1. Ana Sayfa
  2. Kısmet Açma Duaları

Nasip Açma Duası Nedir,Nasıl Yapılır ?


4

Nasip Açma Duası ile Büyü Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Nasip duası kısmet açma ya da iş için kalpten okunduğu sürece Allah`ın izni kabul olur. Dua ile istiğfar etmek kişilerin iş ve kısmet kapılarının açılması hususunda yeterli olacaktır.

Nasip Açma Duası
Nasip Açma Duası

Nasip açma duası kısmeti bağlanan kişilerin ve çok uzakta olan kişilerin hikmetlenmiş olduğu bir duadır. Nasip duası kısmet açma ya da iş için kalpten okunduğu sürece Allah`ın izni kabul olur. Dua ile istiğfar etmek kişilerin iş ve kısmet kapılarının açılması hususunda yeterli olacaktır. En önemli şey Allah`ın hikmetinden faydalanmak olacaktır. Bazı insanlar neye el atsam kuru, bir türlü iş bulamıyorum, nasip kapalı bende gibi birçok detaya takılır. Bu tarz kişilerin yaşamlarındaki en önemli hikmet dua olmalıdır. Dua sayesinde inşaları nasip, kısmet ve iş ile alakalı hayırlı bir kapı bulmada fayda görürler.

Ayrıca dua insanların psikolojik anlamda etkilenmelerinin de önüne geçecek olan en önemli şeydir. Peygamber efendimizin (S.A.V) bizlere bırakmış olduğu miras ve her insanın bilmesinde fayda bulunan güzel dualar vardır.

Bu dualar nasip, kısmet ve hayır iş bulma dualarıdır. Bu tarz duaların okunmasında abdestli olmak ve kişilerin edepli olması gerekir. Bu detaylara dikkat edilmesi halinde duadan fayda görmek mümkün hale gelir. Tüm duaların içinde belli başlı ayeti kerimeler vardır. Okunacak olan duanın tam ihlaslı bir şekilde okunması, kalpten okunması ve Allah’tan istenmesi halinde geri çevrilmez. Bundan dolayı dua etme aşamasına geçen kişilerin okunacak olan duaları özenli şekilde seçmesi, okunacak olan duayı en içten okuması ve okunacak duayı doğru okuması konusunda dikkat etmesi gerekir.

Bir kadının ya da erkeğin dünya yaşamında bir tane bile kısmeti çıkmazsa o kişide nasip ile alakalı kapalı olma durumu olabilir. Bu tar kişilerin çevresinde bulunan kişilerde nasibi çıkmadığı için çok üzülür. İşte bu tarz durumlarda hayırlı nasip bulma dualarının irfanı ve hikmetleri saymak ile bitmeyecektir. Her türlü sıkıntılı durum ve vaziyet için bir dua bulunur. Önemli olan bu duaların en içten, inanarak, abdestli, doğru,isteyerek  ve kalpten isteyerek okunmasıdır.

Ve men evfa biahdihi minallahi festebşiru bibeyıkümüllezi baba`tüm bihi ve zalike hüvel azim.

Ve levla iz dehalte cenneteke külte maşaallahü la kuvvete illa billahi in tereni ene ekalle min malen ve velade.

Vela havle vela kuvvete illa billahil aiyyül azim.

Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Allahü Ya Allahü ya Allahü Ya Rahmanü

Bu dualar nasibi,kısmet açma ve iş anlamındaki kapısı kapalı olan kişiler için faydalıdır. Bu kişilerin yukarıda bulunan ayeti kerimeleri okumasında hikmet ve fayda bulunur. Temiz şekilde bir abdest alınır ve ardından sessiz bir ortamda günün her saatinde bu dua okunur. Okunacak olan dua öncesinde ve okunan dua sonrasında

resim-1767

ellerinizi semaya açıp yaradan da nasipleriniz ile alakalı dileklerde bulunmanız gerekir.

Nasibin açılması için farklı bir uygulama;

Özellikle sabah namazı kılındıktan hemen sonra tekrardan abdest alınır. Abdest sabah namazı abdesti olmamalıdır. Taze alınması önemli bir detaydır. Ardından kıbleye doğru dönülür ve diz üstü şekilde oturulur. Ortamda kimsenin olmaması ve sessiz olması gerekmektedir.  41 kez Ayetel Kürsi okunur ve hayırlı nasip kapılarının açılması için Allah Teala dan niyazda bulunmak gerekir. Sure ve duanın edilmesinden sonra pencereler hafif şekilde açılır ve odanın içine nasip kısmet girme işlemi sağlanır.

Ayrıca “ la ilahe illalahül melikül hakkul mübin“ diye dua edecek olan herkesin Allah`ın bereketi çoğaltır. Bu duanın hiç bırakılmadan okunması fakir olan kişileri zenginleştirir, bekar olan kişileri evlendirir, bebeği olmayan kişilerinde Allah`ın izni ile bebeği olur. Her türlü kısmet ve nasip açmak için okunması gereken dualar içinde yer alır. Oldukça faziletli olan bu duanın her gün, düzenli ve aksatılmadan okunması gerekir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Ayetel Kursi’nin her şeye faydası vardır özellikle sıkıntı için mutlaka deneyeceğim

  2. Gerçek tende çok güzel bilgi olmuş sizin sayenizde bu sitede birden çok şey anladım teşekkürler lütfne hep böyle güzl içerikler paylaşın

  3. Bu Yazıda Nasıl Duasının Nasıl Yapıldığına Dair Güzel ve Ayrıntılı Bilgiler Vermiş.

  4. Gerçektende çok iyi site iyikide siteyi buldum çok teşkr ederim istediğim herşey var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir