1. Anasayfa
  2. Sevgi Duaları

Kuranda Birinin Seni Sevmesi İçin Dua 2022


0

 Kuranda birinin seni sevmesi için dua sık aranan dua çeşitleri arasında yer alır. Aşkından eriyen, ancak sevdasına karşılık alamayan insanlar bu duayı okuyarak partnerin yüreğine girmeye çalışırlar. Soğukluk, çeşitli problemler ya da aslında hiçbir zaman oluşmamış olduğundan yok olan bir aşk bu dua çalışmasının konusu olabilir.

Doğru ayetler seçilir ve Havass ilmine uygun olarak okunursa Kuranda aşık etme duası oluşturulmuş olur. Bu dua, büyü gibi sert işlemler bütünü olmadığından sıkça tercih edilir. Kişinin kalbi ve Allah arasında sonuç veren bu duada herhangi bir alemler arası etkileşim ya da yasak olanın yapılıyor olması konu değildir. Güçlü dualar, yüzyıllar öncesinden beri araştırılır ve insan ilişkilerinin düzenlenmesi için çok kez tesirli dualar sayesinde çözüm bulma durumu görülür. Ancak bu duaların hazırlanması ve yapılışları konusunda aşık etme duasıalanında çalışmış uzman birinin desteğine başvurmak gerekir.

Kuran’da Birinin Seni Sevmesi İçin Dua Nasıl Yapılır?

Kuran’da birini kendine aşık etme duası anlamı ve yapılışı bakımından teferruat içermez. Bilinmesi gereken birkaç detayın halledilmesinin ardından, kişi kısa zamanda sonuç aldığını görebilir. Öncelikle şundan bahsedilmelidir ki, Kuranda birinin seni sevmesi için dua adı altında net bir sureden bahsedilemez.

Ehil medyumlar, farklı ayetleri uygun şekilde bir araya getirerek çok etkili aşk duası çalışmaları hazırlarlar. Bu ayetlerin amaçlara göre yan yana getirilişleri farklıdır. Aynı zamanda zikir ve diğer ritüel çalışmalarıyla da desteklenebilirler. Duadan sonuç alınması için Kuran’da birini kendine aşık etme duası Arapça olarak hazırlanmalı, ortalama 21 gün olacak şekilde, beraberliğin seyrine göre sıkça tekrar edilmelidir. Medyumlar, duanın en az 3 en fazla 33 gün okunmasını öngörüp, ilişki durumunuza göre sizin için hazırlanan çalışmada size tam olarak gün sayısını bilgi olarak vereceklerdir.

Partnerin size herhangi bir manevi duygusunun olmaması, hatta henüz sizi tanıyor olup olmamasının bile bir önemi yoktur. Doğru şekilde, içten gelen tesirli aşk duası okuması sayesinde birlikte olmanız için bir sürü tesadüf Allah tarafından yaratılacaktır. Kulun buna inanması ve yaratıcısına büyük bir teslimiyet hissetmesi yeterlidir.

Kuranda Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Kuranda Birinin Seni Sevmesi İçin Dua

Birini Kör Kütük Aşık Etme Duası

Birini kör kütük aşık etme duası, büyüden korkan ancak hislerine engel olamayan pek çok insan tarafından tercih edilir. Ömürlük bir etki sağlayan bu çalışma, eğer doğru kimselerce hazırlandıysa kısa zamanda net sonuçlar getirecektir. Esmaların doğru sayıda söylenmesi, zikirler, Kuran ayetlerinden aşık etme ayetleri ile hazırlanan çalışmanın uygun biçimde okunması ve kişinin kıldığı namazlar, onu sonuca götüren anahtarlardır. Kuranda birini deli gibi aşık etme duası, internette açıkça verilemez. Bu hem toplum düzeni hem de bilgi hırsızlığının olmaması adına Havass kitaplarında var olsa da herkese açık tutulmaz. Çünkü kötü niyetle ya da evlileri ayırmaya çalışmak için bu güçlü tılsımlı dualardan yararlanmaya çalışılabilir.

Aşık Etme Duası Günah mı?

Aşık etme duası Arapça olarak okunur, Kuran’da yer alan ayetlerin bir araya getirilerek uygun şekilde tasnif edilmesiyle oluşturulur. Din ve din öğretilerinden çıkılmadan dua çalışması sonuçlanır. Bu nedenle ne okumalarda ne de niyette günaha rastlanmaz. Yalnızca şu tür durumlarda Allah’ın kulundan razı olmadığını görürüz:

  • Partner adayının hazırda bir evliliğinin olması
  • Kin ve intikam gibi hem karşıdakine hem kendimize zararlı bir duyguyla bu çalışmanın yapılması.
  • Para ya da başka benzer bir çıkar güdülerek dua ile aşık etme uygulamasına gidilmesi.
  • Evlilik dışı birliktelikler arzusuyla bu çalışmanın yapılması

Bahsi geçen kuranda birinin seni sevmesi için dua bu tür durumlarda denenmiş aşık etme duası kabul olmayabilir. Bu arzunun kişi için birkaç olumsuz durum teşkil ettiği de görülebilir. Bu nedenle hem niyetinize hem de niyetiniz sebebiyle etkilenebilecek olanlara dikkat ediniz. Kuran’ın pek çok yerinde Allah, her şeyi gördüğünden ve her niyetimizi bildiğinden önemle bahsetmiştir. Şüphesiz ondan bir şey saklanmaz. Dilediğinizi hem kalbinizle hem de dilinizle tasdik ederek ona iletebilirsiniz.

Güvenilir medyum hocalar, Kuranda birinin seni sevmesi için dua ayetlerini bulmak ve onları danışanları için uygun şekilde sıralayıp, yapılacakların tümünü danışanlarına aktarırlar. Büyü kadar zor olmayan bu işlem, günah olmaması ve sonuç veren aşık etme duası olması sebebiyle çok sık tercih edilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir