1. Anasayfa
 2. Meditasyon

Lightarian reiki


0

Lightarian reiki

Lightarian reiki uyumlamasında sembole gerek yoktur. Yapılacak olan uyumlama ile insanlar ilk olarak niyetlerini değiştirmeye başlar.

Lightarian reiki, şifa sistemleri içinde yer alır ve bu sistemlerin içinde en etkili, en güçlü ve en şifa veren bir tekniktir. Bu sistem insanlar açısından gerekli olan şifadan kaynaklı olarak ortaya çıkmıştır ve sık şekilde kullanılır. Bu reiki si

Lightarian reiki
Lightarian reiki

steminin kurucusu ve ustası Jeannine Marie Jelm’dir. Reiki de yer alan enerji titreşimin şiddetine ve büyüklüğüne göre 8 farklı enerji bandı bulunmaktadır. Lightarian reiki bu bantların içinde 3. İle 8. Arasında yer alan 6. Bant içeriğinde yer alır.

Kişisel Yüksek Seviyeli Titreşim

Lightarian reiki insanların varlıklarının üstünde bulunan tüm değişimleri etkilemektedir. Reiki Enerjisi sadelik sağladığı için daha güçlü ve daha yüksek bir hizmet seviyesine çıkartır. Derin bir bağlantının oluşmasını sağlayan lightarian reiki, ilahi varlığının farkına varmanız adına sizleri hızlandırır ve dinamik bir hale getirir.

Lightarian reiki sembol verilmez. Güçlü olan enerjilerin destekleri ile öğrenilmektedir. Bu reiki tekniğinde bulunan asıl amaç kişilerin kendi güçlerine ve kendi içlerinde bulunan niyetlerine odaklanmayı sağlamaktır. Temeli ise amaçlar edinerek iç kuvvetin düzenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Bu reiki tekniği ile kişiler içlerinde bulunan ilahi gücün uyanmasına olanak sağlar. Böylelikle doğuştan o kişi ile gelen özellikler de ortaya çıkar. Kişinin bu özelliklere sahip çıkması ve farkındalığı yakalaması sağlanır. Bu tekniğin tekniğinin uyumlanması için kişilerin uyumlamaya gönüllü olması temiz olması ve saf olması oldukça önemli olan bir noktadır. Bu tekniğin tekniğinin eğitimleri 4 farklı seviyede kişilere verilir.

Lightarian Reiki Öğrenme Koşulları

 • Uzaktan ya da yüz yüze kişilere öğretilebilmektedir. Bu teknikte önemli olan şey 4 seviyede tamamlanmasıdır.
 • Seviyelerin hepsi master sertifikası ile ödüllendirilir.
 • Seviyelere uyumlanmak belli bir zaman almaktadır.
 • 1 ve 2’yi seviye almak için; ilk olarak usui temelli reiki masteri olmak, Lightarian reiki buddh
  Lightarian reiki
  Lightarian reiki

  ic bosst uyumlanmasını kabullenmek ve almış olmak gerekmektedir.

 • Uyumlamasından sonra önceden kullanılmakta olan şifa rekniklerinize devam etme olanağınız bulunur.
 • Reiki de bulunan yüksek titreşimler sayesinde şifa otomatik bir şekilde kişilerden aktarılmaktadır. Yani bu teknik sayesinde uyumlama değişimi yapmak zorunda kalmazsınız.
 • Yapılacak olan uyumlamada ritüellere, prosedüre, sembole gerek olmaz.
 • Yapılacak olan uyumlama ile kişilerin yetenekleri, niyetleri ve imajları güçlenir.
 • Titreşimlerinizi yükseltebilirsiniz.
 • Düşüncelerinizi geliştirebilirsiniz.
 • Niyetlerinizi değiştirebilirsiniz.
 • Tezahür etme yeteneğinizi arttırabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir