1. Anasayfa
 2. Tılsım

Muskanın Belirtileri


10

.

Muskanın Belirtileri
Muskanın Belirtileri

Muskanın Belirtileri, Nasıl Anlaşılır

Muska yapılmış olan kişi birçok sıkıntıyı üzerinde taşır. Bu tarz bir şüphe duyulduğundan kesinlikle ilim sahibi olan bir hocadan yardım alınmalıdır

Muska yapılan kişiler kapalı bir kutuya benze ve bu kapalı kutunun içini başka bir kimsenin açması mümkün değildir. Buraya girmenin ve konuşmanın neredeyse imkânı bulunmaz. Bazı insanlar aşk muskaları yaparak karşısındaki kişileri kendilerine boyun eğdirirken, bazıları da farklı muskalar ile insanlara farklı sıkıntılar doğurmaktadır.

 

Kişiler etrafında bulunan ya da kendilerinin ruh hallerinde farklılıklar hissetmeye başladığında, kendilerini ya da etrafındakileri tanıyamaz hale geldiklerinde, korkutucu rüyalar görmeye başladığında, kalp ve mide ile alakalı olan sıkıntılar yaşadığında, aşırı yorgunluk, göğüs kafesinde ağrı, ensede ağrı, gözlerde ağrı, saçlarda elektriklenme, uyuşukluk, sinir halleri, ayaklarda uyuşukluk ve benzeri durumlarda şüphe duymalıdır.

Bu tarz sıkıntılar muskaların genel belirtileri içinde yer alır. Muska yapıldığı nasıl anlaşılır ile alakalı şüpheleriniz mevcut ise kesinlikle bir ilim sahibi olan hocaya giderek muskanın olup olmadığına baktırmanız ve hocanın söylediklerine göre hareket etmeniz gerekmektedir. Ayrıca muskanın kişilerin kendisi tarafından bulunması halinde de ilim sahibi olan hocaya gidilmeli ve hocanın söylediğine göre hareket edilmelidir.

Muskanın Belirtileri

 • Yapılan muska kocaya hüküm etmektedir ve eşinden hoşlanmamasına sebep olur. Muska yapılmadan önce eşine duyduğu sevgi düzeyinde nefret etmeye ve hoşlanmamaya başlar.
 • Yapılan muska kadına hüküm etmektedir ve eşinden hoşlanmamasına sebep olur. Muska yapılmadan önce eşine duyduğu sevgi düzeyinde nefret etmeye ve hoşlanmamaya başlar. Kocasını bir domuz gibi görür ve düşman olarak aklına yerleştirir.
 • Aile reisi olan erkeğin eşini ve çocuklarını dövmesine sebep olur. Sinir ve katlanamama ortaya çıkar.
 • Yapılan muskanın niteliğine göre karı ve koca cinsel anlamda birbirinden soğur.
 • Evlenmemiş kızlara yapılan muskalar onların dışarı çıkmasına engel olur. Sürekli evde vakit geçirirler.
 • Muska yapıldığı nasıl anlaşılır, eklem rahatsızlıklarına sebep olur.
 • Gelinlere yapılan muskalar ile damatlardan nefret etmesi sağlanır.
 • Yapılan muska ile zaman içinde evde bulunan eşyalar ve diğer mallar telef olmaya başlar.
 • Muska yapıldığı nasıl anlaşılır, ister kadına ister erkeğe yapılsın bu kişileri hor ve hakir duruma getirir.
 • Yapılan muska ile aile içinde kin, sinir, anlaşmazlık ve nefret oluşur.
 • Muska güzel ve alımlı bir kadına yapıldığında kocası onu çirkin görmeye başlar ve boşanırlar.
 • Muska yapıldığı nasıl anlaşılır, kişilerde doz dinlememe, söylenenlerin tersini yapma ve hareketlerinde dengesizlik meydana gelir.
 • Yapılan muska kişilerin normal yaşamlarının dışına çıkmasına ve farklı bir kişiliğe bürünmesine sebep olmaktadır.
 • Muska kişilerin hayatlarının tamamen değişmesine sebep olur. İnsanların gözünün ilk psikolojik rahatsızlık gibi gözükse de zaman içinde farklı etkiler ile kişileri daha da rahatsız etmeye başlar.

Muskanın En Şeytani Etkileri

 • Muska yapıldığı niteliğe göre büyü ve cinler ile karıştırılarak kişileri etkiler.
 • Muska insanların arasını bozar.
 • Yapılan muska kadın ile erkeğin kısırlaşmasına olanak sağlar.
 • Kişilerin akli dengelerini yitirmesine sebep olur.
 • Kişilerin huzur yaşamasına ve mutsuz olmasına sebep olur.

Muskanın Çözümü

Her türlü rahatsızlığın ilacı olduğu gibi muskanın da ilacı bulunur. Bu ilaç İslami yönü düzgün olan ve ilim sahibi olan hocaların elindedir. Muska ile alakalı olan sıkıntılarda kesinlikle hocalardan yardım alınmalı, onların dediklerini yapmalı ve onları okumasını söylediklerini okumalıdır. Yoksa muska insanları olmadıkları bir kişiye çevirebilir. Muska Bozmak için ise Farklı İşlemler Yapılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (10)

 1. bana muska yapıldı belirtisiçok belli idi ancak ilmi yüksek olan hocalardan çözdük ama piskolojimi yada halen devam eden bir bir durummu bilemedim bana yardımcı olursanız sevinirim

 2. Eski renginden eser yok hicbir isim rast gitmiyor iki tane evladimi ust uste kaybettim piskolojim alt ust olmus geceleri surekli korkuyorum uyuyamiyorum gunduzleri tek basima kalamiyorum surekli icimfe kotu bir his oluyor

 3. benle nişanlımın arası çok iyi ama bazı günler en ufak sebeplerden büyük tartışmalar yaşıyoruz nişanımızdan önce annesi merdivenden düştü her yeri morardı nişandan sonra ki günde de benim annemin sol el baş tırnağı kırıldı bıçak çarpması sonucu daha sonra babam işinden ayrıldı bunların bir büyüyle alakası olabilir mi acaba ?

 4. Merabalar

 5. Cem bey aynı sorunları abimde yaşıyoruz eşi abime muska yada büyü bişey yapmış bariz belli tavırlarından olmadığı bininsan ağzı dili bağlı resmen kimden yardım aldınız ilmi yüksek biri d mişsiniz yardımcı olun biZede çünkü sıkıntı büyüyor gittikçe abim boşanacak diyo bi süre sonra bölüyorsa sanki hiçbişey olmamış gibi duruyor davranıyor karısına karşılık tüm ailesini karşısına alıyor uzaklaşınca düzeliyor ama yanına gelince aynı yine

 6. ben vefk yaptirdim sorunumla ilgili 11 gunde cozum oldu hocama tesekkur ederim numarasi 0546 484 31 66

 7. Ben birini çok seviyorum ve onu bnde ailesi uzak tutmak için ne gerekiyorsa yapiyo bende onsuz yapamıyorum bunu
  Çözümü var mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir