1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Mezar Toprağı ile Yapılan Büyüler


0

Mezar Toprağı ile Yapılan Büyüler

Mezar Toprağı ile Yapılan Büyüler
Mezar Toprağı ile Yapılan Büyüler

Mezar Toprağı ile Yapılan Büyüler, daha çok bir kişiyi kendine bağlamak için tercih edilir. Son derece etkili bir büyüdür ve büyüye maruz kalan kişileri kendine aşık eder. Ayrıca mezar toprağından uygulandığı için bozulma aşamasında da sorunlar yaşanabilir.

Mezar toprağı ile yapılan büyüler daha çok mezar

toprağıyla yapılan aşk büyüsü olarak bilinir. Ayrıca ölü toprağı olarak da adlandırılabilir. Son zamanlarda sıklıkla tercih edildiğini ve birçok büyü platformunda kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz.

Aşk büyüsünün yanı sıra ayırma, kaçırma ve bereketsizlik gibi olayların yaşanması adına da kullanılabilir. Kabirlerden alınan topraklar üzerine okunacak bir takım tılsımlarla yapılan bu büyü son derece etkilidir ve büyünün uzaklaştırılma süreci de gerçek anlamda tehlikelidir. Ayrıca büyünün bozulma süreci kişiye azap verebilir. Mezar toprağıyla yapılan Büyüler belirttiğimiz üzere En Etkili âşık etme büyüsü olarak tercih edilir. Bunun yanı sıra parasal yetkileri bulunan kişilerin, işverenlerine daha çok bağlı kalması, aile bireyleri arasında bağlılığın artırılması ve dini ya da siyasi oluşumlarda, kişilerin mensup oldukları gruba daha çok bağlı kalması amacıyla da tercih edilebilir.

Mezar Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mezara gömülen büyü nasıl yapılır konusunda farklı uygulamalar bulunmaktadır. İlk olarak muska ile hazırlanan ölü toprağı uygulamasından bahsetmek gerekir. Ayrıca serpilerek yapılan ölü toprağı büyüsü de son zamanlarda tercih edilmeye başlanmıştır.

Mezarlıktan alınan bir avuç toprak ile yapılan bu büyüde, toprak üzerine okunacak bir takım dualar yardımıyla büyü devreye alınabilir. Ayrıca alınan toprağın taze olması yani vefat eden son kişinin mezarından alınması şarttır.

Toprak büyüsünde vahdet ve taksim aşamaları vardır. İlk olarak alınacak bir avuç toprak üzerine medyum tarafından taksim etme işlemleri yapılır. Aşk Büyüsü olarak kullanılan bu büyünün taksim aşamasında, birbirine mezara kadar bağlı olacak kişilerin isimleri 7 defa okunur. Ayrıca bu isimlerle beraber Soğdca ve Arapça kelimeler de okunmaktadır.

Medyum tarafından okunan tılsımlı sözlerin ardından 7 farklı kümeye ayrılan mezar toprağı tekrar bir araya getirilir ve vahdet aşamasına geçilir. Bu aşamada mezar toprağının üstüne biraz tuz bırakılır. Bu sırada yine tılsımlı sözcükler okunmaya devam edilir.

Toprak değiştirme aşaması da toprak büyüsünün bir diğer aşamasıdır. Bu süreçte mezarda alınan toprak, daha eski bir mezarlığın üzerine bırakılır. Sadece baş kısmına bırakılan bu toprakla beraber 3 günlük bekleme süresi başlar. Mayalanma aşaması olarak adlandırılan bu aşamada ise kişilerin ruh halinde değişiklikler yaşanmaya başlanır.

Mezar Toprağı

büyüsünün son aşamasına gelindiğinde ise 3 günün ardından, medyum toprağın döküldüğü eski mezarlığa gider ve ayak kısmından bir avuç toprak alır. Bu toprakla beraber bağlanması istenen kişilerin

Mezar Toprağı ile Büyü 2
Mezar Toprağı ile Büyü 2

ev çevresine toprak bırakılır. Az miktarda evin çevresine dökülen bu toprak, kısa sürede etkisini göstermeye başlar ve büyüye maruz kalan kişiler ölene kadar birbirine bağlı kalır.

Mezar Toprak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mezar toprağı büyüsü nasıl bozulur ile ilgili ilk olarak, bu büyünün son derece etkili olduğu ve bozulma aşamalarında da ciddi çaba sarf edilmesi gerektiğini unutmayın. Ayıca farklı şekillerde bozulabilecek olan toprak büyüsü için kurandan ayetler okunmalıdır. Rahman, Felak, Nas ve Tarık sureleri, bu büyünün bozulmasında son derece önemlidir. Her türlü büyünün bozulması için bilindiği üzere hocalardan ve medyumlardan destek alınabilir.

Mezar toprağı büyüsünün bir diğer adı halk arasında yuva yıkan büyüdür. Çünkü büyüye maruz kalan kişi evli ve çocuklu olsa bile, ailesini gözden çıkararak, büyüyü yapan kişiye yönelebilmektedir.

Her büyüde olduğu gibi mezar toprağı büyüsünün bozulma sürecinde de bir takım risk faktörleri bulunmaktadır. Büyünün bozulamaması ya da büyüye maruz kalan kişinin zarar görmesi, bu faktörler arasındadır. Ayrıca tüm büyü yöntemlerinin Allah tarafından yasaklandığını ve büyüye başvurmak yerine Allah’a dua ederek taleplerin bildirilmesi gerektiğini unutmayın. Yine de tüm yasaklara ve büyülerin büyük günah olmasına rağmen, günümüzde birçok kişi tarafından uygulandığını söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap