1. Anasayfa
  2. Büyüler

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur? 2023


0

Papaz büyüsü, farklı amaçlar için yapılabilecek kara büyülerden biridir ve birçok etki içerir. Büyü yapıldıktan sonra karşı tarafın zihnine girerek onu yönlendirmek mümkün hale gelir. Büyüyü yapan medyumlar, dünya dışındaki varlıklardan da yardım alarak büyünün yapımını gerçekleştirirler. Büyüyü yapmak kadar bozmak da son derece zordur.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü, kişilerin regl kanı ve menisi kullanarak yapılan bir büyüdür. Bu büyü, son derece tehlikeli bir uygulama olup, büyü yapılan kişilerde ciddi etkilere neden olabilir. Papaz büyüsü yapan kişiler, büyüyü yaptıkları kişiyi kontrol altına almak ve hayatını zorlaştırmak amacıyla yaparlar.

Büyünün etkisi altında olan kişilerde farklı belirtiler görülebilir. Bu büyünün belirtileri arasında kişinin sürekli yorgun ve uykusuz olması, ayrılık amacıyla yapıldıysa evliliklerin sonlanması veya sevgililik döneminin bitmesi, kişinin işlerinin düzgün gitmemesi, duygusal değişimlerin ani olması, normalde yapılmayan hareketlerin yapılması vb. durumlar yer alır. Büyü amacına ulaştıktan sonra ise istenirse bakım işlemi yaptırarak bu etkilerden arınmak mümkündür.

papaz buyusu

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü gibi güçlü bir büyünün yapılmasından sonra bozulması oldukça zor bir süreçtir. Büyü, dünya dışındaki varlıklardan yardım alınarak yapıldığı için bozulması da aynı şekilde yapılır. Ancak büyünün içinde saklanan bir anahtar bulunursa büyü kolayca bozulabilir.

Büyünün bozulabilmesi için öncelikle onun var olduğundan emin olunması gerekir. Kimse varlığından emin olmadığı bir şeyi bozamaz veya bozduramaz. Bu nedenle güvenilir bir medyum bulmak ve büyüyü doğrulatmak önemlidir. Ardından büyünün bozulması için çalışmalara başlanabilir.

Büyü, papazlar tarafından yapılan bir büyü olmadığı için bozulması da kolaydır. Büyü, yapım aşamasında kullanılan tekniklerin aynısı kullanılarak bozulabilir. Medyumlar gerekli işlemleri yaparak büyünün bozulması için çalışmalara hemen başlarlar.

Papaz Büyüsü Belirtileri

Papaz büyüsü olan kişilerde, çeşitli belirtiler görülebilir. Bu belirtiler arasında en sık rastlananları sinirlilik, mutsuzluk, unutkanlık ve bereketsizlik olarak sayılabilir.

  • Sinirlilik: Büyüsü yapılmış olan kişiler, çeşitli olaylara normalde tepki vermemelerine rağmen, büyü sonrasında devamlı olarak sinirli ve gergin bir halde olurlar. Her türlü vakaya sert ve sinirli tepkiler verirler.
  • Mutsuzluk: Büyü yapılmış olan kişiler, kendilerini zaman zaman mutsuz hissederler. Olağandışı anlarda depresyon hali görülebilir ve kişiler hayatlarından keyif almamaya başlarlar.
  • Unutkanlık: Büyü yapılmış olan kişiler, zaman içinde ciddi derecede unutkanlıklar yaşayabilirler. Bu durum kişilerde çeşitli sinir ataklarına sebep olabilir.
  • Bereketsizlik: Kişilerin haiz oldukları paralar, papaz büyüsü sonrasında bereketsiz bir hale gelebilir. Her türlü işleri negatif olarak neticelenir ve sürekli olarak olumsuz etkilere maruz kalırlar.

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Bu büyü, platonik aşk, beklenmedik ayrılık, vazgeçme ve evlilik bağlarının zayıflaması gibi nedenlerle yapılabilir. Ancak genellikle kötü niyetlerle yapılır ve kara bir büyüdür. Bazı durumlarda ise ak büyü olarak iyi niyetle yapılabilir. Ancak her durumda güvenilir bir medyum bulmak önemlidir.

Papaz Büyüsü Yapımı

Papaz büyüsü yapımı, büyünün yapılacağı kişiden vücut parçaları alınarak başlar. Saç teli, vücut kılı, el veya ayak tırnağı, deri parçası veya kan gibi parçalar kullanılabilir. Kadınların adet kanı, büyünün etkisini artırabilir.

Bu parçalar bir bez içinde muhafaza edilir veya kan ise beze sürülür. Ardından büyüye yardımcı olacak varlık harekete geçirmek için bir tılsım okunur. Bu varlığa tembih edilerek bağlamak istediğiniz kişinin adı ve anne adı söylenir. Varlık büyünün gerçekleşmesi için aracılık etmesi istenir ve gün ışığı doğmadan bez parçası toprağa gömülür.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir