1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Mesafede Büyü


0

Mesafede Büyü
Mesafede Büyü

Mesafede Büyü– büyü yapan kişinin yapabileceği başka bir çaresi  olmadığında yaptıgı kuttörendir. Aşk için yapılan büyülerin çoğu falına bakılan kişinin doğrudan temas halinde yapılmaktadır.

Mesafede Büyü – Erkeğe Büyü Yapmak

Sonunda amaca dönüşecek büyüde,  kullanılan yöntemler onu daha da basitleştiriyor ama falına bakılan kişiyle doğrudan temas yapılmadığında kendi ruhsal enerjisini kısıtlamak zorunludur.

Mesafede büyü yapılmasını isteyenler, kendi enerjisiyle yapılmış  aşk küt törenleri   diğer ayinlerden daha güçlü ve  etkilidir, lakin, bunun için  pratik bilgilere sahip olmak, doğru  kullanma şekilleri bilmek ve  doğru mecraya yönlendirilmelidir.

Tecrübeli falcılar yüzlerle aşk kehanetleri bilmekteler. Onlardan bazıları iki kişiyi bir birine yaklaştırmak, bazıları kişinin iradesini yenmek ve kendine bağlamaktır.   Mesafe için büyülerde yapılma şekillerine göre  farklıdırlar aslında. Mesafede büyü içeriği konusunda sizlere içerik hazırladık.

Kişiyle doğru temas olmadan yapılan kuttörenlerde  genelde  fotografla yapılmaktadır.  Falına bakılan kişinin görsel görüntüsü  fala bakan kişinin  büyü zamanı daha dikkatli odaklanmasını ve kendi enerjisini  kullanmasını sağlamaktadır. Bu büyülerden bazıları zor ve tehlikeli olduğundan acemiler tarafından kullanılmamaktadır , lakin, evde bagımsız kullanılabilecek  bazı kuttörenlerde  mevcuttur.  Buna beyaz sihir dahildir ki, bunun tehlikesiz  ve etkili olduğu bilinmektedir.

Mesafede Büyü ve Düğümlerle Büyü Yapılması

Kuttörenden önce kendi vücudunuzu buna  hazırlamak gerekir. Tüm  gün boyunca diyet yapılır- sadece sıyah ekmek yenilir ve su içilir. Aynı zamanda aklınıza sevdiğiniz kişiyi getirmeli, onun yanınızda olduğunu  hayal etmeniz gerekir.

Gün boyunca insanlardan uzak durulması  en idealidir.  Mümkünse telefon kapatılır, misafir ağırlanmamalıdır.

Büyünün yapılması için 3 tane kilse mumu ve 1 metre uzunluğunda  ip gerekir. Ayin hemen gece yarısından sonra yapılmalıdır, odadaki camlar kapatılmalı ve odaya ay ışığı düşmemelidir.  Odada tek mum ışığı olmalıdır, mumlar üçken şeklinde  yerleştirilir ve ortasında oturularak yakılır. Bundan sonra ip alınır, düğümlenerek büyünün sözleri okunur:

″İpi  düğümlüyorum, sevdiğim kişiyi ( isim) kendime bağlıyorum.  Bana ( isim) sonsuza dek bağlı kalacaktır, sonsuza dek benim  olacaktır. İpler çözülmeyene dek  tutkusu ölmeyecektir. Böyle olacaktır!″

Büyü üç kere tekrarlanmalıdır- her mum için bir kere.  Sonra mumlar söndürülür, ip yastığın altına koyulur ve uyulur.  Sonuçlar ilk haftalarda kendini belli etmeye başlayacaktır, bu dönem içinde ipi kimseye göstermemeye dikkat edilmesi gerekir  ve  gevşemiş düğümler tekrar sıkıştırılmalıdır.

Mesafede Büyü İle Mektupla Büyü Yapmak

Bu büyü diğer büyüler gibi aynı güçe sahiptir. Bu  büyüde  esas  rolü mektup oynamakta olup, onu sevdiğiniz kişinin şahsen eline verilmemeli ve posta yoluyla gönderilmelidir.  Önemli olan mektupu fala bakan kişinin kendisinin  yazması gerekmektedir.

Mektup yazıldıktan sonra zarfa koyulup kapatılır ve mühürlenilir. Zarf dudaklara tutularak okunur:

″ Sevdiğim kişi( isim) bu zarfı açınca kalbimdeki sevgiyi açacaktır. Mektubumu okuyunca içine aşk dolacak. Dudaklarımla mühür basıyorum, çağrı ve aşkı ona gönderiyorum. ″

Büyünün son sözleri okununca  zarfın ters tarafına zarif öpücük konulur.

AYNALARLA  GÜÇLÜ KUTTÖREN

Mesafe için yapılan bu büyüde  2 tane büyük olmayan  ayna alınır ve karşı karşıya koyulur. Küttören için en uygun yer  camın karşısıdır ve cam acık tutulmalıdır. Aynalar koyulduktan sonra karşısında oturulur. Önemli olan fala bakan kadın yalınayak ve saçları dökülü halde olmalıdır.

Aynaya bakmadan   yanmakta olan  mumun ateşine bakmak gerekir. Mum bıraz yanıp eridikten sonra sag ele alınarak sol avucun içine mum damlatılır.  Mum damlatıldığı zaman  sevdiğiniz kişi hayal edilir.  Avucunuzun içinde bir miktar mum birikince aynalardan birine sürülür ve büyünün sözleri okunur:

″ Söz dinlemeyen sevgiliyi ( isim) yakıyorum, sabun yerine göz yaşlarımdır, havlu yerine –  uzun saçlarımdır. Benim böyle büyük sevdam varken, onun başkasına ihtiyacı yoktur.  Mum sessiz damladığı gibi aşkta içinde öyle büyüsün.  Beni hatırlayınca yanıma gelsin, beni görünce yanımda kalsın.  Yabancı  gözler seni görmüyor, diller konuşmuyor, dudaklar öpmüyordur. Tekce sen beni sevecek, duyacak ve sonsuzadek yanımda kalacaksın. Sana aşk büyüsü yapıyorum, seni kendime bağlıyorum. Yakında yanımda olacaksın, kalbinde beni taşıyacaksın. Bana sadik kalacaksın. Dediklerim olsun! ″

Sonra aynaların yüz tarafları bir birine yapıştırılır, kendi geceliğinize  bağlanması gerekir. Paket zemine serilir, yalınayakla üzerinde  durularak okunur:

″ Kansız büyülüyorum, acıtmadan emrediyorum( isim), bana gelecek ve benimle kalacaktır.″

Sonrasında aynalar  sandalyeyle kırılır ve paket camın eşiğine koyulur. Sabah erkenden paket ormanda en büyük ve koca ağaçın dibinde gömülür. Geriye bakmadan ordan uzaklaşmak gerekir.

RESİMLE KUTTÖREN

Kuttörenin yapılması için sevdiğiniz kişinin yüzünün net görükdüğü fotoğraf gerekmektedir. Kuttörenin yapılması için en uygun dönem muhak ayıdır.

Gün batıdan sonra masaya beyaz örtü serilir. Kendi fotoğrafınız alınır, yanına sevdiğiniz kişinin fotoğrafı koyulur.  Sonra onun yanınızda olduğu hayal edilir.

Kendi resminizin arkasına sevdiğiniz kişinin ismi ve doğum tarihi yazılır, erkeğin fotoğrafında ise sizin bilgileriniz yazılır. Resimler yüz tarafları birleştirilir.

Kırmızı iple resimin bir köşesinden geçirilir ve sıkı bir düğüm yapılır.  Bu sırada okunur :

″ Allahın kulunu ( onun ismi ) Allahın kuluna ( kendi ismininz ) düğümlüyorum, sık,çözülmeyen düğümlerle. Amin. Amin. Amin. ″

Bu işlem fotogğrafın her köşesi için yapılır ve fotoğraf sıkıca düğümlenir.  Sonrasında fotoğraflar beyaz zarfa koyulur ( iyisi zarfı kendinizin yapmasıdır). Zarf  mühürlenir ve güvenli yerde saklanılır.
Doğrudan temas olmadan sevdiğiniz kişiyi büyülemek için bir çok  kuttörenler mevcüttür.  Bunlardan bazıları yeni başlayanlar içinde uygundur, lakin, unutulmaması gerekir ki, bu büyü gerçek aşk için yapılmaktadır.

Mesafede büyü içeriğine benzer Evlilik Büyüsü İle Bağlama konusuna göz atabilirsiniz.

Yorum Yap