0

Günümüzde modern falcılık olarak bilinen ve neredeyse meslek haline gelmiş spiritüel uygulamalar bütünü olarak adlandırılabilmektedir.

Medyumluk hakkında tüm bilgiler
Medyumluk hakkında tüm bilgiler

Medyumluk Nedir

Medyumluğun seçimi  ile ilgili yanlış algılar bu mesleği gerçekleştirdiğini iddia eden kişilerin kötüye kullanımlarından kaynaklanmaktadır. Medyumluğu meslek olarak gerçekleştirme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kişilerin doğuştan ya da belli inisiyasyon çalışmaları neticesinde elde ettikleri boyut değiştirebilme ve trans durumuna geçebilme durumlarını, gelecekten bilgi almak, eğlenmek ya da çeşitli kötü amaçlar için kullanmak için tercih etmeleri abes irtibat olarak adlandırılmaktadır.

Gelecekten haber aldığını iddia eden ve bunu maddi kazanca dönüştürme yoluna gitmiş olan kişilerin büyük bir çoğunluğu yanlış bilgilendirmeler yapmakta ve medyumluğun adını kirletmektedir. Yazımızda medyumluk nedir ne değildir konusundan bahsedeceğiz.

Medyumluk Belirtileri Nelerdir

Medyum olmak, belirttiğimiz gibi trans durumuna geçerek ruhlar ya da kozmik varlıklar ile bağlantı haline geçebilme durumudur. İnsan bedeninin fiziksel durumu sebebiyle ulaşamadığı boyutlardaki mekanlarda var olabilen bu varlıkların gelecekten haber alma yetilerinin bulunduğu iddia edilmektedir.

Aynı zamanda trans durumuna geçen medyum, karşıdaki kişinin ruh halini, niyetlerini, enerjisinin pozitif mi yoksa negatif yönde mi olduğunu anlayabilme yeteneğine sahiptir. En önemli medyumluk belirtileri, duru görü yeteneğine sahip olma, yani kendi ruhsal durumunuz ile ilgili farkındalık içinde olabilme, kozmik varlıkların varlığını hissedebilme ve onlarla çaba harcamaksızın iletişime geçebilme, eşya ve nesnelere fiziksel olarak etki edebilme durumları olarak bilinmektedir. Medyum olan kişi tüm bunları zorlanmadan gerçekleştirebilmektedir.

Medyum Olmak Ruhsal Problemlerinizi Tedavi Edebilir mi

Medyum olmak aynı zamanda bir tedaviler bütününü de sunabilmektedir. Medyumluğu yalnızca büyü, fal, sihir olarak algılamak yanlıştır. Kendisini meditasyon konusunda geliştirmiş kişilerin, rahatsızlıklarınızı hissedebilme, problemlerinizi anlayabilme konusunda gelişmiş bir farkındalıkları mevcuttur.

Dolayısıyla şifalı uygulamalar ile rahatsızlıklarınızın tedavi edilmesi de söz konusu olabilmektedir. Elbette ki bu noktada tehlikeli yaklaşımlardan uzak kişiler ile irtibata geçmeniz, bu işi yalnızca diğer insanlara yardımcı olmak adına gerçekleştiren medyumlardan yardım almanız tavsiye edilmektedir.

Güvenilir Bir Medyumda Dikkat Etmeniz Noktalar Nelerdir

Bugün pek çok medyum para ile tedavi sunmaktadır. Ancak en iyi medyum’dan yardım almanız, psikolojinizin daha da bozulmasına ve maddi anlamda büyük kayıplara uğramanıza yol açacaktır. Bir medyumun sizi tedavi edebilmesi ya da yardımcı olabilmesi için paraya, çeşitli araçlara, tarot gibi fallara ihtiyacı bulunmaz.

Trans haline geçmek, yapılan çalışmalar ve doğuştan kazanılan yetenek ile mümkündür. Bu uygulama halk arasında el değiştirme olarak da bilinen atadan oğula aktarılma ile gerçekleşebilmektedir.

Medyumluğun çeşitleri bulunmaktadır. Bu açıdan medyumluğu fiziksel medyumluk ve zihinsel medyumluk olarak ayırabilmemiz mümkündür. Fiziksel medyumluk yalnızca fiziksel dünyada meydana getirilen paranormal değişikliklerdir. Ateş yakmak, elementleri kontrol etmek, cisimleri hareket ettirebilmek gibi durumlar fiziksel medyumluk için söz konusudur.

Zihinsel medyumlukta ise ruhlar ve kozmik varlıklar ile iletişime geçme ve bilgi aktarımı söz konusudur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir