1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Odkara Büyüsü


2

Odkara Büyüsü

Odkara büyüsü geçmişten günümüze hem çok korkulan hem de çok merak edilen bir konudur büyüler. Odkara büyüsünün belirtileri ve etkileri hakkında söz edeceğiz.

Odkara aşk büyüsü nedir?

Ne kadar çok gizem olay varsa o kadar çok ilgi çeker her şey. Çok eski zamanlardan bu yana tılsımlar fallar büyüler her açıdan tartışılan bir konu oldu.

Çoğumuz belki inanmıyoruz sadece zevk dedi ya da bazılarımız fallara göre yaptı planlarını.

Odkara Büyüsü
Odkara Büyüsü

Şimdi özellikle genç kızlarımızın ilgisini çekecek bir büyüden bahsedelim. Geri döndürme, âşık etme, bağlama büyüsüdür Odkara. Adından da anlayabileceğiniz gibi kara büyüler arasında sayılır.

Odkara büyüsünü yaparken halk arasında üç harfli denilen varlıklardan yardım alınır. Üç büyük üç harfli yardımı ile yapılan koyu ateşli bir aşk büyüsü.

Çok uzun zaman öncesinden eski çağlardan günümüze kadar kendini korumuş bir Asya şaman büyüsüdür. Sırasıyla çar, çur, çor bu üç isim orta Asya’da çok bilinen ve korkulan üç büyük üç harflinin adıdır.

Günümüzde bile kullanılan bazı deyimler onları çağrıştırır tarzdadır. Mesela karman çorman ya da parayı çar çur etmek gibi. Bu üç harflilerin yardımı ile yapılan aşk büyüsü kara ateş anlamına da gelir. Od ateş demektir. Kara ise yanık izi, is anlamına gelir.

Belirtileri ve Etkileri

Odkara aşk büyüsü istediğin kişiyi kendine âşık etmek için kullanılırdı. Ya da sevgiliyi elde tutmaya yardım etmesi içinde kullananlar olmuştur. Eşlerini kendilerine bağlamak isteyen sadakat etmelerini isteyenlerde olmuştur.

Büyüyü uyguladığınız kişi sürekli sizi düşünmeye başlar ve bir süre sonra sizi aklından çıkaramaz, sizi her ne kadar düşünmek istemese bile aklı bir taraftan size yönelmiştir.

Artık rüyalarında bile sizi görmeye başlar ve büyü tamamlandığı zaman yanınıza gelir.

Çok güçlü bir büyü olduğu için yapmadan önce iki kere düşünmek gerekir. Kişi sizin için adeta pervane olur geri dönüşü yoktur.

medyum yasin 728x90 1

Odkara büyüsü Yapılışı

Eski zamanlarda bu büyüyü yapmak için deri kullanılırmış. Bugünlerde deri yerine A dört kâğıtları kullanmak daha pratik olabilir. İki kâğıdı üst üste koyuyoruz. Üste koyduğumuz kâğıda kurşun ya da tükenmez fark etmez bir kalem ile iyice baskı kurarak bir üçgen çiziyoruz.

Üçgenin ortasına ise bir daire çiziyoruz. Daha sonra etkili olması için üstteki kâğıtla işimiz bitince alttaki kâğıda renkli bir kalem ile tercihen kırmızı olabilir izlerin üzerinden çizgi çekiyoruz.

Kâğıtları birbirine bantlamak üstteki kâğıttaki şekillerin alttaki kâğıda daha doğru geçmesini sağlar.

Ortadaki daire şeklinin içine büyünün yapıldığı kişinin adını yazıyoruz. Dairenin dış kısmına üstten alta doğru saat yönünde aşk büyüsünü yaptıran kişinin adını daireyi tamamlayacak şekilde yazıyoruz.

Üçgenin iç kenarlarına ise sağdan sola doğru üç büyük üç harflinin isimleri olan çar çur çor kelimelerini yazıyoruz. 490 kere bu kelimeler 7 gece boyunca okunarak işleme devam edilir.

Gece sabaha karşı üçten güneşin doğuşuna kadar bu büyü yapılabilir. Üstteki kâğıdı yakıyoruz. Küllerini iyice karıştırıyoruz belki bir sarımsak dövücüden yardım alabiliriz. Parmağımızı biraz ıslatarak küllerden alıp diğer kâğıtta ki çizgilerin üzerine sürtülür.

Böylece yakılan kâğıttaki büyü izi alttaki kâğıtta çıkar. Bu kopya üzerine kalem değdirilmez.

Sonra yazılı kâğıt temiz bir bez ile sarılır ve saklanır. Okuma işlemi ne zaman yapılacak ise bu kâğıt açılır.

Benzer konu olan En İyi Aşk Büyüsü konusuna bakabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Ne zaman okunacak ve kaç kere daha doğrusu ne okuyacağız?

    • 6 sene önce

      Merhaba,

      Kısaca özet geçiyorum aşağıda yazıyı detaylı okursanız okuyacağınız ve tekrarlanacak olan üç harfli isimleri bulunmaktadır.Sağdan sola doğru üç büyük üç harflinin isimleri olan çar çur çor kelimelerini yazıyoruz. 490 kere bu kelimeler 7 gece boyunca okunarak işleme devam edilir. Gece sabaha karşı üçten güneşin doğuşuna kadar bu büyü yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir