web analytics
Aşk Büyüleri

Kurşun Büyüsü

Kurşunla Yapılan Büyü Nedir, Nasıl Yapılır, Bozulur ve Etkileri

Nedir ve Nasıl Yapılır

Kurşun büyüsü büyü çeşitleri arasında iyi niyetli olarak yapılır. bu büyünün amacı kişileri birleştirmek, barıştırmak ve tekrardan bir araya getirmektir.

Kur%C5%9Fun B%C3%BCy%C3%BCs%C3%BC 300x300 - Kurşun Büyüsü
Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü, dargın kişileri barıştırmak ve ayrı kişileri birleştirmek amaçlı yapılır. Büyü çeşitleri arasında oldukça etkili olan bu büyü türü çiftlerin ayrılması sonucunda yapılmaktadır. Bu büyü, erkeklerin terk etmesi sonucunda ve bu terk edişte erkek annelerinin etkili olmasından kaynaklı olarak yapılmaktadır.

Bu büyü çeşidi direkt olarak terk eden kişileri ve annelerini amaç edinerek yapılmaktadır. Büyü türleri arasında iyi olarak bilinir ve seven kişilerin tekrardan birleşmesi amacı ile ortaya çıkmıştır. Sevgisi, aşkı ve karşıdaki kişiye bağlılığı konusunda emin olan kişiler tarafından yaptırılan ve içinde kötülük taşımayan bir büyü çeşididir.

Kurşun Büyüsü Uygulaması

Bu büyünün uygulaması oldukça basit, hızlı ve pratiktir. Büyü yapma konusunda usta olan kişiler tarafından birleştirme yapılacak olan kişinin annesinin ve kendisinin ismi öğrenilmelidir. Okunacak olan kurşun duası sonrasında kurşun levhanın üstüne bu isimler yazılır. Sonrasında okunan dua ile birlikte kurşun ateşe sürülmelidir.

Ateşi gören kurşun erimeye başlar ve kurşunun erimesi ile birlikte karşı tarafta bulunan kişilerin de katı duyguları erimeye başlayacaktır. Sevilen kişi ve annesi de kurşunun ateşte erimesi gibi erime yaşayarak dayanamaz hale gelir ve gri döner. Bu büyü oldukça etkili olan bir büyü şeklidir ve birçok kişi tarafından tercih edilir.

Kurşun Büyüsü Etkileri ve Belirtileri

Bu Büyü bazı zamanlarda kusma şeklinde kendisini gösterebilir ama genel olarak anormal şekilde davranış ve farklı rahatsızlık belirtisi olarak ortaya çıkmaz. Bu büyünün etkisinde kalan kişiler her şeyi normal olarak karşılar ve olağan şeyleri kabul görür. Kurşun büyüsünün beden içinde görülen yan etkisi sadece kusmadır.

Günümüzde birleşme, kavuşma ve barışma için kullanılan bu büyü çeşidi eş dışında aile yer alan anneyi de etkilemektedir. Annenin olumlu düşünmesini, bu ilişkiyi onaylamasını, sizi sevmesini ve arada yarattığı sorunları unutmasını sağlamaktadır. Anne üzerinde de bazı zamanlarda kusma şeklinde belirti gösterebilir.

Okumalısın
Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur

resim 20160710124850 - Kurşun Büyüsü
Büyülerde kullanılann kurşunlar

Kurşun büyüsünün bozulabilmesi için ilk olarak ne kadar etkili yapıldığını ve bu büyünün usta ellerden çıkıp çıkmadığını bilmek gerekmektedir. Bu büyüyü yapan kişiler bu büyünün nasıl bozulacağını da detaylı şekilde bilirler.

Bu büyüyü yapmayı bilenler, bu ilmi en iyi şekilde icra edenler nasıl bozulacağını ve nasıl etkisiz bir hale geleceğini de iyi şekilde bilirler. Büyünün bozulabilmesi direkt olarak büyü yaptıran kişilerin bünyesi ile de alakalıdır. Bu büyünün bozulma işlemi ile alakalı olarak bu konuda uzman olan kişilerden yardım almak gerekir.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tunc
tunc

Allahin selamiyla selamun aleykum ,hocam bu gectigimiz kurbanbayrami bize adeta kurbanoldu esim annemler ablamlar babamlarakarsi kin kusuyor esimi neyaptiysam onu sakinlestiremiyorum onlarin adini ismini duydukca kin kusuyor acaba birileri bize bir duami eddi yada buyumu yapti esimi eski mutlu hepberaber gecirdigimiz gunlere donmek istiyorum bana yardimci olursaniz insallah .allahin selami uzerinizeolsun selamunaleykum

Osman
Osman

Hocam bir bayan vardı 7 senedir beraberdik ama iki mizde evliyiz aramız buzuldu bir hocanın yanına gittim bana kurşunun üstünde muskayapıp verdi ama ben ona ikinci eşim dedim oda onun için yaptı bu muska tutarım

Başa dön tuşu
Kapalı