1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Ölü Toprağı Büyüsü


8

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Ölü Topragı Büyüsü
Ölü Topragı Büyüsü

Mezarlık toprağının insan üzerinde bazı etkileri vardır. Oldukça etkili bir büyü olan ölü toprağı büyüsü buna örnek gösterilebilir.

Büyüleri etki bakımından normal büyü ve kara büyü olarak ayırmak mümkündür. Ölüm, ayrılık gibi olumsuz sonuçlara sahip olan büyüler kara büyü olarak adlandırılır. Ölü toprağı büyüsü de kara büyü sınıfına girmektedir. Bu büyünün temel amacı insanların arasına fitne ekmek, sevenleri ayırmak, aile ilişkilerini ve aşk ilişkilerini bozmaktır. Ancak ölü toprağı büyüsü zaman zaman hastalık ve ölümlere de yol açabilmektedir.

Ölü toprağı büyüsü ksinlikle yapılması tercih edilecek bir büyü değildir. Nitekim kara büyünün her zaman yapanı ve yaptıranı etkileyecek bir enerjisi vardır. Ritüeller doğru uygulansa bile büyüyü yapan kişinin bunun etkisinden kurtulması mümkün olmayabilir. Dolayısıyla kesinlikle yapılmaması gereken bir büyüdür. Ancak maruz kalındığı takdirde bozabilmek için öncelikle büyünün nasıl yapıldığını detaylı bir biçimde bilmek gerekir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle ölü toprağıyla yapılan birçok farklı büyü olduğunun bilincinde olmak gerekir. İyi amaçlı büyüler için de ölü toprağı gerekebilmektedir. Dolayısıyla mezardan toprak alınarak yapılan büyüler ölü toprağı büyüsü değildir. Ölü toprağı büyüsü yapmanın ise birkaç farklı yolu bulunmaktadır.

Büyüyü yapmak için her şeyden önce bir muska hazırlamak gerekir. Bu muskalar A5 adı verilen küçük boy kağıtlara hazırlanabilir. Kağıda belli geometrik şekiller çizilir.

Büyü yapılacak kişinin adı ve anne adı kağıda yazılır. Ancak bu yazılar yazılırken kesinlikle Arap alfabesi kullanılmalıdır. Latin alfabesiyle yazılan muska etki etmeyecektir.

Kağıt dörde katlanır ve arasına ölü toprağı konur ve az bir miktar domuz yağı sürülür. Daha sonra bu katlanan kağıt jelatinin içine konur ve kesinlikle hava almayacak biçimde bantlanır. Bu kağıdın büyü yapılacak kişinin odasına koyulması gerekmektedir. Jelatini başka bir maddeyle kamufle etmek ve kişinin odasına koymak mümkündür.

Daha etkili bir büyüdeyse kağıdın ebatları fark etmeksizin şekiller çizilir ve muska aynı şekilde hazırlanır. Ölü toprağı ise yapraklardan birinin üstüne konur. Bu kağıt kişinin evine konulduğunda büyüye maruz kalan kişinin vücudunda yaralar çıkmaya başlayacaktır. Bu büyü ölüme kadar götürebilen bir büyü olduğu için yaparken son derece dikkatli olmak gerekir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ölü Toprağı Büyüsü nasıl yapılır
Ölü Toprağı Büyüsü nasıl yapılır

Büyüyü bozmak için öncelikle muskayı bulmak gerekir. Muska bulunduktan sonra salavat getirilir. Daha sonra muska felak, nas, Ayetel Kürsi gibi dualar okunarak açılır. Muskayı bir çöp poşetinin üzerinde açmak faydalı olacaktır. Çünkü muskanın içindeki ölü toprağının evin herhangi bir yerine dökülmesi büyünün etkisinin sürekli olmasına sebep olabilir.

Ölü toprağı içinde sirke olan bir bardağa ya da şişeye dökülür. Muska da aynı şekilde cam ya da pet şişeye konur ve 24 saat bekletilir. 24 saat geçtikten sonra şişe içindeki muska ve toprak ile birlikte denize atılır. Muskanın etkisi bu şekilde bertaraf edilir. Büyü bozulduktan sonra namaz kılmak da faydalı olacaktır.

Ölü Toprağı Büyüsünün Belirtileri ve Etkileri

 • Sevdiğiniz biri sizden aniden uzaklaşıyorsa ya da siz sevdiğiniz birine karşı antipati duymaya başlıyorsanız bu büyü yapılmış olabilir. Ölü toprağı büyüsünün başlıca amacı ayrılıktır. Ortada herhangi bir sebep yokken ayrılık tehlikesi görülüyorsa ölü toprağı büyüsünün yapılmış olması mümkündür.
 • Vücutta sebepsiz yere çıkan yaralar da ölü toprağı büyüsü sebebiyle olabilir. Ayrıca herhangi bir sebep yokken sağlık sorunlarının başlaması, kilo kaybı gibi etkenlerin görülmesi de bu büyünün yapıldığının işareti olabilir. Dolayısıyla doktor kontrollerinden bir şey çıkmadıysa evin içinde muska arayabilirsiniz.
 • Ailenizle aniden kavga etmeye başladıysanız, sevdiğiniz bir insanın size olan tavrı değiştiyse ölü toprağı büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. Merhaba benim evimden bir beze sıkıca sarılmış şekilde ölü toprağı çıktı nohuttan biraz büyük ama kâğıt falanda yoktu toprağın içine bakmak hiç aklıma gelmedi içine konulmuş olabilir mi acaba ve ayrıca evin çeşitli yerlerinden muskalarda çıktı.

  • 6 sene önce

   Evinizden çıkan ölü toprağının içinde muska mevcut olsaydı ya da baksaydınız muhakkak salavat getirmeniz gerekirdi. Muskalara ve ölü toprağına karşı Felak,Nas ve Ayetel Kürsi okumak gerekmektedir. Bu duaların okunmasının ardından muskanın açılması gerekir. Her bir muska için aynı adım uygulanmalıdır. Sonrasında içinden çıkanlar sirkenin içine koyulur ve bu şekilde 24 saat boyunca bekletilir. 24 saatin geçmesi ile şişenin kapağı açılır, muskaların yazıları tamamen silinmişse denizin içine atılır. Silinmemişse silinesiye kadar bekletilir. Benim size tavsiyem bu işlemlerin bitmesinden sonra evde dua ve Kuran okumanızdır.

    

 2. 5 sene önce

  2003yılında evimin dış kapısına ,(bariz belli )ölü toprağı serpilmiş olarak gördüm felak nas okuyarak sirkeli suyla temizledim ama o günden sonra herşey kötüye gitti kapıya serpilerek de yapılırmı bu büyü

 3. Evimizde sürekli bir huzursuzluk ve kargaşa var. Özellikle evimizin etrafına ve temeline ölü suyu ve toprağı atıldığı söyleniyor. O zamanlar evimizin temeline atıldığı söyleniyor bunun için ne yapılmalı ?

 4. Aracimin ustunde tasli topraklar buldum baya fazlaydi ozlellikle koyulmustu sanki arabaya konuyomu olu topragi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir