BüyülerKötü amaçlı

Ölüm Büyüsü

Ölüm büyüsü çeşitleri, Belirtileri, Bozma yolları

Ölüm büyüsü

Sabun büyüsü olarak da bilinen ölüm büyüsünün gerçek anlamda etkisinin büyük olduğunu ve kötü amaçlar için kullanılmaya devam edildiğini söyleyebiliriz.

Ölüm Büyüsü Çeşitleri

Sabun büyüsü çok eski tarihlerden bu güne kadar hep kötü amaçlarla için uygulanmış bir büyü türüdür. Medyumların çoğu ölüm büyüleri ile kralları öldürdükleri, yenilmez olan komutanları sakat bıraktıkları ve birçok zengin kişileri iflasa sürükledikleri tarihte bilinmektedir. Sabun büyüsü yapılmasından korkan birçok tarihi önemli kişilikler saraylarda bu büyüden dolayı sabun bulundurmayı yasaklamışlardır. Kalıp sabun yerine sabunun rendesi kullanılmıştır.

Sabun büyüsü uygulaması maliyeti en düşük olan büyülerdendir. Büyü için lazım olan malzemeler bir kalıp sabun, birkaç iğne ve siyah iptir. Bunların haricinde başka malzemeye gerek olmamaktadır.

Olum buyusu 300x300 - Ölüm Büyüsü
Ölüm büyüsü

Efsuni şimat da denilen sabun büyüsünün etkisi hemen görünmeden yavaş yavaş tesir eden bir büyüdür. Bu sebeple yaptıran kişinin çok sabırlı olması gerekir. Sabun büyüsü daha çok eskiden saray entrikalarının fazla olduğu dönemlerde büyük ailelerin içerisinde uygulandığından zaman ile ilgili bir sıkıntı olmamıştır.

O zamanlarda önemli olan istenilen neticeyi almaktır. Bu büyü için eski bir söz tam da sabun büyüsüne uygun olmuş gibidir. “ Aşk için hızlı hareket etmeli, cinayet için ise yavaş.  Sabun büyüsünü yaptıran kişiler bu felsefeye göre yaşayan insanlardır.

Ölüm büyüleri çok farklı çeşitlerde olmaktadır. Çeşitli iplere sarılı küçük heykelcikler ya da insan figürleri yapılan büyüler. Bu tür büyülerin amacı yapılan kişiyi öldürmektir. Yapılan küçük insan figürlerinin mezarlıklara gömülerek kişinin ölümü hedeflenir. Ölüm büyüleri yapılan kişinin hayatına son verecek kadar etkili kara büyü türleridir. Tam olarak yapılamayan veya bozulmak istenilen ölüm büyülerinde yapılan kişide ciddi zararlar bırakmaktadır.

Ölüm büyüsü olarak, iğne ile yapılan bebek büyüsü çok eski dönemlerden bu güne bilinen bir uygulamadır. Bu büyü çeşidinde ulaşılmak istenilen nihai amaç kişinin ölümüdür. İğneli bebek büyüsüyle ilk olarak kişinin psikolojisi ve daha sonra ise bedeni hedef alınır. Simge olarak kullanılan bebeğe batırılan iğneler kişinin aynı yerinde derin sızılar ve acı hissetmesi sağlanır. Kişinin yaşadığı sıkıntıların, ölümle sonuçlanması hedeflenir.

Okumalısın  Üzerinde Büyü Olduğunu Anlama

Balmumu Büyüsü ise iyi ya da kötü amaçlar için uygulanan bir büyüdür. Bu bakımdan dolayı hata yapmaya oldukça müsaittir. Büyü yanlış uygulandığında ters etki edebilir. Büyüde balmumundan yapılan insan figürü kullanılır. İğneli veya iğnesiz olarak figür üzerinde işlemler uygulanır. İyi niyetle yapıldığında muhabbet, kaynaşma ve aile ortamının güzelleşmesi sağlanır. Balmumu büyüsü kötü niyet için büyü yapıldığında kişinin ailesini dağıtmak, iş hayatı olumsuz etkilemek ve toplum içinde itibarını düşüren etkilere maruz kalır.

Sabunla olan saç büyüsü öldürücüdür. Büyü yapılacak olunan kişinin saçından birkaç tel alınır ve hiç kullanılmamış olan bir kalıp sabuna sarılır. Sabuna kırık bir iğne batırılarak ve belirli bir dua okunarak hazırlanır. İşlem yapılan sabun kör bir kuyuya atılır. Sabun suda eridiği sürece büyü yapılan kişi de evinde erimeye başlar ve sonunda yatağa düşer.

Ölüm Büyüsü Belirtileri

En çok uygulanan büyülerden biri de ölü toprağıdır. Kişinin hanesine okunmuş yedi kabir toprağı serpilerek yapılır. Bu toprak hangi evin içine veya önüne serpilir ise o evdeki kişiler ölü gibi olurlar. Uyuşuk ve bitkin olurlar. Kişilerin elleri, kolları işe, güce kalkmaz olur. Hiç bir şeyden zevk ve tat almaz olurlar.

Kimi kişilere yapılan büyülerden dolayı kişiye cinler ve periler musallat olur. Çaresine bakılmadığında zamanla karabasan, kabus, havale nöbetleri ve sara şizofreni gibi şekillere çevirebilir. Akıl almayan durumlara ve zorluklara girerler.

Büyü yapılan kişi ruh halinde bir değişiklik hissetmez, kendini tanıyamaz durumda olması, her gece artan sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görmeye başlama, rüyalarda sık sık kedi, köpek gibi hayvanlar görülmesi.

Kalp veya mideyle ilgili rahatsızlığın olmadığı halde göğüs kafesinde ağrı hissedilmesi, aşırı yorgunluk hali, ensede ağrılar, saçlarda elektriklenmeler olması, gözlerde oluşan ağrılar, gölgesinin kişiyi izlediği izlenimine kapılması, ayak tabanlarının yanma halleri.

Ölüm büyüsü Bozma Yolları

gibi olan kara büyülerini bozmak için usta ve ilim sahibi şahıslara ihtiyaç duyulmaktadır. Şayet  kişi inanç temelli olan bir büyü bozma yolu uygulayacaksa herhangi bir aracıya ihtiyacı yoktur.

Okumalısın  Büyü Gerçek Mi Gerçek Büyücüler Var mıdır ?

Felak ve Nas sureleriyle Allah’ın güzel esmalarını okuyarak kişi kendi başına yapılan büyülerden kurtulabilir.

Etiketler

[quform id="1" name="Beni Arayın"]

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. İYİ GÜNLER BANA ÖLÜM BÜYÜSÜ YAPILDIĞI SÖYLENDİ AMA DOĞRU MU DEĞİL Mİ BİLMİYORUM…

  1. Murat bey merhaba,
   Ölüm büyüsü yapıldığını kimin söylediği çok önemlidir. Bunu size medyum ya da hoca söylediyse dikkate almanız gerekir. Ama çevrenizde bu konu ile alakalı bilgisi bulunmayan bir kişi söylediyse ve sizde şüpheleniyorsanız mutlaka uzman medyum ya da hocadan yardım almanız gerekir. Yapılan ölün büyüsünü de yine konusunda uzman olan kişilerden yardım alarak bozdurmanız gerekmektedir. Zira büyünün etkileri ve size karşı maruziyeti sorunlar yaşamanıza sebep olur. Ölüm büyüsü sabun büyüsü olarak da bilinir. Kuranda bulunan sureler ve esmalar ile kısa sürede bozulur.
   Geçmiş olsun

 2. Kız kardeşimin falında evimizden birine ölüm büyüsü yapıldığı söylendi. Fala bakan medyum veya başka bir şey değildi. Normal sıradan bir ablamızdı fala bakmayı bilen. Bunun ne kadarına inanalım?

  1. Dilek hanım merhaba,

   Fal bakan kişilerden bazıların hisleri kuvvetli olduğu için ve bazı detayları gördüğü için doğru çıkabilmektedir. Burada büyünün etkilerinin ev içinde var olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca bu detay sürekli olarak aklınızı karıştırdığı için uzman oılan bir medyumdan ya da hocadan yardım alabilirsiniz. Yani büyü olup olmadığına baktırmalısınız.

 3. Hayırlı günler bugün fal baktirdim ve falımda demir büyüsü ve yağ büyüsü çıktı üzerimde iki ay gibi uzun zamandır da evde sorunlarımız var acaba bu büyüler hakkında ne düşünüyorsunuz

  1. Hayırlı günler yakınınızda birine kendinize genel bir bakım yaptırmalısınız. Büyü var ise gerçekten çözümü için desteği o şekilde almanız daha uygun. Haneye yapılan bir şey ise bakacak olan medyum veya hocanın evinize bakması uygun olacaktır. Geçmiş olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı