1. Anasayfa
 2. Ayırma Duaları

Kolay Ayırma Duası


5

Kolay Ayırma Duası

Dualar isteklerimizin yerine gelmesi ve amaçlarımıza ulaşabilmek için en uygun yollardan bir tanesi halindedir. Dualar sayesinde tüm istek ve amaçlarımıza en kısa zamanda en güvenilir yollardan ulaşmış oluruz.

Bu durum duaların her bir türünde, çeşidinde geçerli durumdadır. Örneğin aşk ve evlilik dualarında da soğutma ve ayırma dualarında da amaçlanan şey ne kadar farklı olursa olsun sonuçta her zaman o amaca ulaşılır. İnsanlar isteklerinin gerçek hale gelmesini çok istiyorlar ise ve bu kesin bir şekilde olsun istiyorlar ise dua yöntemlerinden yardım alır, dua uygulaması yaparlar.

Biz bu yazıda size ayırma dualarından bir tanesi hakkında bilgi vereceğiz. Bu ayırma duası türü kolay ayırma duası olarak karşımıza çıkar. Bu duanın nasıl bir dua olduğunu, günah olup olmadığını, etkilerinin güçlü etkiler olup olmadığını ve bu duayı kimlerin uygulayabileceğini sizlere tek tek açıklayacağız.

En Kolay Ayırma Duası

Size ilk olarak bu dua türünün yani kolay ayırma duası türünün nasıl bir dua olduğunu gösterelim. Bu konuda şu bilgileri verelim: en kolay ayırma duası gerek yapılış ve hazırlanışı ile gerek de dua uygulama sürecinin niteliği ile gerçekten de kişileri zorlamayan, güçlük çektirmeyen kolay dualardan biri halindedir.

Bu duanın yapılışı, tarifi, yöntemi bilinmekte olunan en kolay ve basit yöntemdir. İnsanlar bu yüzden eğer tek başlarına bir ayırma duası yapacaklar ise bu dua türünü yapmayı tercih ederler.

Kolay Ayırma Duası

Çünkü yapar iken hiçbir şekilde zorlanmazlar, sadece belli başlı bazı kurallara, noktalara dikkat etmeleri gerekir. Duanın yapılışının çok kolay olması sayesinde kişiler doğru bir şekilde duayı uygulayabilir ve böylece de duanın etkilerini en kısa zamanda etkin bir biçimde görebilir.

En Basit Ayırma Duası

Bildiğiniz üzere büyüler de dualar gibi çok tercih edilip yapılan psişik işlemler ve yöntemler arasında yer alır. Ama büyülerde işin içerisinde doğaüstü olan güçler yani cinler de girer. Bu sebep ile çoğu zaman tehlikeli bir işlem olarak görülür.

Aynı zamanda bazı din adamları büyü yapmanın kesinlikle günah olduğunu da vurgular. Bu yüzden büyü yapmak da yaptırmak da günah sayılır. İnsanlar da bu sebep ile büyü yaptırmak istemez. Dualar konusunda da böyle bir durumun olup olmadığı merak edilir.

Bu konuda içiniz rahat olabilir çünkü hiçbir dua türü günah değildir. Hepsi İslami şartlara uygun olan işlemlerdir. Yani en basit ayırma duası da pek ala günah değildir. Gönül rahatlığı ile ihtiyaç duyuyor iseniz bu duayı yapabilir ya da yaptırabilirsiniz.

Çok Kolay Ayırma Duası

Yukarıda size çok kolay ayırma duası günah olup olamadığı hakkında net bilgiler verdik. Şimdi de sıradaki konuya geçelim. Şimdi size bu duanın etkilerinin nasıl etkiler olduğunu göstereceğiz. Kolay ayırma duası etkileri hakkın da şunları diyebiliriz: Bu duanın etkileri gayet güçlü, baskın olan etkilerdir. Belirtiler görülmeye başlandığı andan itibaren etkin olarak kendisini gösterir. Birbirinden ayrılması istenilen kişiler en kısa süre içinde birbirlerinden soğurlar, kavgalar ederler ve doğrudan ayrılır ve ilişkilerini bir daha asla birlikte olmayacak şekilde bitirirler.

en etkili sevgiliyi baglama duasi

Dua çok kolay yapılır ve bu yüzden ektileri güçsüz etkiler sanılır ama durum öyle değildir. Kısacası bu duanın etkileri gayet iyi, güçlü, belirgin etkilerdir.

En Kolay Ayırma Duaları

Şimdi de son olarak sizlere bu duanın kimler tarafından yapılabileceği konusunu anlatalım. Bu dua genel olarak her bir insan tarafından yapılabilir. Ama önemli olan tek nokta bu duayı yapacak olan insanın kesinlikle güçlü bir iman ve inanca sahip olmasıdır.

Duayı yapacak insan mutlaka Allaha inanç duymalıdır. İman eden her bir insan duayı başarılı şekilde tamamlar. Dua ancak inançlı kişiler tarafından yapıldığı vakit tutacak, kabul olacaktır. Bu yüzden eğer inancınıza güveniyor iseniz duayı yapabilirsiniz.

Ama eğer en kolay ayırma duaları yapmak için gereken inanca sahip değil iseniz ya da inancınız ve imanınız güçlü değil ise bu duayı başkasına yaptırabilirsiniz. Bu başkası da hoca ya da medyum olmalıdır. Bu insanlar hayatları boyunca dualar alanında çalışmışlardır ve deneyimli haldedirler. Onlara güvenebilir ve duayı sizin için yapmalarını isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. 3 sene önce

  İstanbula geldiğim ilk hafta hayatın zorluğu arasında sevgilimle aramda yaşanan kıskançlık krizlerine çözüm için yasin hocamı buldum ve bana verdiği aşk vefki ve bağlama duaları sayesinde 30-40 gün gibi bir sürede tüm sorunların üstesinden geldik çok şükür

 2. 3 sene önce

  bu hocamızın nefesi çok kuvvetli. zamanında sohbet etmişliğim var. bana yardım etmişliği de var. herkese öneririm bu hocayı.

 3. 3 sene önce

  Ayırma hayırlı olacaksa neden beklensin ki. Yasin hocaya sonuç için hayırlı ne olacaksa diye danıştım gerçekten dualar sayesinde rahatladım.

 4. Eltimin bana ayırma duası yazdırdığını düşünüyorum. Bu duayı bozmak için yapılması gereken bir şey var mıdır?

  • 05464843166 numardan yasin hocayı arayıp detaylı bilgi alabilirsin. Bana da kaynanam bu tarz büyü yapmıştı yasin hoca hemen halletti sağolsun cok yardımcı oluyor ben memnun kalmstım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir