2

Melek Falı

Melek Falı
Melek Falı

Fallar gelecekten haber almamızı sağlayan, ilahi bir gücün bize yardım edeceğini hatırlatan inançlardır.

Melek Falı Özellikleri Nelerdir

Melek falı uzun zamanlardan beri kullanılan gelecekten haberler veren ve doğru yolu bulmamızda bize yardımcı olabilecek açılımlardan oluşmaktadır.

Kullanım açısından tarot falına benzese bile aslında oldukça farklıdır. Kartların her birinin farklı anlamları vardır.

Melek kartları genellikle soruları cevaplar. Kişi merak ettiği soruların cevabını melekler yardımı ile bu kartlarda bulabilir.

Yapacağınız bir işin hayırlı mı hayırsız mı ve ya nasıl sonuçlanacağı hakkında bilgi sahibi olmaya yardımcı olacak bir faldır.

Hayatınız bazen öyle bir noktaya gelir ki hangi yoldan gitmeniz gerektiğini bilemezsiniz. Doğruyu yanlışı ayırt edemediğiniz o anlarda Melek Falı size yardımcı olmaya yetecektir.

İlahi güçler olan melekler size doğru yolu gösterecek ve kartlar ile cevap verecektir. Kartların anlamını bilen gerçek bir kişi de size yorumlama yapacak ve doğru yolun tarifini bulmanıza yardımcı olacaktır.

45 adet karttan oluşan Melek Falı, her kartın değişik anlamı ile aradığınız soruların melekler aracılığı ile yanıtlanmasına yardımcı olacaktır.

Her zaman yanınızda olan melekler derdinizden, tasanızdan, aklınızdaki sorulardan kolayca kurtulmanıza yardım edeceklerdir.

Doğru kartları seçmenizde aklınıza girecek ve sizi aydınlatmak için falınıza müdahale edeceklerini unutmamalısınız.

Melek Falı Nasıl Bakılır ?

Melek Falı
Melek Falı

Melek kartları destesi 45 adettir. Her kartın üzerinde farklı anlamlar içeren resimler bulunur ve bu resimlerin anlamlarını iyice bilmek gereklidir.

Kartların anlamlarını öğrenen kişi fal bakabilecek duruma gelmesi için yorumlama gücünün de oldukça iyi olması gerekmektedir. Sorunuz ile kartın anlamını bağdaştıran bir kişi bu falı bakmada usta bir falcı olabilir.

Melekler size seçmeniz gereken doğru kart hakkında yardımcı olacaklardır. Doğru kartı seçtiğiniz zaman sorunlarınızın çözümüne biraz daha yaklaşmış olacaksınız.

Yapmanız gereken içinizden geçen kartı seçmek, sonrası yorumlanmaya kalıyor. Doğru olanı seçtiğiniz zaman hayatınızı kolayca şekillendirebilir, yanlış insanlardan uzaklaşabilir, hayatınızın dönüm noktasını öğrenebilirsiniz.

Aklınızda olan soru ile melek kartlarından isteyeceğiniz yardım sayesinde cevaplanması zor olan sorular bile cevaplanacaktır.

Doğru kartları seçip seçmediğinizi alacağınız cevaplar sonrasında anlayabilir ve her yeni soru ile kartlardan yardım isteyebilirsiniz.

Melek falı bakılırken her soru için ayrı bir kart seçilir. Kart açıldığı zaman meleklerin verdiği cevaplar sayesinde kendinizi biraz olsun rahatlamış bulacaksınız.

Her zaman sizin yanınızda olduğunu belirten melekler, yapmanız gerekenleri size söyleyecek ve yanlış yapmanızı engelleyeceklerdir.

Melek kartlarında çıkan cevaplar adeta bir ilahi güç edasındadır. Bu da onlardan yardım istemenizin ne kadar doğru bir yol olduğunun gerçekliğini göstermektedir.

Verilen cevaplar günlük hayatınızı etkileyecek cümlelerden oluşur. Yapmanız gerekeni ve ya korkularınızın nedenlerini sizlere anlatabilir.

İnanarak yapılan bir Melek Falı sayesinde sorunlarınızın üstesinden gelmeyi öğreneceksiniz. Tek yapmanız gereken sorunuzu sormak ve meleklerden tüm kalbinizle yardım bekleyecek bir kart seçmek, sonrası hayatınızı değiştirmeye yetecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. benim bebegim olacakmi acaba oyrene bilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir