1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Mum Büyüsü


1

Mum Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Mum büyüsü işlemlerinde kişinin uygulamayı doğru bir şekilde yaptığından emin olması önemlidir. Doğru yapılmadığı takdirde işlemler tutmaz ve etkili olmaz.

Mum Büyüsü
Mum Büyüsü

 

Mum büyüsü oldukça etkili olan bir büyüdür. Bağlama büyüsüve aşk büyülerine bakarak daha yavaş ilerleyen etkili bir büyü çeşitleri arasında bulunur ve etkileri oldukça uzun sürelidir.

Mum büyüsü duası en doğru şekilde okunduğunda ve icra edildiğinde sevgililere acı çektirerek birbirine bağlar,Mum büyüsü yapılması sabır, ustalık ve uzmanlık istemektedir,Özellik ask yaşamak isteyen nişanlı ve evli çiftler tarafından yapılan bir büyüdür, Mum büyüsü yapılmasında dikkat edilecek 2 aşama bulunur,Bu aşamalar etkili olması konusunda önemlidir.

Bunlardan ilki gündüz saatlerinde yapılan mumun ipine düğüm atma yöntemi kullanılan büyüdür. İkincisi de gece yapılan tılsımlı sözlerin bulunduğu aşamadır. Mum büyüsü uygulamasında önemli olan diğer bir detay da büyüyü kişinin tek başına yapmasıdır. Mum büyüsü yapılması aşamalarında aksaklıklar yaşanabilir.

Özellikle mumum söndürülmesinden sonra odadan ışık açılmadan çıkılması gerekir. Işık açılırsa birbirlerine aşk ile yaklaşması için yapılan büyüdeki kişiler bir araya gelemez. Mumlar ile yapılan büyüde siyah, mavi, beyaz ve kırmızı mumlar kullanılabilir. Bu mumların hepsi farklı etkiler gösterir.

Bağlılık için yapılacak olan büyülerin etkili olması için genelde kırmızı ve beyaz mumlar tercih edilir. Mumum 3 gece boyunca ay ışında bekletilmesi etkili olması için gereklidir. Bal mumu kuruyarak kâğıt şekline geldiği zaman büyü için geri sayım başlar.

Eriyen kâğıt şeklinde olan şeyin üstüne celb ve vefk benzeri olan sözler yazılır ve işlemler tamamlanır. Geri getirme için yapılan uygulama o kişinin evinin yakınlarına bırakılır ve işlem sonlandırılır. Kırmızı mumların yardımı ile etkili büyüler yapmak için Hümeza suresinden yardım alınır. Surenin tamamı materyalin üzerine yazılır.

Cuma günleri yakılır ve aşık etmek istenen kişinin resmine bakılarak dua okunacak ve etkili olacaktır.

Büyü Yaptıranların Yorumları ve Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Etkili sonuçlar almak ve aşık etmek için yaptırılan büyü yorumları ile alakalı olarak;

 • Büyüyü tam manası ile bilmeden yaptığım için garip sesler duymaya başladım. Çok korktum ve hemen Ayet-el Kürsi okumaya başladım. Korkum gün ağarıncaya kadar geçmedi. Bundan dolayı da uygulamanın tüm detayları bilinerek yapılmalıdır.
 • Kısa süre içinde etkisini gösterdiği için sevdiğim insan bana geldi.

  Mum Büyüsü
  Mum Büyüsü

 • Nişanlılık döneminde sevdiğim kişinin bana daha çok bağlanması için yaptım. Oldukça tesirlidir.
 • Eşimin gözü hep dışardaydı, tesiri olan bu büyüyü yaptıktan sonra eşim bana daha çok bağlandı ve evine karşı daha sorumlu bir hale geldi.

Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulması için 2 seçenek bulunur. Bu seçeneklerin en doğru şekilde uygulanması gerekmektedir.

 • İlk seçenek, tılsımlı sözcüklerin kullanılmasıdır.
 • İkinci seçenek, Kuran surelerini okumak ve bozma konusunda kullanmaktır. Bozulması adına Allah’a doğru bir biçimde niyaz edilmesi etkilerini ortadan kaldırır.

Yapılan işlemler kişilerin yaşamlarında oldukça önemli değişiklikler sebep olur. Bu büyü geçmiş dönemden günümüze kadar gelen en tesirli bağlama büyüsüdür. Bundan kaynaklı olarak bozma ile alakalı olan duaların bilinerek okunması ve içten hissedilmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Merhaba efendim kusura bakmzyın rahatsız ettim ama sormam lazım ben sevdiğimi kendime bağlamak istiyorum benden başkasını görmesin istiyorum bana geri gelsin lütfen mum büyüsünün tümit ayrıntılarını yazın tılsımlarıyla ben yapıyım diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir