1. Anasayfa
  2. Tılsım

Muska Bozma


0
Muska Bozma
Muska Bozma

Evinizde bir süredir sorunlar yaşıyor ve bunun üzerine hiç ummadığınız yerde muska buluyorsanız, Muska bozma konu başlıklı yazımızı mutlaka okumalısınız

Evinizde hiç aklınıza gelmeyen bir köşede bir muska bulduysanız, muska bozma için bir hocaya gitmeniz en uygunu olacaktır.

Böyle bir durumla karşılaşıldığında muska nasıl bozulur diye çevrenizde güvendiğiniz kişilere sorabileceğiniz gibi sizin de yapabileceğiniz bir iki adım bulunuyor elbette. Öncelikle muskaya dokunmadan önce Ayet El-Kürsi okumalısınız.

Sizi koruma altına alacak olan bu duadan sonra, muskayı sirke dolu bir kaba koyunuz. Ardından da sirkeli suyun üzerine 11 Nas ve 11 Felak (tek sayı olmasına dikkat edin) sürelerini okuyun, okuma bitince suyun üzerine üfleyin. Eğer, çıkmayan mürekkeple yazılmış bir muska ise yirmi dört saat suda bekletin ve bu işlem sonrasında ayak basılmayan bir yere olabileceği gibi deniz veya akarsuya boşaltın.

Ayrıca unutmayın, muskayı sirkeli suya koyarken “Niyet ettim bu muskayı batıl etmeye” deyin. Dökme işlemi sonrasında da “Batıl ettim bu muskayı” diyebilirsiniz. Allah’ın izni ile muska bozulmuş olacaktır.

Büyü ve muska gibi müsibetlerden korunmak için sabah ve akşamları Ayet El Kürsi okumak gerekirken, bu şekilde Allaha sığınmakla en doğru adımı atmış olursunuz. Muskadan dolayı şeytan vesvesesine karşı en etkili duruş Allah’a olan iman ve inanç ile şeytanın üzerinizdeki etkisinden kurtulabilirsiniz.

Kötü Muska Bozma Nasıl Yapılır ?

Örnek muska

Muskadan ve muskanın etkilerinden kurtulmak için yukarıdaki tertibin dışında kötü muska nasıl bozulur sorusu ile beraber muskanın yakılıp yakılmayacağı da çokça soruluyor.

Hemen belirtmek gerekiyor ki, muska yakmak tehlikelidir. Yapıldığı takdirde tütsü yerine geçer ve etkisini kuvvetlendirir. Bununla beraber bir uzmanına danışmadan hareket edilmemesi gerekir. Yapılan yanlış davranışlar arasında ne yazık ki çöpe atmak, parçalamak ve yakmak bulunuyor. Muska bozma işlemlerinde ancak yakılmış bir muskadan dolayı musibete uğramak kaçınılmaz olurken, bazen denize veya göle atmak da çare olmaz. En doğrusu akarsu da parçalamaktır. Akarsuların yok edici özelliği muskalar üzerinde de etkilidir, ayrıca yedi ile on iki gün düzenli olarak su dökülerek yıkanmalıdır.

Muska bozma işlemi için, yine de evinizde bir muska bulduğunuzda, hemen ani karar vermek yerine son zamanlardaki evinizde ve kendinizde yaşadığınız değişimlere bakmalısınız. İş hayatınızda, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgi ne gibi problemler yaşadınız, dışarıdan biri ile kavga veya tartışma yaptınız mı gibi soruları sakin bir şekilde değerlendirerek karar alın. Karar alırken, kimseye, özellikle güvenmediğiniz kişilere konuyu açmayın. Şunu da unutmayın ki, muskayı yakmakla çözüm için bir delili de ortadan kaldırmış olursunuz. İçinizde kuşku varsa ve olayların gidişatı sizi doğruluyorsa, ilim sahibi bir hocadan yardım talep edin.

Büyü ve Muska Nasıl Bozulur

Muskayı ilk bulduğunuzda esneme, titreme veya hafif baş ağrısı yaşıyorsanız, muskanın hala etkisi olduğunu unutmayın ve hemen yanlış adım atmanızı önleyecek olan büyü ve muska nasıl bozulur hakkında bir araştırma yapın.

Etrafındaki naylonu açarken mutlak Ayet El Kürsi okuyun, bu dua muskanın etkisini azalatacaktır. Hem muskanın kendisinden hem de etkisinden tamamen kurtulmak için ise konusunda uzman birinden yardım alınız.

Peki, muska nedir nasıl bozulur?

Hastalık, kötülük ve nazara karşı duaların yazılı olduğu kağıt veya deri parçası olarak bilinen muska dışında kalanlar, ayırma, etki altına alma gibi farklı amaçları olması nedneiyle Allah’a şirk koşma amacıyla yapıldığı için haramdır. Yukarıda anlattığımız şekilde farklı muskadan kurtulma yöntemleri mevcuttur, fakat unutmayın ki, en etkili sonuç verecek çözüm işin erbabından yardım almaktır.

Benzer konu olan Evde Muska Olduğunu Nasıl Anlarız ve Muskanın Belirtileri konularına göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir