Bağlama büyüsüBüyüler

Köpek Büyüsü

Köpek büyüsünün yapım amacı, teknikleri ve diğer bilgiler

Köpek Büyüsü Nedir?

Köpek Büyüsü Medyumların ve hocaların sevgiliyi veya eşi geri getirmek için en çok yaptıkları büyü uygulamalarından biridir.

Kopek Buyusu 300x300 - Köpek Büyüsü
Köpek Büyüsü

Bu uygulama uygulanan kişi her nerede olursa olsun yaptıran kişiye köpek gibi âşık olacaktır. Büyü uygulanan kişi çok uzak da olsa dahi büyüyü yaptıran kişiye büyük bir sevgi ve sadakat ile bağlanacaktır.

 

Büyü uygulaması için küçük köpek yavrusu alınır ve yavrunun tırnaklarından ucu kesilir ve alınır. Köpek yavrusunun rengi siyah olmalıdır. Kestane yaprağına uygulama yapılan iki kişinin isimleri yazılır daha sonra isimlerin yazılı olduğu kestane yaprağına yavru köpekten alınan tırnaklar sarılır.

İsimler kuru olan kestane yaprağına kömürle yazılmalıdır. Yaprak dikkatli bir şekilde katlanır. Katlanan yaprağın üzerine üç yüz altmış defa «Ya Hallâk» okunarak üflenir. Okuma uygulaması da bittikten sonra katlanmış olunan yaprak bir beze sarılarak yetmiş bir dikişle dikilir. Bu uygulamayı sadece medyumlar ve hocalar gerçekleştirebilmektedir.

Köpek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Köpek büyüsünü herkes yapamaz. Uzman medyum ve hocalar tarafından yapılan oldukça etkili ve zor bir büyüdür. Yedi gün boyunca akşam namazından sonra yedi defa «Cin» suresi okunarak sadece sola tarafa doğru üflenir. Yedinci günün sonunda cuma gecesi ¡muâka büyü yapılan kişinin su içtiği çeşmenin taşı altına, kişinin basacağı veya elini değdireceği yere saklanır.

Kişi büyünün saklandığı çeşmeye yedi defa gelerek elini veya ayağını değdirirse büyü etkisini göstermeye başlar. Kişi büyü yaptıran kişiyi köpek gibi tırmalar, hem o kişiden soğur, hem de onun kendisinden soğumasını sağlar.

Kendisine aşık edilmesini istenilen kişiye vereceğimiz dua uygulaması ve vefk çalışmasıyla sevdiği yapan kişiden uzak da dahi olsa köpek gibi aşık olur. Bu dua farklı uygulamalarla kişiyi bırakan sevgilisi köpek gibi pişman edebilir. Bu uygulama aşk büyüsü olarak uygulanır.

Sevdiği erkeği aşık etmek ve bir taraftan da kendisine mecnun etmek için okunan etkili bir büyüdür. İçi su dolu geniş bir kapla aşağıda ilk verilen yazılı isim kapatılır. Kabın yanına oturulur yedi adet nohut tek tek suyun içerisine atılarak her bir nohut tanesine ya cin taalhuna diye okunur.

Bismillahirrahmanirrahim.

Bismillah ve billâh ve tallah ve minellah. La maksudu sivake ve entel melikül müheyminü fevkal arşil azıym. Entel-melikül-rahim. Kesirül hayri rahimen ra-ûfen vahiden sameden, azizen, azıymen, gaffaran, kahharan ve meliken settara. Ya hannan, ya mennan ya rahim, ya rahman, Bihakkı suretirrahman. Ya fet-tah, ya rezzak, ya ganniyyü, ya muğni akdi haceti ve tekfini mühimmâtı ya hafiyyel-altaf neccina mimma nehaf.

Vakdî annîyeddeynel-ekberân. “Sizin İsminiz”Auzu billâhi rabbi ve “Sevdiğiniz kişinin İsmi” rab- buhüme ve halikı ve halikuma ve mu-savviri ve musavviriküma, halikıssuveri ve razıkıl beşeri eûzu billahi min cemiil âfâtı vel âhati vel-belâl vel emradı ve eskamı vel-keseli ve hummudi vel hayal uize hümile kitâbî hazâ biesmâike’l-azam. Ve âle-ike’t-temam. Ya zel-Celâli vel ikram.

Bozma Teknikleri

Şeytanın ve cinlerin kahrı için okunacak dua şudur. Bu dua da her duada olduğu gibi besmele çekerek başlanmalıdır.

Okumalısın  Azem Büyüsü

Euzü bi kelimatillahit tammatilleti la yücavizühünne berrün ve la facirun min şerri ma zerae filardı ve min şerri ma yahrucü minha ve min şerri maya’rucü fis semai ve ma yenzilü minha ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bi hayrin ya rahman’

Üzüntüyü gidermek için de okunacak olunan dua yapılmış olunan büyülerinde etkisini yok eder.

‘Allahümme rabbes semavatis seb’ı ve rabbel arşik azıymi ikfini külle mühimmin min haysü şi’te min eyne şi’te.

 

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Sevda hanım merhaba,
      Büyü yapan hocalar ve medyumlar bu büyü çeşidini yapabilir. Büyü yapan hocayı bulmak için nerede yaşadığınız da önemlidir. Çevrenizdeki hocaları ve medyumları araştırmanız gerekir. Bu büyünün yapılabilmesi için deneyim gerekmektedir. Ayrıca büyünün içeriğinin doğru şekilde yapılması büyünün tutması adına gerekli olan detaylar içinde yer alır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı