1. Anasayfa
 2. Medyumlar

Medyumların Seçimi’nde Dikkat edilmesi Gerekilenler


2

Medyumların Seçimi’nde Dikkat edilmesi Gerekilenler.

Medyum kelimesi bir işe ya da kişiye aracı olacak olan, ruhlar âlemi ve insanlar arasından köprü görevi gören, tercümanlık yapan anlamına gelmektedir.

Medyum Tavsiyeleri

Ülkemizde bu işi yapanlar ve hizmet alanlar içinde medyumluk kavramı çok farklıdır. Birçok kişi cinci hoca diye bilinen kişileri medyum olarak algılamaktadır.Medyumların Seçimi in aslı;  Ülkemizde medyum olarak görev yapan kişiler bilicilik, bakıcılık, büyü, büyü bozma ve yapma ile vefk tanzim etmektedirler. Medyumluk için hem bilgi hem de tavsiye

Medyum tavsiyeleri
Medyum tavsiyeleri

gerekir. İslam, ezoterik, metafizik, ilmi bilgilere sahip olmak gerekir. Bu önemli  bilgiler eşliğinde yapılacak olan çalışmalar da oldukça farklıdır. Bundan dolayı medyum tavsiyesi yapan kişilerden görüş alınmalıdır. Medyum olan kişilerin aşağıda bulunan tüm özellikleri taşıması gerekir.

 • Arapça bilmesi
 • Osmanlıca bilmesi
 • İslam’ı tamamen yaşantısına katmış olması
 • İslam ile alakalı ilimleri bilmesi
 • Vefk tanzim etmesi
 • Yılsız ile astroloji ilmini bilmesi
 • İnsan psikolojisini bilmesi
 • Parapsikoloji ile ezoterik bilgilere sahip olması
 • Görüş açısından, işitsel açıdan ve his açısından insanlara yakın olması gerekir.

Yukarıda bulunan bu detaylar medyumların olmazda olmaz özellikleri içinde bulunur. Medyum tavsiyesi kapsamında bu detaylarında sorulması gerekmektedir. Tavsiye edilen medyum içinde bu özelliklerin hizmet alacak kişiler tarafından araştırılması da oldukça önemlidir.

Medyumların Seçimi nde dikkat edilecek olan birçok nokta bulunur. Medyumların Seçimi esnasında karşınıza çıkan kişilerin hemen hemen %80’inin sahtekâr bir yapıya sahip olduğunu unutmamak gerekir.

Önemli olan tavsiye edilen kişinin bu işi yasal olarak yapmasıdır. Yasal olarak yapan kişiler ile alakalı olarak forum sitelerinden de yardım alınabilir. Ayrıca dikkat edilecek olan  önemli bir nokta hizmet alınacak olan medyumun kişiye verdiği elektrik tir. Telefonla ya da yüz yüze görüşüldüğünde kesinlikle sizi etkilemesi ve doğru kişi olduğunu hissettirmesi gerekmektedir. Zaten konusunda tecrübeli olan bir medyum karşısındaki kişiyi etkiler ve doğru olduğunu hissediceksinizdir. Genel Medyum tavsiyeleri de bunun üzerine kuruludur.

Bütün Dertlerinize Derman Medyum

İnsanların yaşamlarında türlü türlü sıkıntılar ve sorunlar meydana gelir. Bu tarz sorunların bazen çözümlerini bulmak oldukça zor hale gelebilir. Bu tarz sorunların çözülmesi için bazı medyumlardan hizmet alınması gerekmektedir. Tüm büyüler adına, en güzel dualar adına kişilere canı gönülden hizmet sağlayan bir medyumu bulmak zordur. Bu tarz medyumların kesinlikle konusunda uzman ve bilgili olması gerekir, Bunun için Falcı baba olarak medyum tavsiyesi konusunda sizlere yasin Hoca (0546 484 31 66)’yı tavsiye ediyoruz.

Özellikle aşk ile alakalı büyülerde ve kişilerin ayrılık ile alakalı sorunlarına en kısa sürede çözüm sağlamaktadır. Ayriyeten bağlama büyüsü ile alakalı yaptığı büyülerden de kesin çözümler alınmaktadır. Sıkıntı, dert ve sorun yaşayan kişilerin derdine çare

Medyum tavsiyeleri
Medyum tavsiyeleri

olmayı ve bu sorunları ilmi ile çözmeyi amaç haline getiren Doğru Medyum Hoca büyülerin bozulması adına da sizler için en doğru adımı atmaktadır.

Bir medyumda bulunması gereken tüm özellikleri taşıyan (0546 484 31 66) küçük yaşlardan bu yana bu konu üzerinde eğitim almakta ve kendini geliştirmektedir.

Aile içinde de bu konularda yardımcı olan birçok kişi Doğru hocaya belli bir dönemece kadar yardımcı ve destek olmuştur. Kesin çözümler sunarak sorunların çözümlenmesine olanak sağlayan hoca halen kendini geliştirme ve araştırma yapmaktadır. Doğru Medyum Hoca  büyülerin bozulması adına da sizler için en doğru adımı atmaktadır..

Kısa süre içinde etkili büyüler, en etkili aşk büyüleri, bağlama büyüleri, celb ve vefk tanzim etme, büyü bozma, aşk duaları gibi birçok konuda hizmet verir. Hoca olarak adlandırılan birçok kişiden ilmi, uygulama ve bilgi açısından daha üstün olması işlemlerde kesin çözümlere ulaşmaya olanak sağlamaktadır. Zaten yorumlar ve araştırmalar sonucunda birçok kişinin sorunlarına fayda ve çözüm bulduğunu da gözlemleyebilirsiniz. İlmi bilgisi ve tecrübesi olmayan kişilerden etkili sonuçlar beklemek, fayda bulmak ve sorunları çözmesini beklemek oldukça yanlış bir davranış olacaktır, çünkü bu durumlarda bilgi,birikim gerektirillmektedir..

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 3 sene önce

  Çok yararlık bilgilendirici içerik oldu. Siteniz çok faydalı güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir