1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kuvvetli Büyü ve Kara Büyü Nelerdir Nasıl Yapılır?


2

En Kuvvetli Büyü Çeşitleri, kara büyü ve Uygulama Sonrası Belirtileri

Kuvvetli büyü
Kuvvetli büyü

Kuvvetli büyü ve tesirli olan büyülerin uzman olan medyumlar tarafından yapılması gerekir. Bu büyülerin yapım aşamalarında her türlü detaya mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

En etkili ve en kuvvetli büyü yöntemleri hakkında yapılan araştırmalar sonucunda hangi büyünün ne kadar sürede etki ettiğini ve bu etkiler sonucunda alınan sonuçların ne derece de başarılı olduğunu sizler için derledik.Özellikle aşk ve sevgi konusunda muzdarip olan kişilerin başvurarak uzman kişiler tarafından yaptırdıkları büyülerin son derece etkili olduğu kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıktı. Peki bu en kuvvetli ,kara büyüleri,etkili büyüler hangileri, nasıl yapılır ve etkileri nelerdir. Dilerseniz bunları inceleyelim.

Kara Büyü; adından da anlaşıldığı üzere saf ve temiz duygular içeren bir büyü olmadığı gibi yaptırılan kişiye zarar veren bir büyü yöntemidir. Yapılış maksadının başında kötülük en ön plandadır ve hayvan figürü, bal mumu, insan figürü ya da kan kullanarak kötü emelleri hoşnut etmek için hazırlanan bir büyü yöntemidir. Kara Büyü o kadar etkilidir ki yapılan insanın iş, ev v,sosyal hayatını paramparça edebilir.

Bunu neticesinde yapılan bir büyü insanı ölüme kadar sürükleyebilen bir etkiye sahiptir. Yeterli bilgi ve deneyimi olmayan büyücülerin bu büyüyü yapmaları neredeyse imkansızdır.

Papaz Büyüsü; yöntemi ile büyü yapılan kişiye karşı olan niyetler iyi de olsa kötü de olsa etki edebilmektedir. Yani büyü yapılan insanın kötülüğü isteniyorsa ya da büyü yapılan insanı kendinize bağlamak, aşık etmek istiyorsanız bu büyü en etkili büyü yöntemi olabilir. Bu anlamda en çok başvurulan büyü yöntemlerinin başında gelmektedir.

Domuz Büyüsü; domuz yağı kullanılarak büyü yapmak için hazırlanan bir tılsım türüdür. Bu büyünün yapılma amacında nefret ettiğiniz bir insanı huzursuz etmek, sağlık problemleri yaşamasını sağlamak ve o insanı yataklara mahkum etmek gibi düşünceler yatmaktadır.

Bu nedenle büyü yapan birçok kişi bu büyüyü yapmayı uygun bulmamaktadır. Çünkü büyü yapılan kişinin her açıdan kalıcı zarar görmesine sebep olacağını bilirler.

Sabun Büyüsü; Hayata karşı her açıdan küstürülmüş, eziyet ve zulme uğramış, içinde koşulsuz intikam duyguları alevlenmiş kişilerin başvurduğu bir büyüdür. Bu büyü çok az bilinen bir büyü yöntemi olmasıyla beraber büyü yapılan kişiyi eziyetli bir şekilde ölmesine etki edecek tehlikededir.

En Kuvvetli Büyü Etkileri

Kuvvetli büyü
Kuvvetli büyü

Büyüler etkileri açısından ele alındığında bilinmesi gereken en önemli husus şudur. Büyü yapılan kişinin iradesini kendi vesayitiniz altına almış olursunuz.  Kişinin duygu düşünce zihnini ele geçirerek tüm hayatındaki dengeleri yönetmeye başlarsınız. Bu da niyetinize göre kişinin kaderine müdahale etmek anlamına gelir. Bundan sonraki yaşayacağı iyi ya da kötü her şeyin sorumluluğu sizdedir.

Büyü farklı enerjiler yayarak büyü yapılan kişiyi etki altına alır. Bu anlamda yapılan araştırmalar da bu enerjilerin kişiyi etkilediğini kanıtlamış bir gerçektir. Bunun yanı sıra ip, kemik, saç teli ve muska gibi materyaller ile de büyü yapma yöntemleri bulunmaktadır.

Ayrıca kişinin yıldızına müdahale edilerek de kişinin aile yaşamını bertaraf edecek büyü yöntemleri mevcuttur. Bu nedenle her büyünün yapılış nedenine göre kişiye etki ettiği ve kişinin ortamına ve yaşantısına göre değişim göstermesi, büyünün geçmişten günümüze kadar sürekli olarak başvurulan bir yöntem olmasını sağlamıştır.

Kuvvetli büyü Nasıl Yapılır?

Büyü kısa, orta ve ömür boyu etki altına alacak dönemsel şekillerde uygulanabilmektedir. Kısa süreli yapılan büyüler belirlenen süre sonrasında kendiliğinden bozulurlar. Orta süreli büyü yöntemleri ise birkaç yıl etki ettikten sonra kendi kendine bozulurlar. Fakat Ömür boyu yapılan büyüler,  büyü karşı bir kuvvet kullanarak bozulması sağlanmadığı sürece kişiyi etkisi altında tutmaktadır. En etkili büyüler cinler ve şeytanla işbirliği yapan kişiler tarafından yapılır.

Bu anlamda kur’an’ı tersten yazmak, tuvalete girmek, ayaklar altına almak gibi şeytanı cezbeden hareketler sayesinde şeytanla iş birliği içine girilmektedir.

Yine özellikle siyah hayvanları besmele çekmeden kesmek, boğmak ve leşlerini açıkta bırakmak gibi hareketler sayesinde cinler le işbirliğine giren son derece tehlikeli büyücüler bulunmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Verdiğiniz bilgiler çok iyi devamını bekliyoruz kesinlikle

  2. 3 sene önce

    Büyü haramdır zaten aklı başında bir müslüman bunu bilir ve yapmaz. Duaların gücünü biliyoruz elhamdülillah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir