0

Muska kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu uygulama için insanlar muska yapan hocalar ile ilgili bilgilere ihtiyaç duymaktadır. Yazımızın devamında işinize yarayacak bilgilere sahip olabilirsiniz.

Deneyimli ve işin ehli hocalar tarafından hastalıkların şifa bulması ve kötü büyülerin bozulması ya da nazarlardan korunmak için hazırlanmaktadır. İçerisinde ayet ve hadislerin yazılı olduğu ve daha çok kâğıt ve kumaştan hazırlanan çalışmalardır. Bunları taşıyan insanlar psikolojik olarak da rahattır.

Muska Yapan Hocalar
Muska Yapan Hocalar

Muska yapan hocalar ise sıradan kişiler değildir. Doğuştan özel bir yeteneği sayesinde ve yılların birikimi sayesinde derin ilimlere sahiptirler. Sadece bunlara sahip olabilen hocalar çok etkili muskalar hazırlayabilir. İşin ehli olan bu hocalar yazdıkları muskalarla birçok derde çare bulmakta ve çok çeşitli hastalıklara da şifa olmaktadır.

Muska içerisinde yazılacak ayet ve dualar aslıyla birlikte yazılmalıdır. Bu yüzden de muska yapan hocalar farklı uygulamalar ile sizlere yardımcı olabilir. Günümüzde birçok kişi bu hizmeti verdiğini söylemektedir. İnsanların umudu ile oynayabilen ve tanınmamış kişilere güvenmemek gerekir. Günümüzde bu türden kişiler fazlasıyla bulunur.

Muskayı taşıyan kişilerde oluşan psikolojik rahatlık, korunma duygusu ve huzur ile birlikte manevi zırh olan bu durumu kullanan insanların sayısı da her geçen gün artmaktadır.

medyum yasin 728x90 1

Günümüzde muska yapan hocalar birçok bölgede takip edilerek hizmet vermektedir. Bu anlamda çokça tercih edilen Medyum Yasin Hocadır.48-1

Bu kişilerin irtibat bilgileri de internette yer almaktadır. Her bölgenin kendine özgü muska yapan hocaları bulunmaktadır. Ayrıca son zamanların en çok tercih edilen hocalarından biri olan Medyum Süleyman Hoca’da bu konuda muska yapan hocalar olarak hizmet vermektedir.

Muskanın yapılamayacağı alanlar da bulunmaktadır. Anlamı bilinmeyen isim, resim, ya da işaretler kullanılmamalıdır. Ayrıca sevdirmek ya da nefret ettirmek gibi duygularla muska yapılamaz.

Şifa verenin sadece Allah olduğuna inanılması da gerekiyor. O’ndan başkasından bir şey umulmadan yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Günümüz âlimleri bu kurallara uyarak muska yaptırabilmektedir. Kişiler de psikolojik açıdan ve farklı şeylerden korunmak adına okuma ve yazma yoluyla birlikte kullanmaktadır.

Muska yapan hocalar günümüzde doğru bir şekilde yaptıkları uygulamalar ile birlikte kişilere şifa ve korunma amacıyla yaptığı muskalar ile kişileri rahatlatmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz üzere her bölgenin ayrı bir medyum hocası bulunduğu için detaylı bilgileri de bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Muska ile ilgili benzer konu olan Muska Bozma konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir