1. Ana Sayfa
 2. Aşk Büyüleri

Nohut büyüsü yapma ve bozma


23

Nohut büyüsü yapma ve bozma

Nohut büyüsü Bozma
Nohut büyüsü Bozma
Günümüzde etkili olan aşk büyülerinden biri olan Nohut falı ,büyüsü yapma ve bozma dan bahsedeceğiz.

Oldukça etkili olduğu belirtilen bu büyü sayesinde aşk ve gönül işlerinin rahatlıkla üstesinden gelebilir ve bu büyüye başvurabilirsiniz.

Sevilen kişinin kalbini kendinize çevirmek için başvurulan ve 41 adet nohutla yapılan bu büyü, aşkına karşılık bulamayan ve son çare olarak gören kişilerce yapılabilir.

Ucuz ve etkili bir aşk büyüsü olarak da adlandırılır. Kullanılan malzeme sadece nohut olacağı için sadece emek gerektirir.

 

Nohut büyülerindeki genel amaç aslında giden sevgiliyi geri getirmektir. Sizi çok seven biri varsa ve o kişiyi geri getirmek istiyorsanız nohut büyüsünden faydalanabilirsiniz.

Nohut büyüsü nü internet üzerinden alacağınız bilgilere dayanarak kendi başınıza yapmamanız gerekiyor.

Nohut büyüsü yapma ve bozma
Nohut büyüsü yapma ve bozma

Hatalı yapılan bir adımda sevdiğinizi daha çok kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Sade nohut ile birlikte kara nohutla da Nohut büyüsü yapma ve bozma bilirsiniz. 41 adet kara nohutların her bir âdetine 1 asr suresi okunur ve hepsi ateş atılır. Bu nohutlar yanıyorsa gerekli niyetleri yaptıktan sonra o kişi de sizin için yanacaktır. Bu uygulamayı 1, 3 ve 7 gün aralığında devam ettirebilirsiniz. Oldukça etkili olduğu bilinir.

Nohut Büyüsü Yapma

Nohut büyüsünü yapmak için ilk olarak bir takım malzemelere ihtiyacınız var. Bu malzemeler; 1 adet kap ve ocak, 41 adet nohut ve okunacak 41 adet ihlâs suresi.

İlk olarak nohutlar teker teker alınır ve her birine olmak üzere ihlâs suresi okunarak kaba bırakılır. Hayatınızın aşkına kavuşacağınız kişi için yapılan bu büyü ile nohutlar ilk olarak kapta toplanır.

Malzemeler bir araya getirildikten sonra

‘Kâinatın tüm sırları bazen tek bir noktada toplanır, aşkın tüm gizemi de çoğu kez bir nohutta gizlenecektir. Öyle ise muradıma karşılık bulmak için bir araya getirip işlem yapmak istediğim siz nohutlar, bana engel olmayın; destek olun. a ki, bir insanın masum bir niyetle yaptığı etkili bir sihri onun için çıkmaz bir sokak haline getirmeyin.

7 nohutla da bu işlem yapılabilir. Suya bırakacağınız bu nohutlar üzerine;

‘Ey içine su koyduğum mübarek cezve ve ey cezveyle birleşen aziz su. Sizi, nohut büyüsünün tahakkuku için kendime vekil seçiyorum ve sizin sayenizde de gönlümdeki yakıcı arzunun gerçekleşeceğini umut ediyorum’.

Bu sözleri, suyu cezvenin içine dökerken söyleme başlamalısınız. Dökme işi bitince de sözlerin son bulması gerekiyor. Bu anlamda suyun dökülme hızını, tılsımlı cümlelere göre ayarlamanız gerekecek.

 

Her büyü gibi nohut büyüsü de birçok kişide tesir göstermiş ve çok etkili bir tılsımdır. Büyünün işlem basamaklarına dikkat ettiğiniz sürece bu büyü başarı ile sonlanacaktır.

Nasıl Bozulur?

Tecrübeli ve güvenilir medyumlar tarafından yapılabilecek nohut büyüsünü yine bu tür medyumlar farklı tılsımlar ile bozabilmektedir. Yapıldığı andan itibaren etkili sonuçlar gösterecek bu büyüyü yaparken tekrar düşünmeniz gerekebilir.

 

Ayrılan sevgililerin geri birleşmesi ve terk eden sevgililerin de geri dönmesi için yapılan bu büyüyü bozmak için detaylı araştırma yapmalı ve gerekli hocalardan da destek alınmalıdır.Geri geirmek amaçlı hazırlanan rahmani uygulamalar ile hazırlanan kişiye özel vefk konusunda bilgi almak isterseniz; 05464843166 arayınız.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (23)

 1. 6 sene önce

  selamün aleyküm hocam eşimle bir süre ayrıyız boşandık çokta seviyorum kendisini ne yapacağımı bilmiyorum. Eşimi geri getirmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz hocam

  • 6 sene önce

   Engin bey merhaba,

   Eşinizi geri getirmek için bağlama büyüsü, geri getirme duası tarzında uygulamaları yapabilirsiniz. Bu uygulamaları doğru, atlamadan ve temiz bir kalp ile yaparsanız eşiniz size kısa süre içinde geri dönecektir. Bu arada bu uygulamalarda sabırlı olmak ve iyi niyetli olmakta oldukça önemli bir detaydır.

 2. Benim sevdiğim kişi beni tanımıyor ve başka bir ülkede yaşıyor.denesem olur mu?

  • Platonik durumlarda bu tarz işlemler tesir etmez. Mantık olarak da düşünürseniz eğer öyle bir durum söz konusu olsaydı isteyen herkes kendine birilerini aşık ederek bağlardı. Malesef bu işlemler tanışık olmayan insanlar üzerinde etki etmez.

 3. hocam lüfen yardım edin 1aydır tanıdıgım bi kadının aşkından ölmekteyim yemek yemez oldum onu aklımdan cıkartamıyorum ve en sonunda size yazmaya karar aldım aşk büyüsü yaptırmak istiyorum

  • Merhaba büyü işlemlerim yoktur. Dinimizce de haram kılınmıştır. Yaptığım işlemler tılsım üzerinedir. Vefk hazırlıyorum bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 4. öncelikle bunu yapmak günah mıdır ve ayrıldığımız sevgilimizle daha hiç görüşmüyorsak da tutar mı ?

 5. Merhaba hocam ben martta sözlendim ama sözü attik 2 ay oldu ama ben sözlümün bana geri dönmesini istiyorum pişman olup ne olur bana yardımcı olabilir misiniz

 6. merhaba ben nohut buyusunu yapmak istiyorum en sevdim kiz arkadasim benimle 1vaydir konusmuyor gormek istemiyor ne yapa bilirim tsk ederim

  • Merhaba büyü işlemlerimiz yoktur kesinlikle yapılmamaktadır. Dilerseniz rahmani telkinler hazırlanabilir. Bilgi için iletişime geçiniz.

 7. Ben çok aşığım hocam sevdiğim erkeğin benimle evlenmesine benimle ömür boyu yaşamasını istiyorum beni hiç terk etmesin

 8. Öncelikle merhaba, sevdiğim kişi onu sevdiğimi biliyor ve aynı okuldayız. İllaki karşı karşıya geliyoruz ancak konuşmuşluğumuz yok. Bu durumda eğer nohut büyüsü yapsam tutar mı?

  • Merhaba bağlama işlemlerinden bilinen en etkili yöntemlerden olan vefk tılsımı konusunda bilgi almak için arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz. 0 546 484 31 66

 9. Bir tane oglani seviyorum benle cıkmasını istiyorum ama anlayisli olmasini istiyorum etkili bir dua var mı yardım edermisiniz hocam

 10. Merhaba, ben sevdiğim kızın bana aşık olmasını istiyorum ama normalde büyü ritullerinde kızın ismini söylememiz gerekmiyormu?

 11. Merhaba 18 senedir bir evli adami seviyorum cok seviyordu ada simdi beni cok incitir kırıcı olsem umurunda olmaz oldu gotunden sakınırdı evli ama dısarda hayatını surdurem borı bosanma istedi bir yıl mahkeme gordu esi bosaödı biz birbirimize cok asıgız karısı simdi ona biler yaptırıp o eve alıyor yediriyor yatıyor boyle de beni gpzu gormuyır bana bagla sın gelsin sıtıyorum

 12. Selamın aleyküm hocam ben birini asık ermek istiyorum kendime nasıl yapabilirim

 13. Evimin belli noktalarından sürekli nohut çıkıyor. Mutfak dolabının üstü, yatak altları falan. Acaba bana nohut büyüsü mü yapıldı? Bunu nasıl bozabiliriz Yasin hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir