erkek büyü etkisine girdiğinde evden çıkmak istemez.
 • Eşine azalan sevgisi ve ilgisi artarak geri gelir. Böylece yaşanan tüm sorunlar kendiliğinden çözülmüş olur.
 • Erkeğin hayatında biri varsa ondan kopar. Karşı taraf ne yaparsa yapsın şansı yoktur.
 • Eşine haksızlık yaptığını fark eden erkek geçmişin pişmanlığını yaşamaya başlar. Bu nedenle kadın cicim ayları dediğimiz dönemi kat kat daha fazla yaşayacaktır.
 • Büyü etkisindeki kişide halsizlik, ufak baş ağrıları görülebilir.
 • Kişi son derece sakin bir insan haline gelir. Eskiden öfkeli bir yapıya sahipse bundan eser kalmaz.

Eve Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Çok etkili kocayı eve bağlama büyüsü tutma süreci için ne kadar süredir evle alakasının olmadığına bakmak gerekir. Doğru hocayı bulduğunuza inandığınızda işleme başlamadan önce kocanızla yaşadığınız her şeyi ayrıntı atlamadan ona anlatmanız hocanın size aşağı yukarı bir süre vermesinde etkili olacaktır. Zaten büyünün hemen anında eşinizi eski haline döndürmesini beklememeniz gerekir. Büyü süreç dahilinde yavaş yavaş etki eder ve tam olarak işlem bittiğinde net sonuç görülür.

Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mantıksız bir soru gibi gelse de bu da çok fazla araştırılan sorulardan bir tanesidir. Kadınların genelde kurtarıcı taraf olduğunu söylesek de her kadının böyle olmadığı da bir gerçektir. Bu nedenle bazıları kocayı eve bağlama büyüsü yaptırarak eşi kendi ailesinden koparmaya, sadece kendisine itaat eden bir köle haline getirmeye çalışabilir. Büyüyü bozdurmak için önce işlem yaptıracağınız hocayı iyi seçmeniz gerekir. Doğru hocayı bulduğunuzda büyü gerekli işlemler yapılarak kısa sürede bozulur.

Büyü dendiğinde akla ilk gelen isimlerden bir tanesi olan Yasin Hoca bu konuda da sizler için elinden gelenin en iyisini yapar. Büyü yaptırma ve bozdurma konusunda ilmi bilgisi yüksek olan güvenilir medyum hocamızın danışanlarıyla iletişimi de oldukça başarılıdır. Onlara bir arkadaş gibi davranarak sıkıntılarını kendisi yaşıyormuş gibi önemser. Daha detaylı bilgi için hocamıza internetten ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. kocam işinden dolayı iflas etmişti çok zor zamanlar atlattık buhran geçiriyordu psikolpjisi çok kötüydü yakın dostlarınından zarar gördü bu iflas yüzünden cevresi bi anda onu yok saydı eşim bu durumu zor kabullendi hayatımız alt üst olmuştu sürekli telefonlar calıyor paramızı verin adam bu delirmek üzeriydi bi şekilde işlernin bi miktarını düzeltmeyi başardı devamı geldi bir sene sonunda eski mevkini bile geçti durumu daha iyi oldu bi rahatlık olacak ki başka kadınlara yönelmeye başladı bu durumdan hoşnut olmadıgım için baglama vefki yaptırmak istedim falcı baba denk geldi mesaj attım kendisine baba yardımcı olabilecegini söyledi dediği gibi yardımcı oldu eşimin bütün gelir gidrini ben ilgilenirim şirketin dahi bu gelir giderler den neyaptıgını anlaya biliyorum 1 ay sürdü sürmedi hesptaki değişiklik bahlama vefkinin işe yaradıgınıda bana daha çok zaman ayırmasındanda anladım falcı babaya teşekkür ediyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir