16

Muhabbet Büyüsü Nedir?

İnsan ilişkilerini düzenleyen ve tüm geçimsizliklerin giderilmesinde tercih edilen muhabbet büyüsü, günümüzde sevgi büyüsü olarak da bilinir ve çokça yaptırılır

Muhabbet büyüsü daha çok evli çiftler arasında meydana gelen huzursuzluklarda ve yeni tanışan çiftlerin kaynaşması için kullanılır. Ayrıca sevgililer arasında da tercih edilebilir. Bununla beraber aileler arası geçimsizliklerde, iş ilişkilerinde ve çeşitli ortaklıklarda sevgi ve saygıyı artırmak için tercih edilmektedir. Her büyü de olduğu gibi muhabbet büyüsünde yapmak ya da yaptırmak günahtır. Fakat yapılan bazı yorumlarda insanları mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda bir sakıncasının olmadığı belirtilmiştir.

İkili insan ilişkilerini düzenlediği ve güçlendirdiği bilinen muhabbet büyüsü, tüm anlaşmazlıklara da son verebilir. Belirli bir süre devam eden uzaklaşmalardan sıkılan herkesin tercih edebileceği Bu büyü, tarafların mutlu ve barışçıl

Muhabbet Büyüsü

bir şekilde yaşamasını sağlar. Bazen kişiler aylarca süren muhabbetsizlik durumlarına karşı bu büyüyü yaptırdıktan sonra ömür boyu muhabbetini sürdürür ve ne kadar ısrarcı olursa olsun büyüden kısa bir süre sonra normal bir hâl alarak tüm küskünlük ve kırgınlıkları sonlandırır.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur

En etkili muhabbet büyüsü karabiberin üzerine yapılarak uygulanır. Kişiyi kendine muhabbet anlamında bağlamak için de kullanılmaktadır. Cuma günü veya Cuma gecesi güneş saatine denk getirecek şekilde yapılması uygundur.

Bu büyünün  farklı çeşitleri vardır. Eşler arasında soğukluk ya da yeni bir ilişkiye başlamadan önce iki kişi arasında muhabbeti artırmak amacıyla da kullanılır. Bu büyü oldukça etkilidir ve tutmayacağı gibi düşüncelere sahip olunmaması gerekir. Kişiyle telepatik iletişim kurularak başlanır ve kişinin beynine mesajlar iletilir.

En etkilli büyü olarak bilinen bu büyü vefk tılsımı bulunmaktadır. Bu çalışmanın hazırlanması 7 gün sürmektedir. Özel bir formül olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Başlangıç aşamasında 20 adet tuz hazırlanır. Bu tuzların her bitine ‘buruc’ suresi okunur ve daha sonra ateşe atılarak yakılır. Bu sürede ise okunacak cümle ‘Tevekkelü ya huddame, hazihis suretiş şerifeti ve ahriku kalbe fülan ibni fülanete bi muhabbeti fulane binti fulabeh bi hakkı hazihissuretiş şerifeh’ şeklinde okunur.

medyum yasin 728x90 1

Bu uygulamadan kısa bir süre sonra muhabbeti artırılması istenen kişide bir takım farklılıklar görülebilmektedir. Oldukça tesirli olduğunu ve büyünün kısa sürede gerçekleşebildiğini de bilmek gerekiyor. Muhabbetin oluşmasından sonra vazgeçmek isteyen kişiler ise yine büyüyü yaptırdığı medyumdan destek almalıdır. Çünkü tek başına bozulabilen bir büyü değildir.

Büyü yapılırken tutacağından da emin olunmalıdır. Etkisi olmayacağı düşünüldüğü anda büyü tutmaz ve mağduriyetler yaşanmaktadır. Vefk işleminden sonra ateşe atıldığı andan itibaren büyünün belirtileri de başlar.

Muhabbet büyüsü  Belirtileri

Muhabbet büyüsünün belirtileri arasında ilk olarak kişinin çok çabuk öfkelendiği görülmektedir. Ancak yine çok kısa sürede sakinleşecektir. Kişinin yaşadığı ortamda telepatik bozukluklar nedeniyle böyle bir şey gerçekleşir. Daha sonra kısa süreli bir geçimsizlik hali ortaya çıkar ve kişiler arasında aniden tartışma çıkabilir.

Bu belirtilerin ardından artık muhabbeti artırılması istenen kişi karşısındakine sevgiyle bakar. Sürekli onun yanında olmak ister. Her muhabbetinde sevdiği kişi de ona ilgi gösterir. Bir nevi sevgi büyüsü olarak da bilinen muhabbet büyüsünün ardından ömür boyu bitmek bilmeyen bir saygı da hüküm sürer.

Bu büyünün en çok tercih edileni ve tesirli olanı bu şekildedir. Günümüzde başarılı ve tanınan medyumlar tarafından yapılan sevgi büyüsü ve muhabbet büyüsü kısa sürede etkisinin göstererek aileler ve kişiler arasında mutluluğu daim kılar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (16)

 1. 5 sene önce

  Ben uzun süredir yaşadığım bir sorun için size danıştım. Üzerimde sürekli bir ağırlık, halsizlik vardı. Geceleri uykumdan uyanırdım kötü rüyalar görüp. Bende kurtulmak için hoca aradım ve buldum ulaştım ve sağolun hocam feraha kavuştum sayenizde. Emeğinize sağlık.

 2. 5 sene önce

  Merhaba benim eşim bankada çalışıyor. aynı ortamda çalıştığı bir bayan vardı. Bayan naptı etti kocamı bende uzaklaştırdı. O kadınla konuşmalarını gördüm, görüşmek istiyordu. Bende evliliğimi kurtarmak için Google de biraz medyum aradım ve sizi buldum. Ve yolladığınız muska vefk işe yaradı eşim artık bana döndü. Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın.

 3. Hocam evlendiğimiz ilk günden beri sıkıntı yakamızı bırakmıyor.ortada sevgimiz ve bir çocugumuz var.ama bir anda eşim bana göz oluyor iş bosanmaya gidiyor sonra yine bir anda düzeliyor.hep böyle süren bir hayatımız var.ve ben eşimle muhabbet büyüsü adı altında cok mutlu olmak yuvamı kurtarmak istiyorum.yardım edinnn önce Rabbim sonra siz

 4. Merhaba,
  Muhabbette konu bulamamaktayım. Özgüven eksikliğim var ve ke dimi çok şansız hissetmekteyim. Önerebileceğiniz bir şey var mıdır?

 5. Eşim beni sevmiyor 2 yasındaki oglumzla ilgilenmiyor bosanma davası actı beni gözü gırmuyır eve gelmiyor çok bunalımdayım

  • Bilgi vermek adına arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz 0546 484 31 66

   • 3 sene önce

    Hocam Allah razı olsun senden başka ne denir ki. Kadir ben urfadan soykeş. Görüştük hatırlarsınız yuvamı kurtarmaya vesile oldunuz çok sağolun.

 6. sağol hocam

 7. Kocamla eskisi gibi ilişkimiz kalmamıştı. İşten geldiğinde direkt tv başına oturuyor, yatana kadar. Yasin hocam çok etkili bir dua hazırladı ve haftasına kalmadan eskisi gibi saatlerce sohbet ediyoruz

 8. Kızım bana hiçbir şeyi anlatmaz benimle konusmazdı bende yasin hocaya anlattım kızımla aramdaki bağın kuvvetlenmesi ve muhabbetmimiz artması için dualar verdi bir haftaya kalmaz kızımla aram düzeldi şuan benmle her seyini paylaşıyor

 9. Bilen bilir evin hzursuzluğu insnı ne kadar yoruyo…. Evimin içinin sakinlşmesine yardmcı oldugu için Medyum Yasin Hocayı her yerd övüyorm o kadar iyiki evde durablyrorum artık

 10. Sevgilimle aramı düzeltmek için yardım almıştım hocadan sagolsun çok ilgilendi şuan durumumuza gayet iyi

 11. Hoca tartışmasız çok iyi arkadaşlar ben biraz araştırdım ondan sonra kendisiyle görüştüm işimizi halletti sagolsun

 12. BENİM GELINIM AILE SEVGİSİGORMEDIGI ICIN KIME NASIL DAVRANACAGINI BILMIYOR . Aslında gelinim diye seviyorum
  Oğlumda mutlu onunla kız bana ters . Kızım diyorum sorun ne yok bisey anne neden boylesin yok bisey anne . Hep tersliyor beni gitmiyorum sürekli rahatsız olmasın diye . KIZIMI DA GÖNDERMİYORUM COCUKLAR RAHAT ETSIN FAKAT OLMUYO ÇÖZÜM BULAMADIM . HER DEFASINDA YUZU ASIK .DEDIGIM GIBI OGLUMLA COK IYI ARALARI FAHA IYI OLSUN. BANA BOYLE DAVRANMASIDA BENI UZUYOR O DA BENIM KIZIM . HOCAMA ANLATTIM GUZEL BI SEKILDE. SUAN DAHA ILIMLI GIBI GELIYO EN AZINDAN YUZU GULUYOR BI BEKLENTIMIZ YOK ZATEN bi güler yüz istiyo insan atlattık bunda şükür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir