1. Ana Sayfa
 2. Aşık Etme Büyüleri

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü 2022


2

Köpek gibi aşık etme büyüsü, köpek büyüsü olarak bilinir. Aşksız bir hayat elbette düşünülemez. Birini sevmek dünyanın en mükemmel duygularındandır. Sevdiğimiz insanın da bizi ölesiye sevmesini ister; bunun için ne gerekiyorsa yaparız. Elimizdeki imkanlarla bunu yapamıyorsak dinen yapılmaması gerekse de aşkımıza kavuşmak için büyüden yararlanırız.

Sadece 1 defa doğum yapmış bir köpeğin kılı kullanılarak yapılan bu büyü aşkı güçlendirmek adına yapılan büyülerdendir. Büyüyü aşk büyüsü kategorisinde görmek mümkün olsa da köpek gibi aşık etme büyüsüne sıradan bir aşk büyüsü olarak bakamayız. Elbette her aşk büyüsündeki belirtilere benzer belirtileri bu büyüde de görebiliriz. Ancak gerek yapılışının zorluğu gerekse etkisinin çok daha güçlü olması göz önüne alınırsa büyü kuvvetli aşk büyüleri arasında yer alır. Büyüye maruz kalan kişide tutma ihtimali yoktur. Bu nedenle maddi külfeti de diğer aşk büyülerine oranla biraz daha yüksek olacaktır.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü
Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü

Bu Büyü Nasıl Yapılır?

Köpek gibi aşık etme büyüsünün istenen tüm malzemeler eksiksiz bir şekilde sağlandığında etkisi kısa sürede görülür. Ana malzemesi köpek kılı olan büyüyü kendi başınıza asla yapamazsınız. Büyü yapılış sürecini işinin ehli, kendisine ve ilmi bilgisine güvenen bir hoca ile yapmanız sizin yararınıza olur. Çalışacağınız hocayı iyice araştırdıktan sonra işleme başlarsanız başarısızlıkla karşılaşmazsınız. Peki pek çok insanın araştırdığı köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır?

 • Büyü yapılacak kişinin ve yaptıran kişinin fotoğrafı büyü için istenen materyallerin başında gelir. Kişilerin fotoğraflarına bakılarak okunan tılsımlı sözcükler ve dualar etki sürecini hızlandıracaktır.
 • Yine istenen malzemeler arasında saç, tırnak, büyü için bazı bitkiler ve büyü etkisinde olacak kişinin kişisel eşyaları istenir.
 • Çalışmaya karar verdiğiniz medyum büyüyü yaparken mumlar ve aynalardan yararlanır. Öteki alemden varlıklarla iletişime geçebilmek için karanlık bir ortam şarttır. Bunun yanında yere ya da bir kâğıda çizilen semboller de onları çağırmak için önemli bir faktördür.
 • Aşk büyülerinin bazılarında medyum gerekli tılsım ve duaları kendisi okurken; bazılarında ise büyü yaptıran kişiye de dua ve tılsımlı sözcükler verebilir. Bu büyünün zorluğuna, olay örgüsüne göre değişiklik gösteren bir faktördür.
 • Seçtiğiniz hocayla çalışmaya başlamadan önce yaşanan her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmanız gerekir. Hoca bu sayede sizin için hangi uygulamayı yapacağına daha rahat karar verebilir.

Bu Büyü Kimlere Yapılır?

Büyü yalnızca karşılık alamayan aşıklar için değil, evli olan ancak eski muhabbeti kalmamış kişiler için de kullanılabilir. Aynı şekilde sevgilerinin daha güçlü olmasını isteyen sevgililer de bu büyüden yararlanabilirler. Büyünün kadına ve erkeğe yapılış şekli birbirinden farklı olacaktır.

Büyünün Belirtileri

Aşk büyüleri ile benzer belirtileri en etkili köpek gibi aşık etme büyüsü için de görmek mümkündür. Ancak kadın ve erkek arasında yaşanan belirtilerde gözle görülür farklar vardır. Belirtileri şöyle sıralayabiliriz:

 • Büyü etkisindeki erkek yaptıranı görmek için canını tehlikeye atacak derecede âşık olur. Kadın ise erkeğe olan aşkı büyüse de sıradan hayatına devam eder.
 • Erkek Kendi ailesinden, varsa kız arkadaşından hatta çocuklarından bile onun için vazgeçebilir.
 • Kişide halsizlik, mide bulantıları, baş ağrıları gibi genelde pek çok büyüde görülen belirtilere rastlanır.
 • Aşırı öfke durumu, dini olguların yakınında olamaması büyü belirtilerindendir.

Büyü Ne Kadar Sürede Tutar?

En etkili aşk büyüsü dendiğinde akla gelen bu büyüde tutma süreci cinsiyete göre değişiklik gösterir. Kadın ve erkeklerde farklı sürelerde tutan büyünün kadınlarda tutma süreci yaklaşık olarak 28 gündür. Bunun nedeninin kadınların daha güçlü bir duruşa sahip olması olduğu düşünülüyor. Kuvvetle muhtemel büyü etkisine çok hızlı giremezler. Erkeklerde ise bu süre yaklaşık 11 gün kadar kısadır.

Bu Büyü Nasıl Bozulur?

Çevrenizde bu büyüye maruz kaldığını düşündüğünüz biri varsa bozmak için bir medyum yardımı almak şarttır. Büyü bozum sürecinde de yaptırma sürecinde olduğu gibi yalnızca sabretmek ve beklemek gerekir. Hocanız gerekli malzemeleri sizden ister. Bundan sonrası onun ilmi bilgisine kalır.

Danışanlarına sunduğu güvenin yanı sıra ilmi bilgisi de yüksek olan Yasin Hoca çok etkili köpek gibi aşık etme büyüsü konusunda son derece başarılıdır. Danışanlarından aldığı yorumlarla en iyi medyumlardan bir tanesi olduğunu açıkça gösteren ve her geçen gün daha ileri gitmeyi hedefleyen güvenilir medyum hocamıza internet sitesindeki bilgilerden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. HOCAMMMMM BENİ PEŞİNDEN YEZ BEZİ GİBİ SÜRÜKLEYEN HALİL SAYENİZDE BANA KÖPEK OLDU YAAAAAA İNANAMIYORUM HALAAAA BENN NASIL OLDU KIZ ARKADAŞLARIM BİLE ŞOK GEÇİRDİ YURDU ÖNÜNE ÇİÇEK BUKETLERİYLE GELMİŞ SEVİNÇTEN NE YAPCAGIMI BİLEMEDİM ONA BELLİ ETMEDİM TABİ BUKETLERİ ALIP YURTTAKİ KIZLARA DAGITTIM BEN O KADAR PEŞİNDEN KOŞTURDU SIRA BENDE SÜRÜM SÜRÜM SÜRÜNSÜN OKULDA AYRI İLGİLENİYOR OKUL ÇIKIŞI FARKLI BENDEN AYRILAMIYOR SİZ NASIL BİŞEY YAPTINIZ BİLEMİYORUM HARİKASINIZZ HOCAMMMM ÇOK SAGOLUNN YAAAA

 2. arakdaşalar ismin hakını veriliyor bildiginiz köpek gibi asık oldu eski sevgilim yedniden HOCAM hiç inancım yoktu ben böyle bişey görmedim beni terk etti itler gibi pişmanım diyorrr . nasılda mutluyum ,arkadaşarım bile şaşkın çok pis terk edilmiştim bana böyle dönmesi ben dahil herkesi şok etti bu sizin eseriniz çok çok çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız . bana dönmesi asla mümkün degildi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir