1. Anasayfa
  2. Büyüler

Müsliman Büyüsü 2023


0

Müsliman Büyüsü

Müsliman Büyüsü
Müsliman Büyüsü

Müsliman büyü – net bir açıklaması olmayan terimdir. Uzmanlar bunu farklı şekilde yorumluyorlar, bazıları bu büyünün tekçe  muslimanların kullanabileceğini söylüyorlar , bazıları bu tür kuttörenler bu dine mansup  kişileri büyülemek için kullanıldığını söylüyorlar , bazıları  bunun çok sade tören olduğunu , diğerlerinden farkı sadece fala bakan kişinin özel hareketlerle yapıldığını söylüyorlar. Bu yüzden  daha doğru anlamak için,  her bir  fikri ayrı ayrılıkta araştırmak gerekir.

Bir sözle, büyü hiçbir dinle bağlı değildir. Hristiyanlık , islam, yahudilik, budizm – hiçbir dinde  büyü ayinleriyle ilgili birşey söylenmiyordur.  Büyüleme bilgileri insanların kendilerinde vardır, ama dinlerinde değil.

Kişinin yaşadığı mühit onun büyüde hangi kuttörenler kullandıgını ifade etmektedir. Eğer bu düşünceye inanılırsa bu zaman müsliman büyüsünün var olduğu ama islam diniyle  alakası olmadığı farz edilir, ve tabikide böyle şeyler  Kurani Kerimde bulunmaz.

Müsliman büyüsünü tekçe bu dine mansup kişiler yapabilirler, çünkü  bu kişiler özel şartlarda doğulup büyümüşler  ve  kendi geleneklerine  ait  büyü yapma hakkına sahipler.  Bununla müslimanı kenar lanet ve büyülerden hiç birşey korumuyor, İslam dininne inan birini her türlü büyülerle büyülemek mümkündür.

Bazı uzmanlara göre ayin seçildiği zaman kişinin dinine değil,  onun kültürel  geleneklerine  dikkat  edilmesi gerekir, misal olarak, dünyada müslimanlar çoktuk, onların içinde araplar, asiyalılar, hindular, avrupalılar ve diğer halklar vardır. Kişinin  milliyetine  göre yapılacak büyüler mevcüttur.

Müsliman Büyüsü – ARAPLARA BÜYÜ YAPMAK

Eğer arap birini  büyülemek istiyorsanız, herhangi bir büyü kullanabilirsiniz, ya da araplara özel yapılan kuttören  yapılabilir. Demek ,  bunun yapılması için gerekenler:  Ökseotu meyveleri, biberiye ve  birazda kurutulmuş peygamberçiçeği.  Bundan başka  sevdiğiniz kişinin fotoğrafı gerekir.

Bunun için  kendi  resminizi sevdiğiniz kişinin resmine dikin. Resimleri yüz tarafını üst-üste koyulup, kenarından dikilir, yüz kısımları zarar görmemesi dikkat edilir.

Bundan sonra tüm  gerekli bitkiler karıştırılır,  3 kelimeden oluşan büyü okunarak toz haline getirilir:

‹‹ tamare  koşaten inhoma ››

Sonra toz hale gelmiş bitkiler  yakılır ve tamamen yanmasına dikkat edilir. Kül alınarak dikilmiş resmin üzerine dökülür ve o da yakılır. Resimler yayan sırada  söylenmiş olan 3 kelime tekrarlanır.

Kalan tüm kül toplanılır ve sevdiğiniz kişinin yemeğine katılır. Eğer yemeğine katması mümkün degilse, onu kıyafetlerine, evine ve ya arabasına  dökebilirsiniz.

ASİYALIYA BÜYÜ YAPMAK.

Asyalı erkeği kendine bağlayacak bir sıra ayinler mevcuttur.  Asya’da eskiden  insanlar  sevginin  kalpte değil karaciğerde doğduğunu  düşünüyorlardı. Bunu ayin zamanı hatırlamak gerekir.  Hayvanın ve ya kuşun karaciğerini kuttören zamanı kullanan Asyalı kadınlar vardır.

Bu ayinlerden birinde, kuru karaciğere büyü okunması gerekir:

Köpekler nasıl ki, ciğer severler , sende( kişinin ismi) beni öyle seveceksin. Köpekler ciğeri yedikleri gibi, sende bana gelecek  ve sonsuza dek benimle kalacaksın

Bundan sonra ciğerleri sahipsiz köpeklere yedirmek gerekir.

Hindiye Yapılan Müsliman Büyü

Hindistan-  güzel ve  benzersiz gelenekleriyle   gizemli ülkedir. Burada kendilerinin büyü ayınleri vardır ki, bunun için pirinç kullanıyorlar.  Çoğu zaman olgunlaşmamış pirince özel büyüler okuyorlar ve  onu sevdikleri kişinin  yemeklerinde  kullanıyorlar. Karanfil büyüsü için yasin hocayı ziyaret edebilirsiniz.

Hind  kadınları  emindirler ki, erkeğin kalbine giden yol mideden geçer, onun içinde yemekler lezzetli olmalıdır. Erkeği kendine bağlamak için sadece büyünün sözlerini bilmek yeterli değil, aynı zamanda  büyülenmiş pirinçle lezzetli yemek yapmak  gerekir.

medyum yasin 728x90 1

MÜSLİMANLAR İÇİN  BÜYÜ- DOĞU CAZİBELİ SADE BÜYÜ

Geniş yayılmış fikirlere göre bu büyüler diğer kültürlerin yapılma geleneğinden farkı yoktur. Araplara göre, dininden asılı olmayarak tüm fal  bakmak isteyenlere iyi geliyor.

Gerçek  aşk için yapılan  en geniş  yayılmış büyüdür.  Bunun böyle  adlandırılmasının  sebebi  gerçekten  seven  kişi  tarafından yapıldığı  içindir.

Büyü  yapmaya  başlamadan 2 gün  önce  oruç tutulması gerekir. Bu dönemde yalnız  meyve ve yeşilliklerle gıdalanmak gerekmektedir. Sonra  evin tüm  camları  kapatılır,   masanın  üstüne beyaz  örtü sarılıp oturulur, üstüne erimiş mum koyulur. Mumun önüne bir bardak temiz pınar ve ya kuyudan alınan su koyulur, başınıza  beyaz  eşarp  takılır şu büyü okunur:

Le illa, il, alla, allahu akber

Bundan sonra masanın üstündeki örtünün kenarından iki elinizle dokunulur ve sevdiğiniz kişiyi düşünmeye odaklanın. Aklınızda sevdiğiniz kişiyle ilgili 3 istek tutabilirsiniz. Bundan sora mum yakılır ve mumun yukarıya doğru çıkan dumanına bakılarak aklınızda sevdiğiniz kişinin yanınızda olduğu hayal edilir.  Tüm kuttörenler 3 gün boyunca tekrarlanır, bir kere – sabah, bir kere akşam yapılır.

Müsliman büyüsü ile ilgili diğer benzer konu olan Müslüman Cinler konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir