web analytics
Fallar

Papatya Falı

Papatya falı nedir ve nasıl bakılır ?

Papatya Fali 300x300 - Papatya Falı
Papatya Falı

Günümüzde oldukça tercih edilen papatya falı ile birlikte sevdiğiniz kişinin size olan duygularını öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere papatya falına nasıl bakacağınıza dair bilgilerimizi aktarıyor olacağız.

Papatya falı online bak

Sitemizde yer alan papatya falı uygulaması için kutunun üzerine dokunmanız yeterlidir. Bu sistem, yaprakları sizin yerinize teker teker koparacak ve sizi fal sonucuna ulaştıracaktır. Âşıkların elinden düşürmediği ve gizli aşklar için bakılan papatya falları ile birlikte çok güzel sonuçları da görebilirsiniz.

Tutacağınız bir niyetler birlikte papatya yapraklarını teker teker kopararak bakacağınız bu fal, eski tarihlerden günümüze kadar kullanılmaya devam edilmektedir. Niyetleriniz arasında farklı bir kişiye olan duygularınızın yanında farklı bir iş için de fal bakabilirsiniz.

Papatya çiçeğinin yapraklarını kopararak bakacağınız bu fal ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Sitemiz üzerinden online olarak da bu uygulamayı kullanarak papatya falına bakabilirsiniz. 7’den 70’e her âşığın mutlaka yapmış olduğu ve ‘seviyor’ ‘sevmiyor’ sonuçlarının çıktığı bu fal ile birlikte duygusal sonuçları önceden 66 1 200x200 - Papatya Falıgörebilirsiniz.

Bu fal sayesinde sevdiğiniz kişinin sizi sevip sevmediğini öğrenebilirsiniz. Günümüzde çok önemli bir yeri olan fallar, bazı olaylara yön vermek için kullanılmaktadır. Fal bakma uygulaması insanları farklı araştırmalara yönlendirdiği için büyü ve fal çeşitleri de tercih edilmeye başlanmıştır.

Bir takım mistik ve doğa güçlerinin kullanılarak bilim ve teknoloji terkedilirken bu uygulamalar arasında en güzel ve sade olan fallara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Sizler için sunduğumuz papatya falına bakarak kendinizi manevi yönden tatmin edebilirsiniz.

‘Seviyor’ ya da ‘sevmiyor’ sonuçlarından birinin çıkacağı ve daha çok ‘sevmiyor’ seçeneğine inanmadığımız papatya falı sayesinde kendinizi rahatlatana kadar fal bakabilirsiniz. Bu papatyalar ‘seviyor’ dediğinde sevdiğiniz kişinin de sizi sevdiğine inanabilirsiniz.

Papatyalar, oldukça masum bir çiçek olduğu için bu masumiyete inanmamak elde değil. Defalarca bakabileceğiniz bu fal sayesinde inanışlarımızın da gereği olarak birçok kez bu fala olan saygımızı da göstermiş oluruz. Daha çok en son papatya çiçeğinin tanesi elinizde kalana kadar bakacağınız bu falın sonucu ‘seviyor’ çıkana kadar bakabilir ve yıllardır süregelen bu fal çeşidine saygılı olabilirsiniz.

Okumalısın
Lenormand falı - Ayrılık Tarotu

Benzer konu olan Çiçek Falı konusuna göz atabilirsiniz.

4 1 vote
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuğba
Tuğba

Ismi adem akbal olan kişi bana aşık mı gelecekte beni neler bekliyor ismim tuğba

elam sule
elam sule

google arama yaparken yasin hocayla karşılaştım fal diye buldum ama derken başka sıkıntımı çözdü zaten istediyimde buydu eşimle ayrılma noktasına geldik üç çocuğumuz var istemiyordum tabiki sebepsiz nedensiz nasıl insan yuvasini dağıtabilir çok seviyorduk nazarmı büyü mü ne var bende derken vefke başladık zaten hocam ben demeden bakımı yapmış ertesi gün dönüş yaptı büyü yokmuş şükür ama göz nazar çokmuş temizlendi vefkide kargoyla teslim aldım okumalarımda 6 ncı günüm ve inanılır gibi değil etkileri başladı eşim sakinleşti şimdi daha sıcak bana

Başa dön tuşu
Kapalı