1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Mum Büyüleri


1

Mum büyüleri, bir çeşit âşık etme büyüsüdür. Sevdiğin kişiyi en iyi şekilde ve ömür boyu kendine kalıcı bir çözümle bağlamak isteyenler bu büyülerden faydalanır ve sevdiği ile sonsuza dek birlikte yaşayabilir.

Mum Büyüleri
Mum Büyüleri

Genel olarak Hristiyan ve Süryani büyücüler tarafından yapılan bu büyülerin ilki siyah mum büyüleridir. Kişinin gözü sizden başka bir şey görmez ve hayatındaki en değerli şeyin artık siz olmasını sağlayan bu büyüler çok etkilidir.

  • Siyah mumdan 7 adet yapılır ve hazırlanırken de tüm mum büyülerinde olacağı gibi yapılanın resmi ile birlikte niyet edilir. Külleri ile hazırlanan siyah mum ile yıldız çizilir ve içerisinde tütsüler yakılır. Yapılacak oda karanlık olmalı ve ilk mum yakılarak niyete başlanır.
  • Kırmızı mum büyüsü ile genel anlamda aşk, muhabbet, sevgi, bağlama, birleştirme, cinsellik ve cezbetmek gibi konularda uygulamalar yapılır. Medyum tarafından belirlenecek olan gün ya da gecedeki saatlerde mumlar yakılır ve okunan tılsımlar ile işlem yapılır.
  • Beyaz mum büyülerinde daha çok evlilik, nişanlılık, kısmet açmak ya da yuva kurmak gibi niyetler edilmektedir.
  • Yeşil ve sarı mum büyülerinde ise şifa ve hastalıklardan korunmak amaçlanır. Mum büyüleri arasında farklı bir amacı olan tek büyü çeşididir.
  • Mavi mum büyülerinde ise dileklerinizin kabulü, isteklerin yerine ulaşması ve kişinin iç huzuruna kavuşması talep edilir.

Mum Büyüleri Nasıl Yapılır

En çok kullanılan yöntem; bir parça mum alınır ve bir ocakta eritilir. Daha önce kar şeklinde kesilerek hazırlanmış bir yeşil bez üzerine sıcak bal mumu dökülmelidir.

Tüm mum büyüleri yaklaşık 7 günün sonunda tutmaya başlayacaktır.

Bu büyü yapılırken bir mum üzerine istenen kişinin ve anne isminin Arapça olarak yazılması sonrası dualar eşliğinde Esmaların okunması ile birlikte uygulanmaktadır.

Mum büyüsü oldukça etkilidir ve yaptıran kişinin aşkından mum gibi yanması amaçlanarak yapılır. Günümüzde birçok kişi tarafından da tercih ettiği bilinen mum büyüsü, yukarıdaki büyü çeşitlerinden herhangi biri için uygulanabilir.

Neden Yapılır

3 gece boyunca ay ışığını görebilecek bir yerde bekletilmelidir. Bal mumu kuruyup artık kâğıt şekline dönüştüğü zaman, mum üzerine vefk ya da celb benzeri yazılar yazılır ve işlem tamamlanır. İstenilen kişinin evinin yakın bir yerine bırakarak büyü sonlandırılır.

Mum büyüsü yaparken Hümeza suresinden faydalanılır. Bu sureyi kırmızı mum üzerine yazarak işlemlere başlanır. Cuma günleri bu mum yakılır ve erirken de aşık etmek istediğiniz kişiye bakarak bu dua okunur. Oldukça etkilidir.

7 kez okuyacağınız;

‘Falan …… evladı ya da kızı kalbini ateşle yakıyorum. Nerde olursan ol falan ……. Kızı ya da evladı bana geri gel. Kalbini bu mum gibi yakıyorum ve aşkım için damla damla göz yaşı dök!’

sözü ile birlikte büyüyü tamamlayabilirsiniz. Mum ise kendisi sönene kadar yanmalıdır. Daha benzer bir konu olan Balmumu Büyüsü konusuna göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    boyle konular hep ilgimi cekmiştir. cocuklugumdan beri okur arastırırım boyle hikayeleri :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir