3

Kocayı Kendine Âşık Etme Duası

Kocayı Kendine Âşık Etme Duası. Kesin çözüm getirdiği belirtilen bu tür dua ve büyüler ayrıca olumsuz sonuçlar da doğurabilir.

Kocayı kendine aşık etmek için dua arayışında olanlar için birçok alternatif mevcuttur. Dünyanın en köklü duygusu olan aşk, bazı insanların yaşama sebebi haline gelmiştir. Bu anlamda çok tesirli olan bazı dua ve büyülerle birlikte ister sevgilinizi isterseniz de kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Âşık Etme Duası 2
Kocayı Kendine Âşık Etme Duası 2

Kocayı kendine aşık etmek isteyenler için hocaların paylaştığı pek çok dua bulunmaktadır. Bu dualarla beraber Kocayı Kendine Âşık Etme Duası ile beraber medyumların paylaştığı büyüler de tercih edilebilir.

Son derece etkili olan bazı duaların detaylarına geçmeden önce bir takım hatırlatmalarda bulunmakta fayda var. Bazı tılsım ve büyülerin geri dönüşü oldukça zor olabilir.

Bu anlamda büyü yöntemine başvurmadan önce tekrar düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Kocayı Kendine Âşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Allah’ın esmalarıyla beraber yapılan kendine aşık etme duası ayrıca ihlas, felak, nas, kafirun, ayetel kürsi ve fatiha sureleri yardımıyla yapılabilir. Bu konuda uzman olan hocalardan destek alarak uygulamaya geçilebilir. Etki gücü oldukça fazla olan bu dualarda, özellikle Fatiha suresi ve Nas surelerinin etkisiyle birlikte manevi anlamda olumlu sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Hocalar tarafından verilen duaları 33’er defa okuyarak yapılan bu duanın yanı sıra bir takım tılsımlardan da yararlanılabilir. Kuran’daki pek çok sure ve ayetten okunacak dualar ile birlikte koca, duayı okuyan kişiye bağlanacak ve onun sözünden dışarı çıkamayacaktır. Elbette bu dualardan önce abdestli olmalı ve hocanın tavsiye edeceği namazı da kılmanız gerecektir.

Kocayı kendine âşık etme duası, bu uygulamayı kullanan kişiler tarafından benimsenmese de bazen etkisinin olduğu görülmüştür. Bu yüzden farklı aşık etme ve bağlama büyülerine de başvurulabilir.

Kocayı âşık etme büyüsü

En etkili âşık etme büyülerinden olan tılsım sayesinde kocayı kendinize bağlayabilir ve ömür boyu sözünüzden dışarı hareket etmemesini sağlayabilirsiniz. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de geri dönüşü olmayan durumlarla karşılaşmamak adına ilk süreçte gerekli araştırmaları yaptıktan sonra büyüye başvurabilirsiniz.

Kocayı ya da sevgiliyi kendinize âşık etmek istiyorsanız, ilk olarak 1 çay bardağı dolusu ve temiz bir içme suyuna ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca kendi saçınızdan koparacağınız 3 saç teli ve 3 adet de kesme şekere

Kocayı Kendine Âşık Etme Duası
Kocayı Kendine Âşık Etme Duası

kullanılmaktadır.

 

İlk olarak ‘Ya Mülaki’ tabiri, bu malzemelerin tamamına 41 defa okunmaktadır. Yani malzemeleri bir araya getirdikten sonra tamamına 41’şer defa okumanız şartı vardır. Daha sonra sıcak bir nefesle büyü malzemelerinin üzerine üfleyerek diğer aşamaya geçebilirsiniz.

Kocayı âşık etme büyüsü 3 adet kesme şekeri önünüze alarak 1 bardak suya bırakmalı ve şekeri de suya bıraktıktan sonra erimesi beklemeniz gerekir.

Daha sonra medyumun size vereceği tılsımları içten okuyarak 3. Aşamaya geçebilirsiniz. Son aşamada 3 adet saç teli de bu bardağa bırakılır ve yine medyumun sizlerle paylaşacağı tılsımlı sözler okunmaya başlar.

Kocayı âşık etme büyüsünün son aşamasında ise tılsımlı sözlerin okunduğu suyu bir toprağa dökerek yine medyumun sizlerle paylaşacağı tılsımlı sözleri okumalısınız. Birkaç haftada ortaya çıkan enerji sayesinde büyü amacına ulaşmış olacaktır. Bu süreçte dikkatli olmalı ve büyüyü içte isteyerek gerçekleştirmeniz gerekecektir. Ayrıca Kocayı âşık etme büyüsü amimi bir şekilde yapılması, tutması bakımından son derece önemlidir. Her aşamasında farklı bir uygulamanın olduğu bu işlemi yapmadan önce hoca veya medyumlardan gerekli ek bilgileri almanızda fayda var. Çünkü bazı büyüler yapılırken olumsuz sonuçları beraberinde getirir. Bu açıdan bakıldığında hem size hem de büyüye maruz kalacak kişiye herhangi bir zarar gelmemesi bakımından bu durumlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. S.a hocam yeni tekstil yeri açtık fakat aradan 20 gün sonra soyulduk. Şimdide ortak iş yapacaz diye düşündüğümüz bir arkadaşımızdan şüpheleniyoruz ama direk sen yaptin da diyemiyoruz ama önceden beri yaptığı yanlış davranışları olsun yalanı, iftirası olsun hiç bitmiyor .. bununla ilgili gerçekten netice alabileceğimiz bişey varmı lütfen

  2. 3 sene önce

    Muska günah diye biliyordum ama meğer ne kadar yanlış bilgim varmış. Duanın da muskaları oluyormuş ki benim güzel hocam yasin bey bunu en güzel şekilde geçmişimizden tarihimizden örnekler ile açıkladı. Karamsar bakıyordum ama duam vefkim bana gelince bunu anladım. Okumam için dualar verdi çünkü. Anladımki iyiki yasin hoca demişim gerçek bir astrolog doğru dürüst malum dünyamında güven zor iş. Ama ben güvenim asla pişman olmadım. Tavsiyemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir